Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Nassos »

Insomniac έγραψε:Αλλο ενα... Λαθος με ΕΔ

Τωρα βγηκε στο stratologia του γιου μου για ΕΔ και Αυλωνα ενω ειχε δηλωσει οτι δεν θελει... Υπαρχει δυνατοτητα να αλλαξει αυτο πριν παρουσιαστει 25/10 ; Αν οχι και χρειαστει να κανει την δηλωση που διαβασα εδω θα περασει την βασικη εκπιαδευση ΕΔ;


Για πιο πρίν με βύσμα. Αλλά και όταν παρουσιαστεί, πολύ απλά θα τους αναφέρει ότι δεν ενδιαφέρεται να υπηρετήσει Ειδικές Δυνάμεις.
Άβαταρ μέλους
Palioseira
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 31, 2008 6:56 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Palioseira »

Nassos έγραψε:
Insomniac έγραψε:Αλλο ενα... Λαθος με ΕΔ

Τωρα βγηκε στο stratologia του γιου μου για ΕΔ και Αυλωνα ενω ειχε δηλωσει οτι δεν θελει... Υπαρχει δυνατοτητα να αλλαξει αυτο πριν παρουσιαστει 25/10 ; Αν οχι και χρειαστει να κανει την δηλωση που διαβασα εδω θα περασει την βασικη εκπιαδευση ΕΔ;


Για πιο πρίν με βύσμα. Αλλά και όταν παρουσιαστεί, πολύ απλά θα τους αναφέρει ότι δεν ενδιαφέρεται να υπηρετήσει Ειδικές Δυνάμεις.


Ευχαριστω. Μετα τι τον περιμενει ;
KICKBOXING
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Αύγ 29, 2011 4:33 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από KICKBOXING »

Ρε παιδι μην αγχονεστε δεν σας κραταει ΚΕΝΕΑΣ με το ζορι ΕΔ... Εξαλου ειδικες δυναμεις πανε οσοι θελουν και μενουν οσοι αντεχουν... Εμενα παντος η γνωμη μου ειναι πως ειναι τιμη να φορας το πρασινο μπερε... Απο εκει και περα οι περισσοτεροι αυτο θελουν να μην καταταγουν στις ειδικες δυναμεις αλλα με το ζορι δεν σε κραταει κανενας...
Άβαταρ μέλους
Palioseira
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 31, 2008 6:56 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Palioseira »

KICKBOXING έγραψε:Ρε παιδι μην αγχονεστε δεν σας κραταει ΚΕΝΕΑΣ με το ζορι ΕΔ... Εξαλου ειδικες δυναμεις πανε οσοι θελουν και μενουν οσοι αντεχουν... Εμενα παντος η γνωμη μου ειναι πως ειναι τιμη να φορας το πρασινο μπερε.. Απο εκει και περα οι περισσοτεροι αυτο θελουν να μην καταταγουν στις ειδικες δυναμεις αλλα με το ζορι δεν σε κραταει κανενασ...


Συμφωνω απολυτα και επαυξανω φιλε μου αλλα θελει και καποιες σωματικες δυναμεις νομιζω που δεν εχουν ολοι χωρις να ειναι κακο αυτο.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Insomniac έγραψε:
KICKBOXING έγραψε:Ρε παιδι μην αγχονεστε δεν σας κραταει ΚΕΝΕΑΣ με το ζορι ΕΔ... Εξαλου ειδικες δυναμεις πανε οσοι θελουν και μενουν οσοι αντεχουν... Εμενα παντος η γνωμη μου ειναι πως ειναι τιμη να φορας το πρασινο μπερε.. Απο εκει και περα οι περισσοτεροι αυτο θελουν να μην καταταγουν στις ειδικες δυναμεις αλλα με το ζορι δεν σε κραταει κανενασ...


Συμφωνω απολυτα και επαυξανω φιλε μου αλλα θελει και καποιες σωματικες δυναμεις νομιζω που δεν εχουν ολοι χωρις να ειναι κακο αυτο.


Δεν ισχύει, όποιος έχει θέληση θα τα καταφέρει

Arianara

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Arianara »

Είναι Εφικτό Να Σε Αλλάξουν Από Ειδικές Δυνάμεις Σε Διαβιβάσεις; Μάλλον Όχι, Ε; Μου Ήρθε Χαρτί Για Ειδικές Δυνάμεις!

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Arianara έγραψε:Είναι Εφικτό Να Σε Αλλάξουν Από Ειδικές Δυνάμεις Σε Διαβιβάσεις; Μάλλον Όχι, Ε; Μου Ήρθε Χαρτί Για Ειδικές Δυνάμεις!



Τι ακριβώς εννοείς; Σου είχε έρθει χαρτί να παρουσιαστείς διαβιβάσεις και μετά από λίγες ημέρες άλλο για να παρουσιαστείς ειδικές δυνάμεις;

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από yandr »

Δεν θα υπηρετήσεις στις ειδικές δυνάμεις αν δεν το θέλεις.
Άβαταρ μέλους
Γιωργαρας
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Οκτ 12, 2012 2:49 am
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Γιωργαρας »

Καλησπερα παιδια ειναι να παρουσιατω στο Μ. Πευκο στι 12/11. Οταν ειχα κανει διακοπη αναβολης ειχα δηλωσει για πεζοναυτης αλλα πλεον το εχω μετανιωσει κ θα ηθελα να παω στο πεζικο. Γινεται η τωρα που με εβαλαν εκει δεν γινεται τπτ;
Θα πρεπει να κοπω επιτηδες στα αθληματα η' απλα μπορω να το δηλωσω κ φευγω για πεζικο κ ολα κομπλε... ; Κ αν με κοψουν στα αθληματα φευγω απο Μ. Πευκο για μοναδα πεζικου με κατηγορια Ι... Κατι; Ξερει καποιος;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Τα έχουμε ξανά γράψει ρε μεγάλε, παρουσιάζεσαι πεύκο δηλώνεις ότι δεν επιθυμείς να συνεχίσεις στις Ειδικές Δυνάμεις, σου δίνουν ένα χαρτί το υπογράφεις και τέλος, ούτε αθλήματα δίνεις ούτε το Ι θα σου αλλάξουν.
spy

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από spy »

Καλησπέρα,
στις 12/11 παρουσιάζομαι στην Ν. Πέραμο αλλά δεν επιθυμώ να συνεχίσω στις Ε. Δ.

Απ' ότι διάβασα θα το δηλώσω (την 1η μέρα; ) και θα κάτσω μέχρι την ορκομωσία.

Αυτό που θέλω να μάθω είναι στις πόσες μέρες ορκίζομαι και επίσης γυρνώντας από την άδει ορκομωσίας πόσες μέρες θα κάτσω μέχρι να βγει η μετάθεση.

Επίσης αφού φύγω θα συνεχίσω σε άλλο κέντρο ή σε μονάδα;

Ευχαριστώ και συγχωρήστε με αν έχουν απαντηθεί πάλι, αλλά αυτές τις μέρες διαβάζω μόνο το topic για τα πράγματα που θα πρέπει να πάρω μαζί μου!

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όταν βρεις χρόνο να διαβάσεις και αυτό το θέμα θα σου λυθεί η απορία.
QuestionGR

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από QuestionGR »

Υπαρχει περίπτωση αφού αρνηθείς την κατάταξη σου στις Ειδικές Δυνάμεις να φύγεις για άλλο κέντρο νωρίτερα απο την ορκομωσία; Σας ευχαριστώ
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όχι το έχουμε ξανά γράψει, επίσης το μήνυμα σου επεξεργάστηκε καθώς η πρώτη ερώτηση που έκανες δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.
Giwrgos

Δεν θέλω να μπω στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Giwrgos »

Γεια σας, Ειμαι νεος 17αρης και σημερα περασα απο περιοδευων. Δηλωσα ειδικες δυναμεις καταδρομων. Υπαρχει περιπτωση να μπορω να το αλλαξω μολις ερθει η ωρα για την θητεια μου και να δηλωσω απλα πεζικο η αεροπορια;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες