Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Λιγη βοηθεια παιδια... Ειμαι υποψηφιος με το 10% φετος για την σσε και την σμυ και Εχω 17000 μορια και ειμαι κ τριτεκνος... Η σμυ εχει 13900 μορια περιπου αλλα λεει οτι εχει μονο 6 θεσεις στην ειδηκη κατηγορια... Θα ηθελα να ρωτησω κατι κ οποιος ξερει να Μ απαντησει.1ον τι πιστευετε ειναι ευκολο να μπω εστω και στην σμυ π εχω τελευτεα επιλογη (γιατι με τρομαζει το 6 θεσεις) ;2ον αν καποιος π εχει στειλει τα χαρτια οτι ειναι τριτεκνος μπορει να μπει στην σχολη αν πιασει την βαση της γενικης σειρας η δν γινετε αυτο αφου ειναι σε αλλη κατηγορια; Εχω περασει τις πκε... Ας μ απαντησει καποιος γιατι εχω πολυ αγχος
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από kallitexnis »

γιαννης έγραψε:Λιγη βοηθεια παιδια... Ειμαι υποψηφιος με το 10% φετος για την σσε και την σμυ και Εχω 17000 μορια και ειμαι κ τριτεκνος... Η σμυ εχει 13900 μορια περιπου αλλα λεει οτι εχει μονο 6 θεσεις στην ειδηκη κατηγορια... Θα ηθελα να ρωτησω κατι κ οποιος ξερει να Μ απαντησει.1ον τι πιστευετε ειναι ευκολο να μπω εστω και στην σμυ π εχω τελευτεα επιλογη (γιατι με τρομαζει το 6 θεσεις) ;2ον αν καποιος π εχει στειλει τα χαρτια οτι ειναι τριτεκνος μπορει να μπει στην σχολη αν πιασει την βαση της γενικης σειρας η δν γινετε αυτο αφου ειναι σε αλλη κατηγορια; Εχω περασει τις πκε... Ας μ απαντησει καποιος γιατι εχω πολυ αγχος
Τελευταία επιλογή; Γιατί όχι πρώτη; Οι 6 θέσεις είναι γρίφος... Μπορεί να είναι 10 υποψήφιοι με μεγαλύτερη βαθμολογία απ'τη δική σου ή μπορεί να είναι 200 με μικρότερη. Μετράει και η σειρά προτίμησης. Όταν έχεις στείλει ειδική κατηγορία θα εισέλθεις ως ειδική κατηγορία. Σε καμία άλλη δεν θα συμπεριληφθείς.

ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

kallitexnis έγραψε:
γιαννης έγραψε:Λιγη βοηθεια παιδια... Ειμαι υποψηφιος με το 10% φετος για την σσε και την σμυ και Εχω 17000 μορια και ειμαι κ τριτεκνος... Η σμυ εχει 13900 μορια περιπου αλλα λεει οτι εχει μονο 6 θεσεις στην ειδηκη κατηγορια... Θα ηθελα να ρωτησω κατι κ οποιος ξερει να Μ απαντησει.1ον τι πιστευετε ειναι ευκολο να μπω εστω και στην σμυ π εχω τελευτεα επιλογη (γιατι με τρομαζει το 6 θεσεις) ;2ον αν καποιος π εχει στειλει τα χαρτια οτι ειναι τριτεκνος μπορει να μπει στην σχολη αν πιασει την βαση της γενικης σειρας η δν γινετε αυτο αφου ειναι σε αλλη κατηγορια; Εχω περασει τις πκε... Ας μ απαντησει καποιος γιατι εχω πολυ αγχος
Τελευταία επιλογή; Γιατί όχι πρώτη; Οι 6 θέσεις είναι γρίφος... Μπορεί να είναι 10 υποψήφιοι με μεγαλύτερη βαθμολογία απ'τη δική σου ή μπορεί να είναι 200 με μικρότερη. Μετράει και η σειρά προτίμησης. Όταν έχεις στείλει ειδική κατηγορία θα εισέλθεις ως ειδική κατηγορία. Σε καμία άλλη δεν θα συμπεριληφθείς.

πρωτη εχω βαλει την σσε μετα την στυα και μετα την σμυ αλλα σε ολες εχει μονο 6 θεσεις... Και φοβαμαι γιατι εχω περασει σε πανεπισημιο και αν δν περασω τωρα με το 10% θα ξαναδωσω πανελληνιες γιατι αν δν παω στρατιωτικες θα τρελαθω ειναι η ζωη μ... (η βλακεια εγινε περισυ π δν εστειλα τα χαρτια για τις πκε απο λαθος μ και τωρα τρεχω... )
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από kallitexnis »

Εύχομαι να πετύχεις. Δήλωσες:1. ΣΣΕ Σώματα 2. ΣΣΕ Όπλα 3. ΣΤΥΑ 4. ΣΜΥ Σώματα 5. ΣΜΥ Όπλα; Ή κάνω λάθος;
ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

kallitexnis έγραψε:Εύχομαι να πετύχεις. Δήλωσες:1. ΣΣΕ Σώματα 2. ΣΣΕ Όπλα 3. ΣΤΥΑ 4. ΣΜΥ Σώματα 5. ΣΜΥ Όπλα; Ή κάνω λάθος;
οχι εβαλα 1. ΣΣΕ ΟΠΛΑ 2. ΣΤΥΑ. ΣΜΥ ΟΠΛΑ. Μονο αυτες τις 3 εβαλα ουτε πανεπιστημια ουτε τει ουτε τπτ... Σωματα δν ηθελα αλλα θελω να ειμαι αισιοδοξος εστω σμυ πιστευω να μπω...
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδιά,
Θα ήθελα να θέσω ένα ερώτημα...
έχω 2 αδέρφια δηλαδή ανήκω στην Κατηγορία των τρίτεκνων Και θέλω να περάσω ευελπίδων όπλα... Θα άνηκω στην ειδική κατηγορία ή θα εισαχθώ με τα μόρια της γενικής σειράς

ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από ratatoulis »

Ειδική κατηγορια!
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γειά σας παιδία :)))) Ήθελα να κάνω μια ερώτηση... Είμαι 17 καταρχάς, με λένε γιώργο και είμαι απο λέσβο. Μια ζωή το όνειρό μου είναι να περάσω σε στρατιωτική σχολή, και συγκεκριμένα κάτι με ειδικές δυνάμεις, δηλαδή είτε ΣΣΕ-> Καταδρομών απο όπλα είτε ΣΝΔ-> ΟΥΚ... Τελοσπάντων για να μην μακρυγορώ, είμαι θεωρητικής κατεύθυνσης και είμαι το 3ο παιδί κ τελευταίο στην οικογένεια μου... Η ερώτηση μου λοιπόν είναι, υπάρχουν μειώσεις στις βάσεις όσων αφορά 3ο παιδί; Γιατι στις εισαγωγικές βάσεις πάντα κάτω απο την γενική σειρά υπάρχει ειδική σειρά ή κάτι τετοιο

Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως εαν μου δίνατε τα φώτα σας :)

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας
Dargal
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 8:50 pm
Επικοινωνία:

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Dargal »

Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος, νομιζω οτι εντασσεσαι σε ειδικη κατηγορια.

(Αλλα πρεπει να κοιταξεις το θεμα της Κατευθυνσεως. Ειναι δυσκολο να πας ΣΣΕ η ΣΝΔ μεσω Θεωρητικης.)
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Κοίταξε εκεί πέρα έχω πολύ μεγάλη κλίση καθώς μαθαίνω πανεύκολα μεγάλα κείμενα κ γενικά εκεί πιστεύω θα γράψω πολύ καλά. Απο δεκέμβριο αρχίζω μαθηματικά γενικής που θα δώσω σε 2 χρονια (τώρα πάω 2α) ... Οπότε ελπίζω σε υψηλές βαθμολογίες στα θεωρητικά και εναν αξιοπρεπή μαθηματικά γ. Π
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδια... Ειμαι εποπ και εχω μια απορια...8ελω να δωσω για σμυ και μ ειπανε οτι μπενω σε ειδικη κατηγορια γνωριζετε κατι περι του 8εματος; Ευχαριστω προκαταβολικα
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια ποιες ειναι οι ειδικες κατηγοριες για σχολη ικαρων;
Anonymous

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδες! Θα ηθελα αν καποιος γνωριζει να μου απαντησει σχετικα με την ειδικη κατηγορια 3648/α! Δινω πανελληνιες φετος και ενδιαφερομαι για σχολη ικαρων, ιπταμενος! Απλα θελω να ρωτησω αν εντασομαι σε αυτη την κατηγορια ως παιδι τριτεκνης οικογενειασ... ! Εχω μια αδερφη 21 χρονων και ενα μικρο αδερφο ο οποιος ομως ειναι απο τον επομενο γαμο που εκανε ο πατερας μου! Γνωριζει κανεις τι παιζει; Ειχα ρωτησει προχθες στην στρατολογια που ειχα παει να κανω κατι χαρτια για το φανταριλικι αλλα ειχε τοσο κοσμο και αυτη ηθελε να με ξεφορτωθει και μονο που δεν με εβρισε! Ευχαριστω εκ των πρωτερων

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από Rafale »

Σαν αρχη ριξε μια ματια εδω /aeroporia/si_1.asp μια ματια στις σελιδες περι ειδικων κατηγοριων και αν δεν βρεις κατι αναλογο ρωτα ξαναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11239
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ειδικές κατηγορίες Στρατιωτικών Σχολών

Δημοσίευση από yandr »

Το άρθρο αυτό δεν γράφει τίποτα για ειδικές κατηγορίες.

Στο φόρουμ θα πρέπει να ψάξει ο φίλος μας, κυρίως στις προηγούμενες σελίδες, ή να περιμένει κάποιος να το απαντήσει.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες