ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από yandr »

288 ΜΑRINE έγραψε:ΜΕΓΑΛΕ Ο ΘΕΣΜΟΣ ΤΩΝ ΕΠΟΠ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΓΙΩΤΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΡΡΗΣΙΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΤΑΝΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΣΟΥΣ ΕΠΟΠ ΕΧΟΥΝ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΤΙ Η Ζ ΜΑΚ, ΤΟ ΕΤΑ, Η 31 ΜΕΕ. ΚΑΙ Η ΔΥΚ ΣΤΕΛΕΧΩΝΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΟΝΙΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΑΓΓΑΡΕΙΑΣ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ 8ΩΡΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΑΝΙΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΚΟΜΜΑΝΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΣ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΑΠΑΤΖΙΛΙΚΙ ΣΟΥ


Μέσα στους μόνιμους κατατάσσεις και τους ΕΠΟΠ;

Γιατί οι ΕΠΟΠ που έχω δει εγώ όχι κομμάντο δεν τους λες, αλλά ούτε και για τσοπανόβλαχοι δεν κάνουν.

Δεν αναφέρομαι σε όλους, αλλά σε πάρα πολλούς αν όχι στους περισσότερους. Και μόνο που το 70% που δίνει για ΕΠΟΠ είναι γυναίκες δείχνει κάτι για το αξιόμαχο του θεσμού.

Αν αναφέρεσαι σε μόνιμος αξιωματικούς και υπαξιωματικούς των ειδικών δυνάμεων, τότε θα συμφωνήσω μαζί σου ότι άλλη είναι η εκπαίδευση αυτών και άλλη των κληρωτών που μπορεί να βρίσκονται μαζί τους στην ίδια μονάδα και απλά κάνουν αγγαρείες.

288 ΜΑRINE

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από 288 ΜΑRINE »

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΕ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ Η ΗΓΕΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΚΑΥΛΑ ΤΟΥΣ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΟΥΝΕ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΣΚΟΠΙΕΣ. ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΘΕ ΝΟΗΜΩΝ. ΟΣΟ ΓΙΑ Ζ ΜΑΚ ΚΑΙ ΕΤΑ ΤΟ 70% ΤΩΝ ΣΤΕΛΕΧΩΝ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΠ. ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕΝΑ ΣΤΗΡΙΖΕΣΤΕ ΣΤΟΥΣ ΕΠΟΠ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΤΡΑΒΗ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΑ ΚΑΙ ΚΕΑΠ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΓΙΝΑΝΕ ΡΑΜΠΟ
GENERAL

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από GENERAL »

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ ΕΠΟΠ. ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΧΥΣΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ. ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 1821 ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ. ΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΛΕΜΗΣΕ ΤΟΤΕ. ΟΙ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΤΩΧΟΙ ΕΠΟΛΕΜΗΣΑΝ. ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από yandr »

Δηλαδή οι ΕΠΟΠ που εκπαιδεύονται είναι οι Ράμπο και οι αξιωματικοί που τους εκπαιδεύουν δεν ξέρουν τίποτα;

Οι όλοι είναι άχρηστοι, ή οι ΕΠΟΠ μόνο είναι άχρηστοι.

Να είναι οι αξιωματικοί άχρηστοι και οι ΕΠΟΠ να γίνονται Ράμπο δεν παίζει.

Μόνο προσοχή, εγώ δεν μίλα για κάποιες εξαιρέσεις ΕΠΟΠ που είναι άνθρωποι ενδεχομένως πορωμένοι με το στρατό, αλλά για την πλειονότητα που δεν έχουν καμία πιθανότητα σοαβρής επαγγελματικής αποκατάστασης και επιλέγουν τον στρατό γιατί τον βλέπουν ως δημόσιο.

H4nnibal
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 148
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 2:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: Γραφίστας
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από H4nnibal »

Οκ, δηλαδή τι μας λές; πως όταν θα γίνει πόλεμος και θα χρειαστούν καταδρομικές επιχειρήσεις, θα βασιστούμε στα ΕΤΑ και στη ΜΥΚ; Ολο το έθνος;
Τι λες ρε φίλε, ακούς αυτά που λές. Λοιπόν άκουσέ με λίγο γιατί μου φένεται πως κάποιος προπαγανδιστής σου έκανε πλύση εγκεφάλου.
Οι ΕΠΟΠ είναι δημόσιοι υπ/λοι, δεν έχει καμμία σχέση ο Επιλοχίας απο ΣΜΥ με τον Επιλοχία ΕΠΟΠ. Ο στρατός της Ελλάδος, είναι ο μοναδικός στρατός της ΕΕ, που δέν έχει εστω και μία μορφή συνδικαλισμού. Εφ'όσον τείνει να μετατρέπεται περισσότερο σε Επ. Στρατό, τότε πρέπει και αυτοί που τον στελεχόνουν να έχουν αιτήματα όσων αφορά την εκπαίδευσή τους.
Για μένα, εφόσον καποιος θέλει να δουλέψει στο στρατό, πρέπει να πάει ή ΣΜΥ είτε Ευελπίδων είται Σχολή Ανώτατου Πολεμου. Αυτό είναι κα τπτ άλλο.
Όλες αυτές οι σχολές, εκπαιδεύουν τους συμμετέχοντες για τουλάχιστων 4 χρόνια. Ενό οι ΕΠΟΠ δεν κανουν ούτε 1 χρόνο εκπαίδευση, για τα βασικά.
Επίσης, τα κριτήρια κατάταξης είναι ότι νά'ναι. Δεν λαμβάνουν καθόλου υπ'όψην το θέμα του Εθνικού συναισθήματος.
Εδώ ρε φίλε, οι Αμερικάνοι είναι πατριώτες, που έχουν το 1/10 της ιστορίας που έχουμε εμείς, και να συζητάω με ΕΠΟΠ και να μου λένε οτι ο στρατός μας δεν πιάνει μία μπροστά σοτυς Τούρκους και οτι ο πόλεμος είναι χαμένος χρόνος; ! Ε όχι ρε φίλε.

Legion
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 938
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 24, 2008 3:50 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: XARAKIRI
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Legion »

H4nnibal έγραψε:
Επίσης, τα κριτήρια κατάταξης είναι ότι νά'ναι. Δεν λαμβάνουν καθόλου υπ'όψην το θέμα του Εθνικού συναισθήματος.
Εδώ ρε φίλε, οι Αμερικάνοι είναι πατριώτες, που έχουν το 1/10 της ιστορίας που έχουμε εμείς, και να συζητάω με ΕΠΟΠ και να μου λένε οτι ο στρατός μας δεν πιάνει μία μπροστά στους Τούρκους και οτι ο πόλεμος είναι χαμένος χρόνος; ! Ε όχι ρε φίλε.



Επειδη οι ελληνες κοιμουνται το υπνο του δικαιου...

οι τουρκοι ειναι τρελοι εθνικιστες ενω εμεις οχι
οι τουρκοι κανουν θητεια 18 μηνακια ενω εμεις 12 και κατεβαινει
οι τουρκοι εχουν ηγεσια με αρχιδια ενω εμεις οχι

και παει λεγοντας... καποιοι ελληνες ξυπνησαν οι υπολοιποι να δουμε...
Όποιος ξεχνάει την ιστορία του είναι υποχρεωμένος να την ξαναζήσει. (Σανταγίανα Ισπανός Φιλόσοφος)₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΣΧΟΛΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΗΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΠΑΠΑΤΖΑ ΕΦΕ ΚΑΙ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΕΠΟΠ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝΕ ΤΣΟΠΑΝΟΣΚΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΩΤΑΔΕΣ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΟΙ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΒΛΕΠΟΥΝΕ ΠΡΙΝ ΕΛΑΧΙΣΤΩΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΡΑΒΑΝΟΣΚΥΛΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΗΤΑΝΕ ΑΠΟ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΟΠ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΔΕΝ ΜΑΘΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΕΞΟΥΣΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΠ ΤΟΥΣ ΑΛΒΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΛΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΙΝΕ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ
Green Berets
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2008 2:17 pm
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Green Berets »



Στην μοναδα μου παντως οι πιο κομμαντεροι που τους σεβοντουσαν ακομα και οι λοχαγοι και ο διοικητης ηταν κατι επιλοχιες ΕΠΥ που ηταν και ***** τα κομμαντα και τρομεροι υπαξιωματικοι. Εαν ηταν ετσι ολοι οι ειδικες δυναμεις θα ηταν πολυ μπροστα!

Επισης ακομα και οι ιδιοι οι αξιωματικοι μην νομιζετε οτι θεωρουν κανα κατορθωμα την Ευελπιδων... τουλαχιστον οχι των ειδικων δυναμεων.. δεν εννοω οτι δεν ζοριστηκαν να την βγαλουν η οτι δεν εμαθαν πραγματα αλλα εμενα δεν μου λεει κατι απο ΜΟΝΗ της η Ευελπιδων, οπως ουτε και σε εκεινους...

Και ο marine εχει δικιο στο οτι αντε και την εβγαλαν την σχολη... ΜΕΤΑ;
Δεν μπορω να ακουω βλακειες, το εαν εισαι κομμανταραιος δεν εχει καμια σχεση με μια κωλοσχολη οπου κανεις απαρχαιωμενη εκπαιδευση... ελεος.
Αυτο ειναι καθαρα για να υπαρχουν καποιοι μορφωμενοι συμφωνα με τα στρατιωτικα προτυπα(sic) που να μπορουν να διοικουν και να επιβαλλονται στους υπολοιπους... καθαρα.

Και δεν ειπε κανεις οτι οι ΕΠΟΠ ειναι μεσσιες αλλα δεν μπορω να ακουω
να τους βριζουν και να βγαζουν μαγκες τους περισσοτερους σαπιοκοιλιαδες απαλευτους και ΑΝΙΚΑΝΟΥΣ να επιβαλλουν την ταξη αξιωματικους...

Το ψαρι αλλωστε απο την κεφαλη βρωμαει. Αν ηταν οι περισσοτεροι αξιωματικοι καλυτεροι απο τους περισσοτερους ΕΠΟΠ δεν θα υπηρχε αυτο το μπαχαλο...

Legion and 288 marine: Δεν μας φταινε οι ξενοι, αυτοι βρισκουν και πατανε
και καλα κανουν για λογαριασμο τους, αυτο ειναι ενα υγιες σημαδι για την φυλετικη τους προκοπη, επιβιωση και εξελιξη γενικοτερα(ασχετα που μπορει να ειναι εις βαρος μας μερικες φορες). Το θεμα ειναι πως και χωρις ξενους σε ενα καθεστως σαν και αυτο δεν θα πηγαιναν πολλα πραγματα καλυτερα περα απο οτι προβλημα προκαλειται με την ανεξελεγκτη λαθρομεταναστευση. Και η εγκληματικοτητα δεν ειναι προνομιο καμιας φυλης, τα μεγαλυτερα καθικια "ελληνες" ειναι ενω οι περισσοτεροι ξενοι εχουν μπεσα, ειναι δουλευταραδες και μια χαρα ατομα και πιστεψτε με εχω γνωρισει προσωπικα παρα πολλους και γενικοτερα τους εχω σε εκτιμηση(χωρις να τους βγαζω "ανωτερους" η αγιους εννοειται).

Το ολο θεμα κατα την αποψη μου ειναι, εχουμε που εχουμε ολα τα καλα
φρουτα εδω περα, γιατι να εχουμε και εισαγομενα; Αλλα επειδη το κοβω
να ανοιγουμε τους ασκους του Αιολου εαν θελετε να το μιλησουμε πιο πολυ καλο θα ηταν να μεταφερθει καπου αλλου γιατι μπορει να παρει και αλλες ενδιαφερουσες και μη προεκτασεις...Εικόνα

Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Πεζοναύτη 288, ένας δόκιμός σου στην Χαλκίδα είναι ο καλύτερός μου φίλος. Σίγουρα θα σε θυμάται. Μου λέει διάφορες φάσεις που περνάγατε εσείς εκεί. Πολύ καλό τάγμα. Μία άτυχη στιγμή και απροσεξία σας χάλασε το καλό σας όνομα
commando
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Τετ Σεπ 12, 2007 10:31 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από commando »

Επειδη λετε για ΕΠΟΠ θα πω και αυτα που εχω δει οσο καιρο τους ετρωγα στην μαπα. Σχεδον ολοι την ειχαν δει στελεχη. Και σε αυτο εφταιγε και ο Διοικητης μας που καθε Παρασκευη μετα την αναφορα μοιρας τους φωναζε ολους στην συγκεντρωση στελεχων. Μαζι με του λοχαγους τους βατραχους, υπολοχαγους εμπαιναν μεσα και τα εποπια. Εκει φανηκε οτι χαθηκε ο διαχωρισμος του βαθμου.
Οταν βεβαια αλλαξε ο Διοικητης σταματησανε να μπαινουνε στην σηγκεντρωση, και οχι μονο αυτο. Τοτε αρχισαν και κοβοντουσαν αφου ειδαν οτι στην μοναδα επεσα απιστευτη εμπλοκη και αναγκαζοντουσαν να τους βαζουν να κανουν σκοπιες. Μαλλον δεν μπορουσαν να πεσουν τοσο χαμηλα...
Παντως υπηρχαν και οι εξαιρεσεις. Που ηταν πραγματι ***** τα παιδια και δεν ηθελαν να χωνουν τους εφεδρους... Αλλα ηταν λιγοι...
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από yandr »



Οι συζητήσεις για τους μετανάστες μεταφέρθηκαν εδώ

RAMBO

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από RAMBO »

ρε παιδια ποια η διαφορα αμφιβιων καταδρομεων και ΜΥΚ; και εννοω ως προσ την εκπαιδευση
H4nnibal
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 148
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 2:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: Γραφίστας
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από H4nnibal »

Είναι απλό. Δεν έχουν καμμία σχέση μεταξύ τους! ΕικόναΕικόνα
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Για γινε πιο σαφης ρε φιλε. τι περιλαμβανει η εκπαιδευση του ενος και τι τι αλλου; πιο δυσκολα δεν ειναι στην ΜΥΚ αποτι στην Ζ'ΜΑΚ;
H4nnibal
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 148
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 2:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: Γραφίστας
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από H4nnibal »

Κοίταξε, για να μη σου λέω και παπαριές, δεν ξέρω την εκπαίδευση των ΟΥΚ. Ακουσα πολλά, μου είπανε πολλά αλλά δεν πιστεύω τιποτα. Απλα σου λέω οτι είναι 2 εντελώς διαφορετικά πράγματα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης