Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από dimitris mak »

Theoni έγραψε:Αμα εχεις μπει στρατο κ μετα κανεις τατοο, μπορουν να σου πουν τιποτα;
οταν τελειωσεις την σχολη και κανεις δεν νομιζω να σου κανουν τιποτα... Ειναι ενα παιδι που εχει τελειωσει σμυ και οταν την τελειωσε εκανε ταττοο και δεν εχει καποιο προβλημα. Αυτος εχει απο τους ομους μεχρι χαμυλα στην μεση...
Anonymous

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια, εχω μια ερωτηση και επιγει... Εχω τρελα με τα τατοουαζ και θελω να κανω κατω στην μεση... Ακομα, θελω να περασω ευελπιδων... Αν το κανω λετε να εχω προβλημα; Εχω αρκετο ανχος γ αυτο τ θεμα... Ας μου πει καποιος... !
Anonymous

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Anonymous »

πολιτης σε απογνωση έγραψε:Παιδια, εχω μια ερωτηση και επιγει... Εχω τρελα με τα τατοουαζ και θελω να κανω κατω στην μεση... Ακομα, θελω να περασω ευελπιδων... Αν το κανω λετε να εχω προβλημα; Εχω αρκετο ανχος γ αυτο τ θεμα... Ας μου πει καποιος... !
ααα... Και οταν λετε με καλοκαιρινη εμφανιση τι εννοειτε; Κατω στη μεση δεν θα φαινεται...

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Rafale »

πολιτης σε απογνωση έγραψε:
πολιτης σε απογνωση έγραψε:Παιδια, εχω μια ερωτηση και επιγει... Εχω τρελα με τα τατοουαζ και θελω να κανω κατω στην μεση... Ακομα, θελω να περασω ευελπιδων... Αν το κανω λετε να εχω προβλημα; Εχω αρκετο ανχος γ αυτο τ θεμα... Ας μου πει καποιος... !
ααα... Και οταν λετε με καλοκαιρινη εμφανιση τι εννοειτε; Κατω στη μεση δεν θα φαινεται...

Αφου τα καλυπετει η θερινη στολη δεν θα φαινονται
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Snakeshit »

Αντε σοβαρευτείτε ρε. Απάντηση δόθηκε και ρωτάτε τα ίδια και τα ίδια.
HellenicEagle
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 11:13 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από HellenicEagle »

Άμα δέν φαίνετε με την θερινή στολή δέν υπάρχει πρόβλημα, είναι ο κολλητός μου στην σμυν και τυχαίνει να ξέρω (εντάξει πάντα με μέτρο όμως μην είσαι και μεταλαγμένος γιατί θα σε κόψουν στα ΠΚΕ) ... Παιδιά άμα σας ενδιαφέρει ένα θέμα να κοιτάτε και λίγο τα προηγούμενα, μπορεί να υπάρχουν οι απαντήσεις, φιλικά πάντα
Κωστας

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Κωστας »

Παιδια καλησπερα σας σκεφτομαι πολυ σοβαρα να περασω ΣΤΥΑ...
Εχω ενα θεμα... Εχω τατουαζ στο στηθος, υπαρχει περιπτωση να μην μπω στην σχολη λογου αυτου;
παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από παπακι »

Εχω ακουσει οτι στις στρατιωτικες σχολες απαγορευεται η δερματογραφια. Αλλα καλυτερα θα ηταν να παρεις τηλεφωνο σε καποιο γραφειο ενημερωσης κοινου για να εισαι 100% σιγουρος.
Κωστας

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Κωστας »

Οκ ευχαριστω πολυ... Αν μαθεις τπτ πανω σε αυτο το θεμα γραψτω εδω. Θα το δω!
παπακι
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τετ Μάιος 05, 2010 10:53 pm
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από παπακι »

Φιλε μου παντως επιμενω οτι πρεπει να παρεις καποιο τηλεφωνακι σε εναν απο τους δυο αριθμους για να εισαι σιγουρος και σε περιπτωση που θες να ρωτησεις οτιδηποτε αλλο. 210 3630076,2103630360.
peter

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από peter »

Νομιζω πως αν δεν φαινεται οταν φορας την καλοκαιρινη στολη δεν εχεις προβλημα αλλα εγω το εχω διαβασει αλλου για αυτο καλυτερα να το σιγουρεψεις με ενα τηλεφωνo...
Γιωργος

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Γιωργος »

Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα?
Γιωργος

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από Γιωργος »

Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα?
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: Τετ Μάιος 26, 2010 8:43 pm
Τοποθεσία: υψηλη :P
Ενδιαφέροντα: - free running -
Επάγγελμα: kommanto junior
Επικοινωνία:

Τατουάζ και στρατιωτικές σχολές

Δημοσίευση από ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ_93 »

Γιωργος έγραψε:Παιδια εχω μια απωρια... Εχω τατουαζ στο στηθος μου και θελω να περασω στυα... Λετε να υπαρξει καποιο προβλημα;
αν δε σε κοψουν στις πκε... Νομιζω πως δε πειραζει... Τωρα για σιγουρια ας ρωτησει καποιος ποιο εμπειροςΕικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες