Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Δικαιωμα σου να εχεις αυτη την αποψη αλλα δημοσια ας ειμαστε πιο συγκατημενοι ολοι μας
hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

Πετρος έγραψε:Καλησπερα. Και εγω ειμαι γκει και ψηνομαι για ειδικες δυναμεις. Υπαρχει περιπτωση να φαω πορτα για αυτον τον λογο;

Βασικά επειδή ήδη τα παράτησα όλα και αρχισα να προετοιμαζομαι σωματικα και ψυχολογικα θα ηθελα να ξερω τι μου ξημερωνει. Μήπως θα μπορούσα να ενημερωθώ απο καποια υπηρεσία έστω και τηλεφωνικά ή να παρουσιαστώ ανώνυμα κάπου;

Αγχόνομαι ιδαίτερα γιατι αν δεν επιλεγώ δεν ξερω πως να το δικαιολογήσω. Σωματικά είμαι άρτιος και ο περίγυρος μου ξέρει ότι όταν αποφασισω να κάνω κατι το φτανω μέχρι τέλους, οπότε δεν μπορω να ισχυριστώ ότι απλα δεν μου άρεσε και έφυγα... Προς το παρόν ούτε στους γονείς μου μίλησα για τις προθέσεις μου. Όποιος μπορεί να με βοηθήσει περιμένω απάντηση. Ευχαριστώ προκαταβολικά


Εγω πιστευω οτι θα σε πυροβολισουν δηθεν καταλαθος.
Nosotromos
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 2:34 pm
Τοποθεσία: 69
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nosotromos »

Δηλαδή τι είναι η ομοφυλοφιλία που δεν μπορεί κάποιος να την κρύψει; Αν δεν το πει ο ίδιος δεν πιστεύω να υπάρχουν "ειδικοί ανιχνευτές" για ομοφυλόφιλους. Ακόμα και δοκιμασία MMPI να περάσει πάλι κάνεις δεν θα καταλάβει τίποτα.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fideas emk »

Υπάρχουν κανα 2 κατηγοριες ρε φιλε. Οι κραγμενοι... Οι κουνιστοι δηλαδη και οι μη. Ακομα και αυτοι που το κρυβουν ή δεν ειναι κουνιστρες μπορεις να τους καταλαβεις... Ισως οχι αμεσως αλλα σε λιγο καιρο. Τωρα αμα ο τυπος που θελει να παει θελει πραματι και μπορει να το κρυψει τοτε αν την Παλεψει γενικα οπως ολοι αυτοι που πρεπει να την παλεψουν για ε. Δ. Τοτε ναι μπορει να τα βγαλει περα... Αλλα οπως ειπαν τα παιδια καλυτερα να μην πατησει γιατι αν δεν τον βρει απο τους αξιωματικους θα τον βρει απο τις σειρες του αργα Ή γρηγορα ειδικα αν αρχισει να ξερογλυφεται σε καμια ντουζιερα... Εικόνα αν ΔΕΝ Το κρυψει τοτε σχεδον σιγουρα Θα τον διωξουν με τη μια. Και ετσι πρεπει να ειναι γιατι δε διαπιστωσα καμια λουκρητια στις ειδ δυναμεις εγω οσο ειμουνα Και δε νομιζω να ειδα και κανενα ιδιαιτερα "ελαφρυ" επισης... Δεν ξερω αν κανενας το εκρυβε ΤΟΣΟ καλα αλλα σιγουρα κουνιστρες δεν ειχαμε.

προσωπικα οι ειδ δυναμεις μπορουν να κανουνε και χωρις... Υπαρχει και το ναυτικο γι'αυταΕικόνα

alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

Έλεος με την βλακείες που λένε μερικοί, και εγώ ομοφυλόφιλος είμαι και υπηρέτησα μια χαρά στους αλεξιπτωτιστές, ακούς εκεί άμα την παλέψεις, τι πάει να πει άμα την παλέψεις; Αν δεν δόσεις δικαίωμα μια χαρά θητεία κανεις και δεν σε καταλαβαίνει και κανένας, και προσωπικά εγώ όσο θυμάμαι τον εαυτό μου ποτε δεν κοίταξα ερωτικά κάποιον μέσα στην μονάδα, αν και αυτό πιστεύω ότι είναι στον χαρακτήρα του ανθρώπου.Mην Ομαδοποιείτε τα πάντα, άμα δεν δώσει δικαίωμα κάποιοs μια χαρά κάνει την θητεία του χωρίς κανένα πρόβλημα, και προσωπικά εγώ στο θέμα αντοχής ήμουν πολύ καλύτερος από άλλους ετεροφυλόφιλους που το έπαιζαν και ιστορία.
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Signaller »

Εγώ πιστεύω ότι έχει να κάνει με το αν φαίνεσαι ή όχι. Σε εμάς είχε έρθει ένας ΕΠ. ΟΠ. Που ήταν πολύ φανερός και κάπου τον είχανε πάρει στο ψιλό, αλλά ΟΧΙ μπροστά του. Απλά όταν έφευγε γινόταν αντικείμενο σχολιασμού.
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από capo »

Το ειδα και αυτο... Αντε να δω τι αλλο θα δουμε σε αυτον το κοσμο...

Άβαταρ μέλους
OMEGA
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1086
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:43 am
Τοποθεσία: Inside Forward
Ενδιαφέροντα: Game Developer-Μπασκετ-Πολο
Επάγγελμα: Web Designer
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από OMEGA »

Αχαχαχαχαχαχα
stm
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Φεβ 23, 2010 6:30 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από stm »

Στην "σειρα" μου ειχαμε εναν που δεν ηταν και τοσο "φανατικος'' αντρας (δεν ξερω αν ηταν ομοφυλοφιλος αλλα ετσι φαινοταν).Ειχε πολυ μεγαλο βυσμα. Αλλα δεν καταφερε να μεινει. Τελικα !

Βεβαια μετα πηγε και υπηρετησε στην ευελπιδων Και μετα αποτι ακουσα ηθελε να μπει εποπ.

Θελω να Επισημάνω Οτι υπαρχουν και γυναικες που εβγαλαν αλεξιπτωτα. (οχι με ιδιους ορους βεβαια αλλα τα εβγαλαν)

Τωρα αν παει καποιος με σκοπο να βρει γκομενο. Θα τον απογοητεψω !

fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fideas emk »

alex έγραψε:Έλεος με την βλακείες που λένε μερικοί, και εγώ ομοφυλόφιλος είμαι και υπηρέτησα μια χαρά στους αλεξιπτωτιστές, ακούς εκεί άμα την παλέψεις, τι πάει να πει άμα την παλέψεις; Αν δεν δόσεις δικαίωμα μια χαρά θητεία κανεις και δεν σε καταλαβαίνει και κανένας, και προσωπικά εγώ όσο θυμάμαι τον εαυτό μου ποτε δεν κοίταξα ερωτικά κάποιον μέσα στην μονάδα, αν και αυτό πιστεύω ότι είναι στον χαρακτήρα του ανθρώπου.Mην Ομαδοποιείτε τα πάντα, άμα δεν δώσει δικαίωμα κάποιοs μια χαρά κάνει την θητεία του χωρίς κανένα πρόβλημα, και προσωπικά εγώ στο θέμα αντοχής ήμουν πολύ καλύτερος από άλλους ετεροφυλόφιλους που το έπαιζαν και ιστορία.
Το ίδιο πράμα λέμε ρε Αλεξη, τι δεν κατάλαβες; Να την παλεψεις για ειδ δυναμεις... Γιατι Δεν την παλευουν ολοι, απλα. Αμα το κρυβεις και την παλεψεις κανενα προβλημα. Αλλα μπορει και να μην... Ειδικα αμα τινεις προς τη γυναικα. Το πλεονεκτημα της αδερφης (μη μου πεις οτι προσβάλλεσαι;) ειναι οτι τουλαχιστον μπορει να εχει αντρικο σωμα σε αντιθεση με τις γυναικες. Αλλα και γυναικες την εχουν παλεψει... Αυτο εννοώ. Και σαν αδερφη πηγαινε στη ΜΑΛ, πηγαινε ΟΥΚ αλλα μακρια απ'τα ΛΟΚΕικόνα πιστεψε με δε μισω κανενα... Αλλα αμα οι αδερφες δε σηκωνεουν και το καλοπροαιρετο δουλεμα τοτε σιχτιρ! Ειχα και γνωστο απο τη δουλεια Που πηγαιναμε για καφε καμια φορα αλλα δεν ητανε ισιος... Πολυ σοβαρο ατομο κανενα δικαιωμα τριγυρω. Συγκροτημενο μυαλο που χαιροσουνα να τα λες (για σοβαρα θεματα). Ε, αυτος τι κανει σπιτι του ειλικρινα δε με νοιαζει (και δε θελω να ξερω.). Αυτη που με ενοχλουνε και ειναι για σφαλιαρες ειναι οι ξετσιπωτοι και οι κουνιστοι... Το λαθος το κανουν αυτοι οχι εγω... Δηλαδη τι μου δηλωνεις; Οτι εκανε ο θεος (αν πιστευεις σε κατι) λαθος που σε εκανε αντρα; Και βγαινεις και μας το βροντοφωναζεις οτι δεν εισαι; Και ντυνεσαι γελοια; Και κουνιεσαι σα μαούνα; Αισθητικά και σα χαρακτηρες... Φτηνοί και Ισως και γελοιοι...
alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

capo έγραψε: Το ειδα και αυτο... Αντε να δω τι αλλο θα δουμε σε αυτον το κοσμο...

Τι εννοείς το είδες και αυτό; Θα σου πω κάτι που ίσος σε σοκάρει, το ότι είναι κάποιος ομοφυλόφιλος δεν σημαίνει απαραίτητα ούτε ότι δεν πάει με γυναίκες ούτε ότι του φαίνεται, προσωπικά εγώ τουλάχιστον έχω αρκετές επιτυχίες στο γυναικείο φύλο, και θα σου πω κάτι στις ένοπλες δυνάμεις υπάρχουν και στελέχη που είναι ομοφυλόφιλοι και πίστεψε με δεν θα τους καταλάβεις ποτε, γιατί απλούστατα δεν δίνουν ούτε δικαιώματα ούτε προκαλούν στην μονάδες. Πολύ απλό είναι φυσιολογικοί άνθρωποι, εγώ θυμάμαι πάντως ότι πολλά άτομα στη μονάδα μου λέγανε να πάμε για καφέ να πάμε για γκόμενες και αλλα τέτοια, που σημαίνει ότι ούτε καν το είχαν μυριστεί το θέμα!

alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

Και προσωπικά αντιπαθώ τις κραγμένες, και ποτε στην ζωή μου δεν είχα πάρε δώσε με αυτήν τις κατηγοριας άτομα, γιατί πιστεύω δεν οτι τίποτα κοινό με αυτούς! Και κάτι τελευταίο μην έχετε τέτοιες αντιλήψεις μερικοί ότι επειδή είναι κάποιος ομοφυλόφιλος σε οποια κατηγορια και αν ανήκει, ότι είναι ανίκανος βλάκας και αλλα τέτοια υπάρχουν και μορφωμένα παιδιά και παιδιά που τους αρέσουν και οι ένοπλες δυνάμεις, ε και σιγά απλά στο κρεβάτι έχουν άλλες προτιμήσεις. Είμαι σίγουρος ότι μερικοί το ίδιο θα πολεμούσαν για την πατρίδα μιας που είμαστε και σε στρατιωτικό forum, τουλάχιστον από προσωπική μου εμπειρία σας μιλάω, γεια σας!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Στο κρεβατι του καθενος δεν εχει κανενας δικαιωμα να επεμβαινει. Και οποιος παει να δει απο την κλειδαροτρυπα εχει και αυτος την Δικη του ιδιαιτεροτητα. Στην πλειοψηφια θα συμφωνησω με αλεξ

alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

cristi έγραψε: Στο κρεβατι του καθενος δεν εχει κανενας δικαιωμα να επεμβαινει. Και οποιος παει να δει απο την κλειδαροτρυπα εχει και αυτος την Δικη του ιδιαιτεροτητα. Στην πλειοψηφια θα συμφωνησω με αλεξ

Σε ευχαριστώ κρίστι,απλά κάποια άτομα έχουν κάποιες αντιλήψεις που δεν βασίζονται σε καμια λογική, ας πούμε και σε αλλα forum που διαβάζω, παιδιά που είναι ομοφυλόφιλοι θέλουν να υπηρετήσουν στις ειδικές δυνάμεις, όπως έκανα και εγώ,προσωπικά δεν το έκανα για τα μόρια ούτε για να μπω στο δημόσιο δεν με ενδιαφέρει αυτό το έκανα για καθαρά δικούς μου λόγους απλά ήθελα να υπηρετήσω σε ένα επίλεκτο σώμα των ενοπλων μας δυνάμεων,καθώς αγαπώ την πατρίδα μου και θα πέθαινα πρόθυμα για την ελλάδα, δεν είμαι πολεμοχαρείς φυσικά.και δεν είναι απαραίτητο να σου φαίνεται κιόλας ότι είσαι ομοφυλόφιλος,επίσης δεν το επικροτώ προσωπικά δεν θα ήθελα ποτε να μάθει η οικογένεια μου κάτι τέτοιο για μένα και ούτε οι φίλοι η αλήθεια είναι ότι ντρέπομαι λίγο.Εικόναπάντως δεν θέλω το θέμα να καταλήξει σε προσωπικές εμπειρίες και αλλα τέτοια παράγωγα,και όσα παιδιά είναι ομοφυλόφιλοι πάντως και θέλουν να πάνε ειδικές δυνάμεις όπως έκανα και εγώ να πάνε, αρκεί να μην τους φαίνεται γιατί τότε δεν θα επιβιώσουν εκεί πέρα!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες