Άσκηση αθανασίας

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Lexus

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Lexus »

Γεια σας παιδια να πω και γω την γνωμη μου. Θα παω ΛΟΚ τον αυγουστο και μερικα πραγματα που ακουω εδω μου φενονται πολυ κουφα! Το οτι σε βουταει στο νερο ο εκπαιδευομενος Για 1 λεπτο Το δεχομαι Γιατι ετσι πρεπει για να συνιθισει ο αλλος υπος δυσκολες συνθηκες, αλλα οχι οτι σε βουταει ταυτοχρονος για ενα μισαωρο Μεχρι που να λιποθυμησης και να νεκρωθει ενα μερος του εγκεφαλου σου! Αυτο για μενα ειναι ανουσιο να γινει, να νεκρωθει ενα μερος του εγκεφαλου γιατι τι να καταλαβουνε απο αυτο η εκπαιδευομενει; Τον κανουν πιο σκληρο με αυτο μαλλον οχι ! Εχω ξαδερφο που πηγε ΛΟΚ αλλα μου εχει πιοι τοι πεφτει πολυ ασκηση και τρεξιμο. Οτι σε μαθενουν να επιβιωνεις Και οτι το φαγητο το τρως στο τρεξιμο αλλα δεν μου μιλισε για αφτο το πραγμα τις αθανασιας!
giannisiker
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 8:05 pm
Τοποθεσία: da
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από giannisiker »

Γεια σας παιδες...8ελω να ρωτισω. Αυτες τς ασκησεις σε ποιους τις κανουν; Στ βατραχια ή και Στους πεζοναυτες;
Alpha
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 02, 2009 1:02 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Alpha »

Καλα τι ***** λετε (σορυ για την εκφραση) στην διαολοβδομαδα περνας πολλα ζορια... Αλλα δεν θετουν σε κυνδινο τοσο αμεσα την ζωη σου... Σοβαρευτιτε.
udt71
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 24, 2009 3:22 am
Τοποθεσία: Deep Sea
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από udt71 »

Alpha έγραψε:Καλα τι #@^&@! Λετε (σορυ για την εκφραση) στην διαολοβδομαδα περνας πολλα ζορια... Αλλα δεν θετουν σε κυνδινο τοσο αμεσα την ζωη σου... Σοβαρευτιτε.


Μήπως εννοείς ότι εγώ γράφω Μαλ@#*&ς Φίλε μου.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν υπάρχει άσκηση αθανασίας.
Συμφωνώ με udt71.
Επιπροσθέτως στην διαβολοβδομάδα η ψυχική και σωματική καταπόνηση είναι αβάσταχτη για τους περισσότερους γι'αυτό και την βγάζουν ελάχιστοι!
Στο παρελθόν υπήρξε σχολείο απο το οποίο δεν αποφοίτησε ΚΑΝΕΝΑΣ !
udt71
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 24, 2009 3:22 am
Τοποθεσία: Deep Sea
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από udt71 »

D.Y.K έγραψε:

Επιπροσθέτως στην διαβολοβδομάδα η ψυχική και σωματική καταπόνηση είναι αβάσταχτη για τους περισσότερους γι'αυτό και την βγάζουν ελάχιστοι!
Στο παρελθόν υπήρξε σχολείο απο το οποίο δεν αποφοίτησε ΚΑΝΕΝΑΣ !


Ετσι ακριβώς ειναι τα πράγματα.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από fideas emk »

Αυτός ακριβώς που φαίνεται στο παγωμένο βίντεο παραπάνω, ο υπολοχαγός, τον είχα εκπαιδευτή στο κέντρο και αργότερα στη μοίρα... Υπερτούμπανο... Όταν ερχότανε με σορτσάκι το πρωί στο λόχο στη Ρεντίνα ήξερες ότι ο πόνος είναι δεδομένος!Εικόνα Και αυτό πρίν πάει στη ΜΥΚ. Ένα Σάββατο τσιμπούσανε Φαντάροι κι αυτός για πλάκα κάμψεις γιατί είχε βάλει στοίχημα ενας μόνιμος υπάξ με ένα έφεδρο λοχία από την Ε'ΜΚ που ήταν εκπαιδευτής στο κέντρο. Ο μονιμος έκανε 117 αν δεν κάνω λάθος και ο δικός μας ο λοχίας 118 έτσι για το σπάσιμο.Εικόνα

οπότε πέφτει και ο παραπάνω που βλέπετε στο βίντεο (ο υπλγος του ΣΞ) και βάζει τους φαν να τον χρονομετρήσουν πόσες θα βγάλει στο ένα λεπτό. Πως λέμε 30 ή 40 κάμψεις στα 2 λεπτά για να περάσεις ΛΟΚ από πεζικό; Ε, πέφτει αυτός και κάνει 129 σε ένα λεπτό... Οπότε καταλαβαίνεται τι άτομα περνάνε τη ΜΥΚ... Εικόνα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Rafale »

Αυτοι ολοι ειναι μουρλαμενοι με την καλη εννοια. Εχει μπει στο πετσι τους ολη τους η ζωη χωρις η υπερβολη ειναι ουκ
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος cristi την Παρ Φεβ 19, 2010 1:36 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Nosotromos
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Φεβ 05, 2010 2:34 pm
Τοποθεσία: 69
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Nosotromos »

Ένας καθηγητής μου στην σχολή μας είχε πει πως όταν αρκετά παλιά που ήταν στους Ο. Υ. Κ συνέβαινε αυτό και μάλιστα και σε λασπόνερα. Ο ίδιος μάλιστα ανέφερε ότι είχε αρρωστήσει αφού είχε καταπιεί λάσπη. Τώρα ο καθένας πιστεύει ότι θέλει δεν είναι κακό αυτό. Νομίζω πως παλιότερα γινότανε.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Rafale »

Και βεβαια δεν ειναι κακο. Εδ αν δεν περασει πρωτα απο το πετσι σου αποτυγχανεις
Γιάννης

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Γιάννης »

Παιδιά αυτό που ξέρω είναι ότι ρίχνουν στο νερό έναν δεμένο Και πρέπει να βγει έξω με μια τεχνική Αν κάτι πάει στραβά βουτάει κάποιος την τελευταία στιγμή και τον σώζει (απο ότι μου έχουν πει)
Άβαταρ μέλους
nick13
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 148
Εγγραφή: Τρί Δεκ 01, 2009 2:18 pm
Τοποθεσία: A' Κενταβρου
Ενδιαφέροντα: anything
Επάγγελμα: If I tell you I have to kill you after
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από nick13 »

Κατι παρομοιο εχω ακουσει και γω
Η ΤΑΝ Η ΕΠΙ ΤΑΣ
nikolas141
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Μαρ 30, 2010 12:32 am
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από nikolas141 »

Θελω να σας πω κατι για τιν εκπεδευσι των ο. Υ. Κ απο προσοπικη εμπιρια... Το οτι σε πνιγουνε και σε επαναφερουνε εινε παπαριες... ! Σινβενι αλα παρα πολι σπανια οταν δεν ακολοθεις σοστα τις οδιγιες που σου δινουνε... Οτι κολιμπας με δεμενα χερια και ποδια γινετε οτι σου κανουνε σκλιρα καπσονια γινοντε οτι σε ταπινονουνε γινετε οτι σε λιονουνε στο κολιμπι και στο τρεξιμο γινετε... Αλλα προτα σε μαθενουνε να τα κανεις και μετα τα κανεις ολλα γινωντε... ! Πως θα ξεπερασις τον εαφτοσου εαν δεν ξεπερασις τους φοβουσου... Οταν ροτατε για να μαθετε κατι αφτοματος ανφισβιτιτε τιν ικανοτιτασας να τα κανετε... ! Αλλα και οσοι απο εσας πανε δεν θα τα καταφερουν σιγουρα... Σκεπσου το μεγαλιο τις πατριδασου τις θρισκιασου τις ικογενιασου και μετα τιν ζωησου...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες