Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

παιδια θα ηθελα να μαθω αν γνωριζεται... ειμαι εγκυος 3μηνων μπορω να παρω μερος στους εποπ τι γινεται σε αυτη τη περιπτωση..
ευχαριστω εκ των προτερων
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από yandr »

Χλωμό το κόβω. Πρέπει να περάσεις ορισμένες αθλητικές δοκιμασίες και δε νομίζω να περιμένουν να γεννήσεις για να σε εξετάσουν.

eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από eleni sti »

Συγνωμη που θα σε απογοητευσω αλλα δεν μπορεις να παρεις μερος στην προκυρηξη απο την πρωτη μερα κιολας που θα πας για τις υγειονομκες εξετασεις θα σε κοψουν. Ετσι εγινε και με 2 κοπελες που δεν ηξεραν οτι ηταν εγκυες και μολις βγηκαν τα αποτελεσματα των ουρων τις εδιωξαν
Anonymous

Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Ενα περιεργο πραγμα ρε παιδια... με το που μπαινουν ΕΠΟΠ καποιες κοπελες κατευθειαν να μενουν εγκυες... αντε να περασει ενα διαστημε μισου χρονου το πολυ. Στην μοναδα μου 8 κοπελες εχουμε κ οι 6 ειναι εγκυες κ η 7η λειπει με αδεια εγκυμοσυνης. πως περισεψε η 8η ειναι παραξενο...

αυτες που λετε που μείναν εγκυες πριν τον διαγωνισμο λιγο βιαστικες τις βρισκω...
Peristerop

Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Peristerop »

Συμφωνώ πολύ περιέργη φαίνεται η ξαφινική εγκυμοσύνη σε όλες αυτές τις κοπέλες... Τι να θέλουν άραγε;
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Εγκυμοσύνη και προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από evi85 »

Peristerop έγραψε:Συμφωνώ πολύ περιέργη φαίνεται η ξαφινική εγκυμοσύνη σε όλες αυτές τις κοπέλες... Τι να θέλουν άραγε;

κοίτα να δεις, αν είναι παντρεμένες λένε αφού βολεύτηκα με το θέμα της δουλειάς γιατί να μην επεκτείνω την οικογένειά μου; Πάντως σε πολλές δουλειές γίνεται αυτό. Που να δείτε τι γίνεται με τους εκπαιδευτικούς...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης