Άσκηση αθανασίας

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
roach
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 3:19 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από roach »

Τελικα παιδια πειτε σιγουρα γινεται ή οχι αυτη η περιβωητη ασκηση αθανασιας?
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Γιατί δεν το κλειδώνει κανένας αυτό το θέμα; Εικόνα
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από GenerX »

Γιατί ρε Nicolas;

Εγώ έχω ακούσει πως αν τους κόψουν το χέρι με πριόνι και κλάψουνε, φεύγουν αμέσως αφού είναι ακατάλληλοι.

Και ο Αλ Πατσίνο στο Scarface πέρασε τέτοια εκπαίδευση γι' αυτό και είναι ψύχραιμος όταν σκοτώνουν με ηλεκτρικό αλυσοπρίονο τον φίλο του ακριβώς από δίπλα του.
Άβαταρ μέλους
kampf
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Παρ Αύγ 07, 2009 4:01 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από kampf »

xΧαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
roach
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 3:19 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από roach »

Σωστος! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
Kyr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2010 5:13 am
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από Kyr »

Βρε νικολα αγορι μου, ενταξει αυτα που γραφεις, σωστα τα λες αλλα τουλαχιστον γράφε με καμιά σωστη ορθογραφία θα μας τυφλωσεις με τα ορθογραφικα σου. και με τετοια ελληνικά πίστεψέ με κανείς δεν πιστεύει οτι σκεφτεσαι το μεγαλείο της πατρίδας σου.
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Δεν ξερω εαμ σε πνιγουν αλα και να το κανουν εσυ πςεπει να το κανεις ΟΥΚ πας δεν πας πεζικο. Παντως χρειαζεται να εχεις ψυχη, αγαπη γι'αυτο που κανεις και πανω απο ολα αγαπη για την Πατριδα. Εγω παντως εχω παρει την αποφαση μου και θα κανω οτι πρεπει για αν βγαλω το σχολει. Ξερω βαιβαια οτι δεν ειναι ευκολα. Οσο γιάυτο που λεει o nick13 τελευταια να σκεφτοσαι την ζωη σου πρωσωπικα εμενα δεν με νοιαζει πτι ειναι να γινει ας γινι δν θα κολοσω που θενας. Για την Πατριδα ρε ***** τω!

fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από fideas emk »

ΟΥΚ πας δεν πας πεζικο


μια παρενθεση για πεζικό: Το οτι πλεον ο στρατος ειναι κατασκηνωση κτλ τα ξερουμε. Αυτο δε σημαινει οτι το πεζικο δε μπορει να ειναι μαχιμο. Γενικα. Δε ξερω το ελληνικο πεζικο σε τι κατασταση βρισκεται τωρα αλλα σιγουρα δεν ηταν παντα ετσι. Και τις μεγαλες μαχες τις δινει και τις κερδιζει το πεζικο (συνηθως). Αλλωστε οι μαχες που εχουν γινει στην σχετικα προσφατη ιστορια και που συμμετειχε πεζικο, δειχνουν καταστασεις που τα ΟΥΚ δεν τις εχουν ονειρευτει... Αλλωστε και οι ειδικες δυναμεις του ΣΞ στο πεζικο ανηκουν. Η 1η ΤΑΞΚΔ-ΑΛ στην 1η Μεραρχία Πεζικου αν θυμαμαι καλα (μας βαζανε να μαθαινουμε ολους τους αρχηγους απεξω τοτε, δκτης 1ΤΑΞΚΔ-ΑΛ-> Δκτης 1ΜΠ-> Δκτης Β' (;) Σωματος Στρατου-> Υφυπουργοι Αμυνας-> ΥΠΕΘΑ κτλ κτλ)

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fideas emk την Δευ Μάιος 10, 2010 3:09 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Τη να κλασει μωρε το πεζικο

ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Βαλε την φεραρι με το ποδηλατο συγκρυνεται?
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από fideas emk »

Απλα λεω οτι το πεζικο το εχετε παρεξηγησει. Δεν ειναι πεζικαριος αυτος που ειναι σε ενα γραφειο και συμπληρωνει εγγραφα ή που διορθωνει ερπυστριες. Ο πεζικαριος (κανονικα) ειναι ενα σταδιο πιο κατω απο ειδ. Δυναμεις σαν πιο μαχιμο σωμα. Απλα. Και αν βαλλουμε μαχες πεζικου παλια και τι εχουνε περασει... Καλυτερα μη τους ρωτησεις για ΟΥΚ και διαβολοβδομαδα... Οτι ειναι δυσκολα... Απλα θα γελασουνε... Εικόνα Αλλοι πολεμουσανε για 3 μηνες σερι με 1-2ωρες Την ημερα υπνο (ασε που στον πολεμο δεν παιζει να κοιμασαι παραπανω απο μερικα λεπτα τη φορα) ... Οχι μονο 5 μερες χωρις υπνο σαν τη διαβολοβδομαδα... Περισσοτεροι ελληνες πεζικαριοι εχουν πεθανει απο φαγουρα στα α$#ιδια σε μια μερα, απ'οτι ΟΥΚαδες εχουν πεσει ποτε στο πεδιο της μαχης... Εννοειτε οτι ΟΥΚ ειναι καλυτερα αλλα μη τα ισοπεδωνουμε και ολα.

ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Λες οτι εχουνε δωσει μαχες ποσο παλια ομως; Αλα ενταξει δεν συζητας και πλυ λογικα. Μηπως σου εχει κανει τιποτα κανενας ΟΥΚΑΣ; Γιατι βλεπω οτι δεν τους πολυ πηγαινεις

fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από fideas emk »

Οχι απλα βαζω τα πραματα στη θεση τους. Κατα τα αλλα δε διαφωνουμε. Στο ξαναλεω οι πιο μαχιμοι που εχω δει κι εγω στη θητεια ηταν αυτοι με το σημα των ΟΥΚ στο στηθος... Για το πεζικο, ναι, για πολυ παλια αναφερομαι. Τωρα ξερω οτι ειναι χυμα. Ασχετο αλλα ειπαμε οτι ασκηση αθανασιας δεν υπαρχει ε; Για τις πατητες αναφερεται οποιος το γραψε αυτο.

ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Για να τελειωνει το θεμα με την Ασκηση Αθανασιας θα ρωτησω εναν γνωστο μου οχι συγγενη μου αλο γνωστο μου και θα σας πω!

roach
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2010 3:19 pm
Επικοινωνία:

Άσκηση αθανασίας

Δημοσίευση από roach »

Αντε να δουμε επιτελους!Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος roach την Τρί Μάιος 11, 2010 12:40 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες