Άσκηση αθανασίας

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
HeliasTheGreek
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 11, 2007 5:39 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από HeliasTheGreek »

ρε παιδια εχω ακουσει για της ειδικες δυναμεις οτι σου κανουν ασκηση αθανασιας... δηλαδη σε πνηγουν (σε νερο) και μετα σε επαναφερουν ωστε να μαθεις να μην φοβασαι το θανατο... ισχυει; δεν μπορω να αποκαλυψω απο που το ακουσα για ευνοητους λογους... οποιος εχει παει ας μου πει... γιατι θελω να παω...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από yandr »

Ράδιο αρβύλα...
Anonymous

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Anonymous »

τι ειναι αυτα που βλεπω απο χθεσ; εχω φρικαρει τελειωσ. σε πνιγουν για να συνηθισεισ; καλα ρε φιλε ποιο ειναι αυτο το νουμερο που στα λεει;
gioalex
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 5:28 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από gioalex »

Και μετά σε πυροβολούν για να δουν αν πονάς Εικόνα. ΗΜΑΡΤΟΝ ΡΕ με τον κάθε παπάρα που λέει ότι λαλακία του κατέβει στο κεφάλι...
crowbar90
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Απρ 03, 2008 2:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από crowbar90 »

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΑΜΑ ΠΑΣ Ο. Υ. Κ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚΕΙ

ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΝΙΓΟΥΝΕ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΟΤΣΙΑ ΦΙΛΕ

gioalex
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 5:28 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από gioalex »

Ρε φίλε έχεις πάει Ο. Υ. Κ; Αφού δεν έχεις πάει τότε πως ξέρεις; Αυτά τα μου έχουν πει, έμαθα, άκουσα κτλ είναι παπαριές. Εγώ πριν παρουσιαστώ ξέρεις τι είχα ακούσει για τις ειδικές δυνάμεις; Της παναγιάς τα μάτια... Και σε ρωτάω το άλλο. Αν, λέω αν κάποιος πνιγεί και δεν καταφέρουν να τον επαναφέρουν, τι γίνεται; "Συγνώμη λάθος", ή "λογική απώλεια πάνω στην εκπαίδευση"; Για σκέψου το λίγο...

eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από eleni sti »

Και αν οντως ισχυει βεβαια δεν εχω παει στρατο για να ξερω τι ειναι αληθεια και τι οχι αλλα αν οντως σε βουτανε στο νερο οχι ομως μεχρι να πνιγεις; και τι στο καλο τους κανουνε σε αυτη την διαβολοβδομαδα;
288 MARINE

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από 288 MARINE »

στη διαβολοβδομαδα γινεται πανικοσ. απ το πρωι μεχρι το βραδυ σε μαχαιρωνουνε, μετα σου βγαζουνε τα ματια και στο τελοσ σε κανουν κοκορετσι. ο καθενασ λεει το μακρυ και το κοντο του. αυτο που εχει η διαβολοβδομαδα ειναι συνεχησ ψυχικη και σωματικη καταπονηση και μονο
eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από eleni sti »

Και τελικα τι ισχυει απο αυτο που λενε ολοι οτι σε πνιγουνε γιατι το εχω ακουσει και εγω. Και δεν μπορει να ειναι ψεμα κατι γινεται εκει. Πλεον μπορει να μην το κανουν αλλα παλιοτερα ισως γινοτανε
gioalex
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 5:28 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από gioalex »

Κορίτσι μου επάνω ο πρώτος λέει ότι σε πνίγουν και σε επαναφέρουν. Αν σε βουτάνε στο νερό άλλα όχι μέχρι να πνιγείς τι ακριβώς κάνουν; την άπνοιά σου μετράνε; Το αν γίνεται πραγματικά ή όχι δεν θα το μάθουμε με βεβαιότητα ποτέ. Εγώ ξαναρωτάω όμως, αν κάποιος πραγματικά πνιγεί και ΔΕΝ μπορέσουν να τον επαναφέρουν, τι θα γίνει; Πως θα δικαιολογήσουν μια απώλεια στην εκπαίδευση; Ή θα πουν ότι αυτοκτόνησε;

eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από eleni sti »

gioalex έγραψε: Κορίτσι μου επάνω ο πρώτος λέει ότι σε πνίγουν και σε επαναφέρουν. Αν σε βουτάνε στο νερό άλλα όχι μέχρι να πνιγείς τι ακριβώς κάνουν; την άπνοιά σου μετράνε; Το αν γίνεται πραγματικά ή όχι δεν θα το μάθουμε με βεβαιότητα ποτέ. Εγώ ξαναρωτάω όμως, αν κάποιος πραγματικά πνιγεί και ΔΕΝ μπορέσουν να τον επαναφέρουν, τι θα γίνει; Πως θα δικαιολογήσουν μια απώλεια στην εκπαίδευση; Ή θα πουν ότι αυτοκτόνησε;


Δεν το εννοουσα ακριβως ετσι. Αλλα ηθελα να σου πω με αυτο, οτι γι αυτο ισως να μην εχει ακουστει μεχρι τωρα κατι τετοιο στις ειδικες δυναμεις αλλιως οι γονεις θα ειχαν ξεσηκωθει
Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Legion »

Εγω μετα τις ειδ. δυν εγινα ο Βlade kai τωρα κυνηγαω το κακο... τι αλλο θα ακουσω

Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
gioalex
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 5:28 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από gioalex »

@ Legion: Ποιός Blade και βλακείες. Ο Γιαννάκης ο Ράμπο έγινες... @Eleni sti: Εγώ πάντως δεν έχω ακούσει για εκπαιδευόμενο στην ΜΥΚ που να έχασε την ζωή του κατά την διάρκεια εκπεύδευσης. Και δεν νομίζω να μπορούσαν να το κρύψουν κάτι τέτοιο...

eleni sti
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 31, 2007 1:53 am
Επάγγελμα: ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από eleni sti »

Gioalex μ'αυτο σου λεω και εγω αποκλειεται να τους επνιγαν γιατι καποια στιγμη θα γινοτανε και η στραβη. Αρα κατι αλλο πρεπει να γινοτανε. Τελος παντων δεν θα παω και Μ. Υ. Κ για να με ενδιαφερει τοσο. Εικόνα
gioalex
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 5:28 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από gioalex »

Οπότε συμφωνούμε ότι δεν πρόκειτε για πνίξιμο, αλλά για κάτι άλλο. Ούτε εγώ πρόκειται να πάω ΜΥΚ!!!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες