Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από fideas emk »

Δε διαβαζεις τι λεω... Πιστεψε με εχουν δει τα ματια μου γκει πολλους... (δυστυχως και ολων των ειδων) και πολλοι ειναι ξετσιπωτοι. Αυτα στο εξωτερικο κυριως αλλα τελευταια και στο εσωτερικο μερικους.Εικόνα... Το επιπεδο του γκει δεν το θεωρω καπως αν και θα επρεπε... Λιγοι ειναι σοβαροι αλλοι... Δε θα σχολιασω...

hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

Εγω θα ελεγα ολοι οι ***** να πανε Ι5 δεν μπορεις να εμπιστευτεις εναν ανθρωπο που το μυαλο του ειναι αναποδα με τη φυση. Μπορει καποιοι να μην εχουν προβλημα αλλα αντε να τους ξεχωρισεις. Θα πρεπει ολοι να λενε τη αλληθεια οταν κατατασωντε γιατι αφορα την ασφαλεια της Πατριδας.
alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

hetfield έγραψε:Εγω θα ελεγα ολοι οι ***** να πανε Ι5 δεν μπορεις να εμπιστευτεις εναν ανθρωπο που το μυαλο του ειναι αναποδα με τη φυση. Μπορει καποιοι να μην εχουν προβλημα αλλα αντε να τους ξεχωρισεις. Θα πρεπει ολοι να λενε τη αλληθεια οταν κατατασωντε γιατι αφορα την ασφαλεια της Πατριδας.
Αυτό που λες δεν έχει καμια λογική, γιατί ορισμένοι ομοφυλόφιλοι έχουν πολύ καλή σωματική διάπλαση, μορφωμένοι γυμνασμένοι, με λίγα λόγια ικανοί να ανταποκριθούν στις στρατιωτικές υποχρεώσεις, σε οποιοδήποτε κλάδο των ενοπλων δυνάμεων, πληροφοριακά υπάρχουν και ομοφυλόφιλοι αξιωματικοί και υπαξιωματικοί και δόκιμοι και οπλίτες. Όσον αφορά την ασφάλεια τις πατρίδας, ενημερωτικά σου λέω πως αυτοί που έχουν προδώσει την πατρίδα με οποιονδήποτε τρόπο είναι στο σύνολο τους ετεροφυλόφιλοι! Αυτά για καθαρά προσωπική σου ενημέρωση, και κάτι ακόμα καλο είναι να εκθέτουμε τις απόψεις μας με επιχειρήματα και όχι με γραφικότητες του τύπου έξω οι ομοφυλόφιλοι απ τις ένοπλες δυνάμεις και ένα σορό τέτοια παράγωγα, προσωπικά εγώ δεν έχω ακούσει ακόμα ένα σοβαρό επιχείρημα γιατί δεν είναι ικανοί, που μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχω ακούσει ομοφυλόφιλο να δημιουργεί πρόβλημα σε οποιαδήποτε μονάδα, κυρίως σε μονάδες εξστρατείας, αν εξαιρέσουμε το γεγονός με τον υψηλόβαθμο αξιωματικό της πολεμικής αεροπορίας πριν μερικά χρονια!

hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

Αυτό που λες δεν έχει καμια λογική, γιατί ορισμένοι ομοφυλόφιλοι έχουν πολύ καλή σωματική διάπλαση, μορφωμένοι γυμνασμένοι, με λίγα λόγια ικανοί να ανταποκριθούν στις στρατιωτικές υποχρεώσεις, σε οποιοδήποτε κλάδο των ενοπλων δυνάμεων, πληροφοριακά υπάρχουν και ομοφυλόφιλοι αξιωματικοί και υπαξιωματικοί και δόκιμοι και οπλίτες. Όσον αφορά την ασφάλεια τις πατρίδας, ενημερωτικά σου λέω πως αυτοί που έχουν προδώσει την πατρίδα με οποιονδήποτε τρόπο είναι στο σύνολο τους ετεροφυλόφιλοι! Αυτά για καθαρά προσωπική σου ενημέρωση, και κάτι ακόμα καλο είναι να εκθέτουμε τις απόψεις μας με επιχειρήματα και όχι με γραφικότητες του τύπου έξω οι ομοφυλόφιλοι απ τις ένοπλες δυνάμεις και ένα σορό τέτοια παράγωγα, προσωπικά εγώ δεν έχω ακούσει ακόμα ένα σοβαρό επιχείρημα γιατί δεν είναι ικανοί, που μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχω ακούσει ομοφυλόφιλο να δημιουργεί πρόβλημα σε οποιαδήποτε μονάδα, κυρίως σε μονάδες εξστρατείας, αν εξαιρέσουμε το γεγονός με τον υψηλόβαθμο αξιωματικό της πολεμικής αεροπορίας πριν μερικά χρονια!

Ετεροφυλοφιλοι εχουν προδωσει την πατριδα γιατι αποτελουν το 99,9% του στρατου. Οι ομοφυλοφιλοι εχουν το ψυχολογικο προβλημα του ομοφυλοφιλοισμου. Γιαυτο καλητερα να μην το ρισκαρουμε, Ποιος ξερει τι προβληματα μπορει να διμηουργισει ενα ατομο με τετοια προβληματα.
alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

hetfield έγραψε: Αυτό που λες δεν έχει καμια λογική, γιατί ορισμένοι ομοφυλόφιλοι έχουν πολύ καλή σωματική διάπλαση, μορφωμένοι γυμνασμένοι, με λίγα λόγια ικανοί να ανταποκριθούν στις στρατιωτικές υποχρεώσεις, σε οποιοδήποτε κλάδο των ενοπλων δυνάμεων, πληροφοριακά υπάρχουν και ομοφυλόφιλοι αξιωματικοί και υπαξιωματικοί και δόκιμοι και οπλίτες. Όσον αφορά την ασφάλεια τις πατρίδας, ενημερωτικά σου λέω πως αυτοί που έχουν προδώσει την πατρίδα με οποιονδήποτε τρόπο είναι στο σύνολο τους ετεροφυλόφιλοι! Αυτά για καθαρά προσωπική σου ενημέρωση, και κάτι ακόμα καλο είναι να εκθέτουμε τις απόψεις μας με επιχειρήματα και όχι με γραφικότητες του τύπου έξω οι ομοφυλόφιλοι απ τις ένοπλες δυνάμεις και ένα σορό τέτοια παράγωγα, προσωπικά εγώ δεν έχω ακούσει ακόμα ένα σοβαρό επιχείρημα γιατί δεν είναι ικανοί, που μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχω ακούσει ομοφυλόφιλο να δημιουργεί πρόβλημα σε οποιαδήποτε μονάδα, κυρίως σε μονάδες εξστρατείας, αν εξαιρέσουμε το γεγονός με τον υψηλόβαθμο αξιωματικό της πολεμικής αεροπορίας πριν μερικά χρονια!

Ετεροφυλοφιλοι εχουν προδωσει την πατριδα γιατι αποτελουν το 99,9% του στρατου. Οι ομοφυλοφιλοι εχουν το ψυχολογικο προβλημα του ομοφυλοφιλοισμου. Γιαυτο καλητερα να μην το ρισκαρουμε, Ποιος ξερει τι προβληματα μπορει να διμηουργισει ενα ατομο με τετοια προβληματα.
AAAA καλά κρασιά, και εσύ που ξέρεις ότι είναι ψυχικό το νόσημα εδώ ακόμα οι επιστήμονες και δεν το έχουν καταλάβει και το ξέρεις εσύ; Επίσης ακόμα δεν ακούω σοβαρό επιχείρημα!

hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

alex έγραψε:
hetfield έγραψε: Αυτό που λες δεν έχει καμια λογική, γιατί ορισμένοι ομοφυλόφιλοι έχουν πολύ καλή σωματική διάπλαση, μορφωμένοι γυμνασμένοι, με λίγα λόγια ικανοί να ανταποκριθούν στις στρατιωτικές υποχρεώσεις, σε οποιοδήποτε κλάδο των ενοπλων δυνάμεων, πληροφοριακά υπάρχουν και ομοφυλόφιλοι αξιωματικοί και υπαξιωματικοί και δόκιμοι και οπλίτες. Όσον αφορά την ασφάλεια τις πατρίδας, ενημερωτικά σου λέω πως αυτοί που έχουν προδώσει την πατρίδα με οποιονδήποτε τρόπο είναι στο σύνολο τους ετεροφυλόφιλοι! Αυτά για καθαρά προσωπική σου ενημέρωση, και κάτι ακόμα καλο είναι να εκθέτουμε τις απόψεις μας με επιχειρήματα και όχι με γραφικότητες του τύπου έξω οι ομοφυλόφιλοι απ τις ένοπλες δυνάμεις και ένα σορό τέτοια παράγωγα, προσωπικά εγώ δεν έχω ακούσει ακόμα ένα σοβαρό επιχείρημα γιατί δεν είναι ικανοί, που μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχω ακούσει ομοφυλόφιλο να δημιουργεί πρόβλημα σε οποιαδήποτε μονάδα, κυρίως σε μονάδες εξστρατείας, αν εξαιρέσουμε το γεγονός με τον υψηλόβαθμο αξιωματικό της πολεμικής αεροπορίας πριν μερικά χρονια!

Ετεροφυλοφιλοι εχουν προδωσει την πατριδα γιατι αποτελουν το 99,9% του στρατου. Οι ομοφυλοφιλοι εχουν το ψυχολογικο προβλημα του ομοφυλοφιλοισμου. Γιαυτο καλητερα να μην το ρισκαρουμε, Ποιος ξερει τι προβληματα μπορει να διμηουργισει ενα ατομο με τετοια προβληματα.
AAAA καλά κρασιά, και εσύ που ξέρεις ότι είναι ψυχικό το νόσημα εδώ ακόμα οι επιστήμονες και δεν το έχουν καταλάβει και το ξέρεις εσύ; Επίσης ακόμα δεν ακούω σοβαρό επιχείρημα!

Kοιτα για να στο πω ωμα. Εσυ τι πειστευεις οτι εχει ενας αντρας που του αρεσει να τον περνει ; Οι αντρες ειναι φτιαγμενοι για να συνουσιαζοντε με γυναικες. Διλαδη αυτα τα ατομα εχουν καποια ψυχολογικη << Βλαβη>>
hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »


AAAA καλά κρασιά, και εσύ που ξέρεις ότι είναι ψυχικό το νόσημα εδώ ακόμα οι επιστήμονες και δεν το έχουν καταλάβει και το ξέρεις εσύ; Επίσης ακόμα δεν ακούω σοβαρό επιχείρημα!

Για μενα το επιχειρημα ειναι σοβαρο
alex

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από alex »

Επιχείρημα χωρίς λογική, επιχείρημα που διακατέχεται από ρατσιμό εγώ θα έλεγα καλύτερα, τέλος πάντων αυτά που λέμε είναι προσωπικές απόψεις τουλάχιστον εδώ και εκατοντάδες χρονια υπηρετούν κανονικά οι ομοφυλόφιλοι, εξαιρούμενος τον κραγμένων και βγάζουν μια χαρά θητεία και ως αξιωματικοί και ως υπαξιωματικοί και ως επαγγελματίες οπλίτες και ως έφεδροι αξιωματικοί και ως οπλίτες ακόμα και στα πιο επίλεκτα σώματα των ενοπλων δυνάμεων, προς το παρόν δεν έχει ανακοινωθεί καμια ερευνα που να τους κατατάσσει ως ανίκανους να υπηρετήσουν στις ένοπλες δυνάμεις, άσχετος που οι περισσότεροι είναι και μορφωμένοι!
hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

alex έγραψε:Επιχείρημα χωρίς λογική, επιχείρημα που διακατέχεται από ρατσιμό εγώ θα έλεγα καλύτερα, τέλος πάντων αυτά που λέμε είναι προσωπικές απόψεις τουλάχιστον εδώ και εκατοντάδες χρονια υπηρετούν κανονικά οι ομοφυλόφιλοι, εξαιρούμενος τον κραγμένων και βγάζουν μια χαρά θητεία και ως αξιωματικοί και ως υπαξιωματικοί και ως επαγγελματίες οπλίτες και ως έφεδροι αξιωματικοί και ως οπλίτες ακόμα και στα πιο επίλεκτα σώματα των ενοπλων δυνάμεων, προς το παρόν δεν έχει ανακοινωθεί καμια ερευνα που να τους κατατάσσει ως ανίκανους να υπηρετήσουν στις ένοπλες δυνάμεις, άσχετος που οι περισσότεροι είναι και μορφωμένοι!
Δεν ειπα οτι ειναι ανικανοι αλλα μπορει να γινουν ποιο ευκολα επικυνδινοι απο τους αντρες.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

hetfield έγραψε: εναν ανθρωπο που το μυαλο του ειναι αναποδα με τη φυση. Μπορει καποιοι να μην εχουν προβλημα αλλα αντε να τους ξεχωρισεις. Θα πρεπει ολοι να λενε τη αλληθεια οταν κατατασωντε γιατι αφορα την ασφαλεια της Πατριδας.
να τα ξεχασω η οχι αυτα που ξερω; "να εμπιστευτεις εναν ανθρωπο που το μυαλο του ειναι αναποδα με τη φυση; "σε πληροφορω πως το μυαλο τους μια χαρα παει με τη φυση τους σε συγκριση με τους αποκαλουμενους αντρακλες που λεει 31 31 31 31 31. Φανατικοι ανδρες που παντρευονται κανουν οικογενεια και πανε και το γραμμα και το μαθαινει η γυναικα τους Μετα και παθαινει εγκεφαλικο.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Kοιτα για να στο πω ωμα. Εσυ τι πειστευεις οτι εχει ενας αντρας που του αρεσει να τον περνει ; Οι αντρες ειναι φτιαγμενοι για να συνουσιαζοντε με γυναικες. Διλαδη αυτα τα ατομα εχουν καποια ψυχολογικη << Βλαβη>>
οτι εχεις και συ οταν το δινεις σε γυναικα. Ψυχολογικη βλαβη;Εικόνα ψυχολογικη βλαβη Εχουν οι αντρες που με λογια θελουν να δειξουν και καλα οτι ειναι αντρες Επικεντρωνοντας Τη λεξη ανδρας απο τη μεση και κατω

hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

cristi έγραψε: Kοιτα για να στο πω ωμα. Εσυ τι πειστευεις οτι εχει ενας αντρας που του αρεσει να τον περνει ; Οι αντρες ειναι φτιαγμενοι για να συνουσιαζοντε με γυναικες. Διλαδη αυτα τα ατομα εχουν καποια ψυχολογικη << Βλαβη>>
οτι εχεις και συ οταν το δινεις σε γυναικα. Ψυχολογικη βλαβη;Εικόνα ψυχολογικη βλαβη Εχουν οι αντρες που με λογια θελουν να δειξουν και καλα οτι ειναι αντρες Επικεντρωνοντας Τη λεξη ανδρας απο τη μεση και κατω

Oλοι οι αντρες ειναι φτιαγμενοι για να συνουσιαζοντε με γυναικες. Οποιος κανει το αντιθετο εχει το προβλημα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »

Βγηκε ομως ενα συμπερασμα. Οτι για να υπερασπισεις την πατριδα σου πρεπει να εισαι 100% ανδρας. Και οι αξκοι που υπαρχουν μεσα και ειναι κρυφοι ; Αυτους τι να τους κανουμε; Τουλαχιστον οι απλοι οπλιτες πανε κανουν τη θητεια τους και φευγουν αυτοι που μενουν;

hetfield
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Δεκ 08, 2008 6:25 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από hetfield »

cristi έγραψε:
hetfield έγραψε: εναν ανθρωπο που το μυαλο του ειναι αναποδα με τη φυση. Μπορει καποιοι να μην εχουν προβλημα αλλα αντε να τους ξεχωρισεις. Θα πρεπει ολοι να λενε τη αλληθεια οταν κατατασωντε γιατι αφορα την ασφαλεια της Πατριδας.
να τα ξεχασω η οχι αυτα που ξερω; "να εμπιστευτεις εναν ανθρωπο που το μυαλο του ειναι αναποδα με τη φυση; "σε πληροφορω πως το μυαλο τους μια χαρα παει με τη φυση τους σε συγκριση με τους αποκαλουμενους αντρακλες που λεει 31 31 31 31 31. Φανατικοι ανδρες που παντρευονται κανουν οικογενεια και πανε και το γραμμα και το μαθαινει η γυναικα τους Μετα και παθαινει εγκεφαλικο.

Μα ειναι Αναποδα. Για παραδειγμα ειναι σαν να βαζεις 2 ομονοιμους πολους απο μαγνητη κοντα και αυτοι να ελκωντε. Τοτε θα πεις κατι δεν παει καλα. Γιατι στην φυσικη τους κατασταση αυτα τα υλικα αποθουντε.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ομοφυλόφιλοι στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Rafale »


Oλοι οι αντρες ειναι φτιαγμενοι για να συνουσιαζοντε με γυναικες. Οποιος κανει το αντιθετο εχει το προβλημα

οχι δεν ειναι ολοι οι ανδρες φτιαγμενοι για να συνουσιαζονται με γυναικες και αυτο το νιωθουν απο πολυ μικρη ηλικια στην εφηβεια να μην σου πω και Πιο μπροστα Οτι κατι ορμονικο συμβαινει μεσα τους. Κανενας δεν εχει προβλημα. Και καλυτερα ειναι να πας στο χωρο της εκκλησιας που ειναι γεματοι εκει και την κυριακη τους φιλας και το χερι λεμε τωρα.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες