Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
ELLINAS10
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Τετ Ιουν 01, 2011 12:23 am
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ELLINAS10 »

Ξερω τι ειναι το αυτοκολλητακι... Επισης εχω ακουσει οτι εχουν παρει ατομα και μεσα στον στρατο... Ο αλλος πηρε 2 κιλη whey και επερνε...
sintoma lokatzis
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 12:57 am
Τοποθεσία: Επιθετικός χαφ
Ενδιαφέροντα: Στρατός, Γυμναστική και Αθλητισμός, Φίλοι και Γυναίκες
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από sintoma lokatzis »

Η πρωτεινη ειναι οτι πρεπει αν και προσωπικα δεν παιρνω τιποτα... Η κρεατινη μαγκες επηρεαζει ασχημα την αντοχη... Στις ειδικες δυναμεις θα τρεχετε καθημερινα χιλιομετρα... Δε προτεινω κρεατινη σε καμια περιπτωση
Άβαταρ μέλους
kampf
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Παρ Αύγ 07, 2009 4:01 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από kampf »

Η κρεατινη λογο του οτι απαιτει παρα πολυ νερο, και επειδη θα μπειτε καλοκαιρι μεσα και θα σταζετε απτον ιδρωτα καλυτερα να μην παρετε και οσοι παιρνουν να την κοψουν
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
sintoma lokatzis
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 12:57 am
Τοποθεσία: Επιθετικός χαφ
Ενδιαφέροντα: Στρατός, Γυμναστική και Αθλητισμός, Φίλοι και Γυναίκες
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από sintoma lokatzis »

Ειδατε τα λεει κι ο παλιος οχι μονο εγω Εικόνα
Left

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Left »

Αν παίρνεις μόνο πρωτείνη είσαι ok! Γενικά όσο πιο καθαρή είναι η πρωτείνη (γράμμωσης ας πούμε) και περισσότερων πηγών τόσο λιγότερο σε επηρεάζει η καθημερινή χρήση σε συνδιασμό πάντα με σωστή διατροφή.Σώστό αυτό που ειπώθηκε περι ΕΟΦ... Ψευτοκάλυψη για να υπάρχει στα ράφια "νομιμως".

Επίσης κρεατίνη+καλοκαιρι= Μέγα λάθος! Δύο περίοδοι κρεατίνης το χειμώνα υπέραρκούν για αυτους που κάνουν χρήση. Εγώ προσωπικά έχω δύο χρόνια να πάρω γιατί όντως μετά οι αντοχές σου πέφτουν Πολύ!

Ωστόσο έχω ακούσει πως οτιδήποτε σε πρωτείνη ή πολυβιταμίνη δεν στο επιτρέπουν... Αν ξέρουν οι παλιοί κάτι άλλο ας μας ενημερώσουν γιατί λόγω ατυχιών έχω ρέψει και εγώ! Μη ψοφήσουμε τελείως μέσα...

speedster 1323

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από speedster 1323 »

Ρε παιδια κοψτε τις παπατζες κ τα συμπληρωματα του γυμναστηριου, για να παει κανεις ειδ. Δυναμεις το μονο που χρειαζεται ειναι ψυχη κ @ρχιδια ολα τα υπολοιπα ειναι για να κανεις σωμα για την παραλια... Σορυ αλλα δεν μπορω να ακουω συσχετισμους Συμπληρωματων-ειδικες δυναμεις, αν δεν ειναι γυμνασμενη η ψυχη σου τι να κανει το φουκαριαρικο το σωμα αφου δεν εχει την εντολη να μην ποναει... Κ για του λογου του αληθες εχω δει γυμναστες κ γραμωμενους σε πορεια να κλανουν μεντες κ παιδια νορμαλ σωματος να τραβανε ανηφορα που ουτε σου παει ο νου σου...
Left

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Left »

speedster 1323 έγραψε:Ρε παιδια κοψτε τις παπατζες κ τα συμπληρωματα του γυμναστηριου, για να παει κανεις ειδ. Δυναμεις το μονο που χρειαζεται ειναι ψυχη κ @ρχιδια ολα τα υπολοιπα ειναι για να κανεις σωμα για την παραλια... Σορυ αλλα δεν μπορω να ακουω συσχετισμους Συμπληρωματων-ειδικες δυναμεις, αν δεν ειναι γυμνασμενη η ψυχη σου τι να κανει το φουκαριαρικο το σωμα αφου δεν εχει την εντολη να μην ποναει... Κ για του λογου του αληθες εχω δει γυμναστες κ γραμωμενους σε πορεια να κλανουν μεντες κ παιδια νορμαλ σωματος να τραβανε ανηφορα που ουτε σου παει ο νου σου...


Ρε αδερφέ εσυ γιατί τρελαίνεσαι και πού είδες τους συσχετισμούς; Δεν είδα πουθενά να ειπώθηκε ότι οι ειδικες δυνάμεις δεν βγαίνουν η βγαίνουν με συμπληρώματα διατροφής. Επίσης οφείλω να σε ενημερώσω καθώς βλέπω οτι δεν έχεις στοιχειώδεις γνώσεις (επί του θέματος πάντα) ότι τα συμπληρώματα διατροφής δεν χαρακτηρίζονται όλα ως γυμναστηριου. Το centrum, η σπιρουλίνα και οι φόρμουλες σίδηρου και πολλά άλλα που είναι απαραίτητα για ορισμένους που δεν μπορεί να τα αφομοιώσει ο οργανισμός τους με άλλο τρόπο τι είναι ας πούμε;

Ασε λοιπόν τα περί παπατζών και άνοιξε καλύτερα ένα θέμα με το τι θεωρείς εσύ πως χρειάζεται να έχεις και να νοιώθεις για να πας ειδικές δυνάμεις και θα δείς εκεί πως η συντριπτική πλειοψηφία των παιδιών που θα πάνε το νοιώθουν μέσα τους και απο κάτω τους!

Φιλικά πάντα!

ΕΛΛΑΣ

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΕΛΛΑΣ »

Left έγραψε:
speedster 1323 έγραψε:Ρε παιδια κοψτε τις παπατζες κ τα συμπληρωματα του γυμναστηριου, για να παει κανεις ειδ. Δυναμεις το μονο που χρειαζεται ειναι ψυχη κ @ρχιδια ολα τα υπολοιπα ειναι για να κανεις σωμα για την παραλια... Σορυ αλλα δεν μπορω να ακουω συσχετισμους Συμπληρωματων-ειδικες δυναμεις, αν δεν ειναι γυμνασμενη η ψυχη σου τι να κανει το φουκαριαρικο το σωμα αφου δεν εχει την εντολη να μην ποναει... Κ για του λογου του αληθες εχω δει γυμναστες κ γραμωμενους σε πορεια να κλανουν μεντες κ παιδια νορμαλ σωματος να τραβανε ανηφορα που ουτε σου παει ο νου σου...


Ρε αδερφέ εσυ γιατί τρελαίνεσαι και πού είδες τους συσχετισμούς; Δεν είδα πουθενά να ειπώθηκε ότι οι ειδικες δυνάμεις δεν βγαίνουν η βγαίνουν με συμπληρώματα διατροφής. Επίσης οφείλω να σε ενημερώσω καθώς βλέπω οτι δεν έχεις στοιχειώδεις γνώσεις (επί του θέματος πάντα) ότι τα συμπληρώματα διατροφής δεν χαρακτηρίζονται όλα ως γυμναστηριου. Το centrum, η σπιρουλίνα και οι φόρμουλες σίδηρου και πολλά άλλα που είναι απαραίτητα για ορισμένους που δεν μπορεί να τα αφομοιώσει ο οργανισμός τους με άλλο τρόπο τι είναι ας πούμε;

Ασε λοιπόν τα περί παπατζών και άνοιξε καλύτερα ένα θέμα με το τι θεωρείς εσύ πως χρειάζεται να έχεις και να νοιώθεις για να πας ειδικές δυνάμεις και θα δείς εκεί πως η συντριπτική πλειοψηφία των παιδιών που θα πάνε το νοιώθουν μέσα τους και απο κάτω τους!

Φιλικά πάντα!

Συμφωνω με 13 23 παπατζες αναβολικα αμα ειναι να παρεις αναβολικα για ε. Δ εισαι μη πω και εγω τη ας βγει να μιλησει ενας σοβαρος ακου εκει αναβολικα. Υ. Γ σιγα μην πεις καιμκυροζηνη που βαζουν στα αεροπλανα για να πας γρηγοραΕικόνα
speedster 1323

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από speedster 1323 »

Μα το νοημα των ειδ. Δυναμεων ειναι να ανακαλυψεις τις δυνατοτητες σου σε αντιξοες συνθηκες. Οχι χωρις βοηθηματα-χωρις φαι κ χωρις νερο καμια φορα... Αλλιως ποιο το νοημα; Αν δεν μπορεις να αφομοιωση βασικες ουσιες ο οργανισμος σου κ πεφτεις κατω... Απλα δεν κανεις για τις ειδ. Δυναμεις κ πας υγιονομικο να ριχνεις ξαπλες. Φιλικα παντα για να μην διαβασει κανενα παιδι κ νομιζει οτι στο β4 εχει μεσα φυστικια του σουπερ γκουφυ.
Left

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Left »

Καλά ο καθένας την πίτα του... Αναβολικά λέει ο άλλος και κυροζίνη! Το Μόνο που θα δεχτώ ως ορθό Επιχείρημα είναι του speedster1323 περί αν ακάλυψης των αντοχών σου. Δεν υπάρχει διάθεση για σοβαρή συζήτηση, παράθεση τεκμηριωμένων απόψεων και εμπειριών απο τους παλαιότερους οπότε το συνεχίζω και εγώ στο χαβαλέ! Τα φυστικια του σουπερ γκουφυ θεικό ... Χαχαχαχα! Επίσης το speedster το έχεις και αν ναι το έχεις πειράξει; Να ανοίξουμε Topic και για καβλογκαζους! Χεχεχε!

Υ. Γ Φίλε ΈΛΛΑΣ ελπίζω και μάλλον έτσι θα ναι πώς σε μπέρδεψε ο λανθασμένος τίτλος του θέματος "Αναβολικά", εμείς εδώ μιλούσαμε για "συμπληρώματα διατροφής" που κανένα από αυτά που αναφέρθηκαν δεν έχουν αναβολικές ιδιότητες και επιδράσεις στον οργανισμό!

speedster 1323

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από speedster 1323 »

Δεν λεμε ο καθενας το κομματι του, απλα δεν ταιριαζει στην ιδεολογια των ειδ. Δυναμεων καποιο μη φυσικο βοηθημα... Υ. Γ left... Το εχω το speedster μαμα... Χωρις βοηθηματα. Χεχεχε.

ΕΛΛΑΣ

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από ΕΛΛΑΣ »

Συμπληρωματα οτοι και να ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ θεωρω μα@@@κιες

Left

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Left »

@Speedster: Συμφωνώ με τη αποψή σου απλά δεν θεωρώ οτι η περιοδική χρήση και κυρίως στην ένταξη μέχρι να προσαρμοστέις δεν είναι τόσο μεμτό! Άλλωστε Μή γελιόμαστε οι μόνιμοι των ειδικών σωμάτων Δεν κάνουν απλά χρήση τέτοιων συμπληρωμάτων, κανουν κατάχρηση... Άλλο θέμα το τι θα γίνει σε έκτακτες καταστάσεις! Τα παιδιά παραπάνω ρωτήσανε και περιμέναν μια απάντηση στο αν θα επηρεάσουν τις εξετάσεις τους και κατα πόσο μπορούν κάνουν λήψη εντός των μονάδων! Δεν υπάρχει λόγος να υποδείξει ο ένας στον άλλο πιο είναι κατα την άποψη του το σωστο... Έτσι άλλωστε δημιουργούνται και οι μεγαλύτερες παρέξηγήσεις. Ο καθένας τη κάμπούρα του πρώτα, έτσι δεν λένε; !
Speedster μαμα έδω ΤΤ με μπαμπά... Εμένα! Χαχαχα! Σωστό σε βρίσκω!

@ΕΛΛΑΣ: Φίλε αν και δεν συνηθίζω την "διάλεκτο" στα φορουμ... ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΡΙΞΕΙ ΤΟ Π@Π@ΡΙ με τις ανούσιες υβριστικούχαρακτήρα και κενές περιεχομένου Φράσεις σου ! Πιτσιρικάκος πρέπει να είσαι ή του γυμνασίου... Αν δεν ισχύει κάτι απο τα παραπάνω γράψε μας μια σωστή φράση, που να μην σχετίζεται με το τι κάνεις με το κάτω κεφάλι σου, Να σε εντοπίσουμε κάπου στην συζήτηση!
Χαρης

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Χαρης »

1Ον) Στις Ε. Δ δεν χρειαζεσαι συμπληρωματα για να ανταπεξελθεις, εχει καλο φαι το οποιο σου προσφερει ολα οσα χρειαζετε ενας οργανισμος. Μην σου πω οτι θα τρως καλυτερα και απο αυτα που τρως στο σπιτι σου ετσι οπως μας εχουν καταντησει.2ον) Τα συμπληρωματα και Είναι συνηθως για αυτους που ασχολουνται επαγγελματικα με κατι και θα τους αποφερει χρηματα και καταξιωση. Δεν ειναι για να τα παιρνει το καθε παιδακι για να χτισει γρηγορα ενα σωμα. Η μαγκια ειναι να τρως σωστα και να κανεις γυμναστικη με μετρο, οχι να παιρνεις φαρμακα, να τρως ***** και να κανεις οποτε θυμασαι γυμναστικη.3ον και τευλευταιο) Εδω το σπιτικο φαι που τρως, η σαλατα και τα φρουτα, νομιζεις οτι ειναι καθαρα αλλα εγω σου λεω οτι οσο και να τα καθαρισεις μενουν μερικα χημικα πανω τους παντα. Αυτο το εθεσα για να αναρωτηθεις οι καθαρες πρωτεινες που σας λενε για να σας τις πουλησουνε τι μπορει να κρυβουν μεσα και τι προβλημα μπορουν να σε παρουσιασουν οταν θα φτασεις σε μια μεγαλη ηλικια.
faoust21
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 04, 2011 8:10 pm
Επικοινωνία:

Αναβολικά και Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από faoust21 »

Σωστο αυτο που λεει ο φιλος για τα "καθαρα σπιτικα" φαγητα αλλα για καποιον που γυμναζεται συστηματικα ενα συμπληρωμα πρωτεινης ειναι αναγκαιο ειδικα αν δεν τρεφεται πολυ σωστα λογω δουλειας κτλπ. Δεν ειναι μαγικο φαρμακο ουτε εχουν αναβολικη δραση. Αν ειχαν δεν θα ηταν τοσο φθηνα και οσοι τα επαιρναν θα ειχαν αμεσα αποτελεσματα αντιστοιχα των αναβολικων.

οσο για το αρχικο ποστ, ο κολλητος μου που ηταν στις ΕΔ σαν αξιωματικος επαιρνε καποια χαπια αδυνατισματος γιατι ειχε λιγο λιπος παραπανω και ηθελε να το χασει για να μπορει να ανταπεξελθει. Βεβαια εκει ηταν σχολεια στελεχων και ηταν μηνες ολοκληρους.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες