Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

Jrhellas έγραψε:
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ έγραψε:Θα σε δεχτούνε. Δεν κόβουνε για πλατυποδία. Αν πας πεζοναύτης θα σε καρατήσουν
Βρε παιδια ειστε σιγουροι οτι με την πλατυποδια δεν κοβεται καποιος απο ΕΔ;

Τι να πω; δεν επιμενω... Ισως η γενικοτερη ελειψη αλλα και η χαλαρωση της εκπαιδευσης σε σχεση με το παρελθον (και μην με κατακρινετε που το λεω αλλα ετσι ειναι) να κανουν την πλατυποδια να θεωρηται λεπτομερεια! !

Στην εποχη μου παντως οποιος ειχε πλατυποδια ηταν κομμενος απο χερι!



Στα αλεξίπτωτα κόβεσαι σίγουρα απ όσο ξέρω...
Τωρα για ΛΟΚ-ΜΑΚ δεν ξέρω δεν μιλάω!
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
jorz
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί Δεκ 02, 2008 1:34 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από jorz »

10κωστας50 έγραψε: ; Να σε κοψουν επειδη εχεις γεφυρα σε ενα δοντι; Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Ειχα σειρα που ειχε ΜΟΝΟ ενα δοντιΕικόνα Εικόνα Εικόνα

Κανεις ΔΕΝ τον εκοψε...



ΧΑχαχαχαχαχ!
Αυτα είναι!
Στον πολεμο δεν πολεμάς με τα δόντια απ όσο ξέρω!
Οποτε φίλε jorz μην αγχώνεσαι!


Χαχαχαχα οχι ρε παιδια, δν το ειπα με τετοιο τροπο... Χαχαχαχα
Απλα λογο τον ''ακραιων'' συνθηκων μιπως εχω προβληματα. χαχαχα ελεος καλο ομως με κανατε και γελασα... !
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

jorz έγραψε:
10κωστας50 έγραψε: ; Να σε κοψουν επειδη εχεις γεφυρα σε ενα δοντι; Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Ειχα σειρα που ειχε ΜΟΝΟ ενα δοντιΕικόνα Εικόνα Εικόνα

Κανεις ΔΕΝ τον εκοψε...



ΧΑχαχαχαχαχ!
Αυτα είναι!
Στον πολεμο δεν πολεμάς με τα δόντια απ όσο ξέρω!
Οποτε φίλε jorz μην αγχώνεσαι!


Χαχαχαχα οχι ρε παιδια, δν το ειπα με τετοιο τροπο... Χαχαχαχα
Απλα λογο τον ''ακραιων'' συνθηκων μιπως εχω προβληματα. χαχαχα ελεος καλο ομως με κανατε και γελασα... !


Δε θα έχεις κανένα απολυτως πρόβλημα ρε φίλε!
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
jorz
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Τρί Δεκ 02, 2008 1:34 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από jorz »

Χαχα οκ απλα ξερετε η περιεργια. μ' αρεσει να να ρωταω. ρωτωντας, μαθενεις... καληνυχτα παιδια, τα λεμε αυριο...
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

jorz έγραψε:Χαχα οκ απλα ξερετε η περιεργια. μ' αρεσει να να ρωταω. ρωτωντας, μαθενεις... καληνυχτα παιδια, τα λεμε αυριο...


Καλα κανεις και ρωτας ολοι εχουμε τις απορίες μας!
Καλο βραδυ!
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nassos »

nemogr έγραψε: Kalispera thathela na kano mia erotisi ti periptosi yparxei gia na me kospoun apo pezonayti k an yparxei ti tha einai afti logo kilos i logo test;


Για θέματα υγείας θα το κρίνουν οι γιατροί που θα σε εξετάσουν.

Για τα άλλα δεν γνωρίζω.
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Χαχαχα, σ'ευχαριστώ "-erased-"! Ανήκω κι εγώ στους "εν μέρη" μαζοχιστές, βλέπεις... Εικόνα Μήπως ξέρει κανείς, για πλατυποδία κόβουν πολλούς η μπορεί και Να περάσεις, αναλόγως...
Άβαταρ μέλους
-erased-
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:15 pm
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από -erased- »

giorg έγραψε:Χαχαχα, σ'ευχαριστώ "-erased-"! Ανήκω κι εγώ στους "εν μέρη" μαζοχιστές, βλέπεις... Εικόνα Μήπως ξέρει κανείς, για πλατυποδία κόβουν πολλούς η μπορεί και Να περάσεις, αναλόγως...
Μην ανυσηχείς περί μαζοχισμού, ήρθες στο σωστό forum Εικόνα Για πλατυποδία μπορείς να μην το αναφέρεις καθόλου και δεν θα γίνει τίποτα. Εκτός βέβαια αν σε ενοχλεί όταν τρέχεις.

Every soldier has two families.Those you raise,and those you raise hell with.
GEORGE
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 11:51 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GEORGE »

Παιδια καλησπερα διεκοψα την αναβολη μου στης 26 γεναρη και παρουσιαζομαι τον μαιο πρωτα ο θεος! Εχω δηλωσει καταδρομεις! Θα ηθελα ομως την συμβουλη σε οσους εχουν υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις! Εχω υδροκηλη! Υπαρχει περιπτωση να με κοψουν ή να μην με βγαλουν i1! Σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σασ
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια χαρα σε ολους παιδια... Παρουσιαζομαι και εγω τωρα 10 φεβρουαριου Μ. Πευκο... Ηθελα πολυ να υπερετησω Ε. Δ για αυτο και δηλωσα απο μονος μου... Ειδα κατι μυνηματα ομως που ελεγε ενα παιδι οτι βγαλανε ατομα Ι2 λογω κιλων και τετοια... Εγω που ειμαι δηλαδη 1.72 και 59 κιλα θα εχω προβλημα; ελπιζω να μην γινει κατι τετοιο... Θελω οσο τιποτα αλλο Ε. Δ!
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

GEORGE έγραψε:Παιδια καλησπερα διεκοψα την αναβολη μου στης 26 γεναρη και παρουσιαζομαι τον μαιο πρωτα ο θεος! Εχω δηλωσει καταδρομεις! Θα ηθελα ομως την συμβουλη σε οσους εχουν υπηρετησει στις ειδικες δυναμεις! Εχω υδροκηλη! Υπαρχει περιπτωση να με κοψουν ή να μην με βγαλουν i1! Σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σασ


Αλλο να είσαι υπέρβαρος και αλλο να είσαι αδύνατος...
Δε θα έχεις κανενα απολύτως πρόβλημα απλα τρώγε να δυναμώσειςΕικόνα
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
GEORGE
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 11:51 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GEORGE »

Φιλε μου 10κωστας50 δν καταλαβες μαλλον καλα! Εχω υδροκηλη στους ορχεις απο χτυπημα στην μπαλα! Γιαυτο ρωτησα αν υπαρχει θεμα να με κοψουνε απο ειδικες δυναμεις ή να βγω ι2! Οποιος μπορει ας μου απαντησει ευχαριστω εκ των προτερων
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

GEORGE έγραψε:Φιλε μου 10κωστας50 δν καταλαβες μαλλον καλα! Εχω υδροκηλη στους ορχεις απο χτυπημα στην μπαλα! Γιαυτο ρωτησα αν υπαρχει θεμα να με κοψουνε απο ειδικες δυναμεις ή να βγω ι2! Οποιος μπορει ας μου απαντησει ευχαριστω εκ των προτερων


Σε αλλον απάντησα !
Αλλα αν θες απαντηση και στο δικό σου, ξερω παιδι που ηταν αλεξιπτωτιστης και επαθε κατι παρομοιο με σενα και βγηκε γιωτας... Εικόνα
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
GEORGE
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 11:51 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από GEORGE »

Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ! Να εισαι καλα! Απο τα λεγομενα σου πρεπει αυτο που εχω να εχει τακτοποιηθει μεχρι να παρουσιαστω! Αλλιως την βαψαμε!
10κωστας50
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 688
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 5:18 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από 10κωστας50 »

GEORGE έγραψε:Φιλε μου σε ευχαριστω πολυ! Να εισαι καλα! Απο τα λεγομενα σου πρεπει αυτο που εχω να εχει τακτοποιηθει μεχρι να παρουσιαστω! Αλλιως την βαψαμε!


Να σαι καλα!
Ευχομαι να το τακτοποιήσεις! Εικόνα
Άντρας λογάται, όποιος μπορεί να σκύβει το κεφάλι, όπου πουλάν παλικαριές κ' εγωισμούς οι άλλοι...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες