Σημείωμα κατάταξης (2003)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Σημείωμα κατάταξης (2003)

Δημοσίευση από Anonymous »

Είχα κόψει αναβολή τον Δεκέμβρη του 2002. Μου είπαν ότι μάλλον θα παρουσιαστώ Μάιο 2003. Πότε όμως θα μου έρθει το χαρτί;3 μέρες πριν; Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από yandr »

Αν ρωτήσεις 10 άτομα θα λάβεις 10 διαφορετικές απαντήσεις. Περίμενε μέχρι την τελευταία εβδομάδα κατάταξης και εάν δεν έχει έρθει ακόμη, τότε καλό θα ήταν να επικοινωνήσεις με το στρατολογικό σου γραφείο.

Σε προσωπικό επίπεδο το σημείωμα κατάταξης ήρθε 4 ημέρες πριν την κατάταξη, όμως από τότε (1999) τα πράγματα μπορεί να έχουν βελτιωθεί σημαντικά.

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Εμένα πάντως σήμερα μου ήρθε το χαρτί για το Κέντρο Μηχανικού στο Ναύπλιο. Ελπίζω να μην αργήσει ούτε σένα φίλε μου!

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Παίδες, δεν μου έχει έρθει ακόμα κανένα χαρτί! Να ανησυχώ;

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Ακόμα τίποτα, κανένα χαρτί. Μήπως υπάρχει κανένα τηλέφωνο στρατολογίας να πάρω να ρωτήσω; Ξέρετε;

yandr: Πήγαινε στο άρθρο για το σημείωμα κατάταξης και δες τα links. Υπάρχει ένα με τα στρατολογικά γραφεία.

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

emena simera ematha apo startologia oti uparxei to xarti kai piga kai to pira monos mou apo astunomia.
Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Quote: Αρχικά από τον Guest σε 05 Μαϊου 2003 emena simera ematha apo startologia oti uparxei to xarti kai piga kai to pira monos mou apo astunomia.
χωρίς να σε ειδοποιήσουν δηλαδή ε; Πήρες τηλ και στο είπαν;
Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Πήρα τηλ στην αστυνομία σήμερα και δεν έχουν κανένα χαρτί για μένα ακόμα. Λετε να με ξεχάσανε; Λέτε να κάνω καλοκαίρι σπίτι μου;

yandr: Καλύτερα να συμβουλευθείς το αρμόδιο Στρατολογικό Γραφείο, έτσι ώστε να μάθεις από πρώτο χέρι που θα περάσεις το καλοκαιράκι σου. Δες το άρθρο για την κατάταξη που έχει τα email και τηλέφωνα.

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Παίρνω στα τηλ των στρατολογικών γραφείων και ή δεν απαντάνε ή μιλάει. Θα πάω την Παρασκευή αναγκαστικά από εκεί. Να δούμε τι θα γίνει...

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Τελικά τους βρήκα στο τηλέφωνο και μου είπανε κατηγορηματικά ότι αν το χαρτί δεν μου έρθει μέχρι τις 16 του μηνός, τότε να πάω στις 17 από εκεί να μου το δώσουν οι ίδιοι!!!

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Ακόμα τίποτα φίλοι μου. Μόνο άγχος!!!

Anonymous

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν είχα και δεν έχω κανένα βίσμα και πριν μια βδομάδα πάω στο συνεργείο να φτιάξω το αμάξι μου. Με ρωτάει ο μηχανικός μου τα νέα μου, του λέω ότι παρουσιάζομαι και μου ανακοινώνει ότι η γυναίκα του δουλεύει κάπου σχετικά. Με ρωτάει πού θα ήθελα να πάω και απαντάω ΣΕΠ. Δυστυχώς όμως εκεί και αν είναι για δυνατά βίσματα, επομένως μόνο διαβιβάσεις, που φυσικά το δέχτηκα.

Λες να μην πάω ΥΕΑ; Πού είναι η εκπαίδευση του τετραμήνου;

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης