ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Κοιταχτε εδω εναν καραγγιοζη... ρε φιλε εσυ ο ραμπο εισαι;Εικόνα

έγραψε:να προσεχουν οι νεροκοτες τι λενε γιατι μπροστα στη ζ' μ. α. κ. δεν πιανουν μια. που μου συγκρινετε τις νεροκοτες με τους αμφιβιους. χαχαχαχαχα.


Άβαταρ μέλους
D.S.
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 10, 2009 1:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από D.S. »

Και εγω αυτο ηξερα οτι ειναι του στρατου ξηρας! Αλλα εκανα την ερωτηση προσωπικα γιατι μπαινουν πολλα ατομα στο site και ο καποιοι λενε το κοντο και το μακρυ τους χωρις νοημα στις κουβεντες τους και εχω μπερδευτει τελειως!

αν και ειμαι offtopic μπηκα στο θεμα αυτο και εκανα την ερωτηση γιατι στο αντιστοιχο θεμα αμφιβιοι vs ΛΟΚ δεν εβγαζα νοημα απο τα οσα εχουν γραψει!

απλα ηθελα να μαθω ποιο απο τα 2 (μακ 'η λοκ) ειναι πιο δραστηριο αν και οπως εχω διαβασει απο πολλους ειναι σχεδον το ιδιο 'η το ιδιο!

ευχαριστω για την απαντηση!

Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Κομαντα υπηρετησα 96/98 243 στον βολο. στο πευκο αναφερομασταν σαν κδ. μεταθεση ζητησα α/γ ΜΑΚ αλλα βρεθικα πν. η ζ ΜΑΚ ηταν υπο σηγκροτηση μονο μονιμοι. πηγα 2 φορες φαρ/νησι και μας φιλοξενουσε η α μκ διαφορες στην εκπεδευση δεν ειδα μονο παραλαγες σε καπια αντικιμενα. για το ποιοι ειναι καλητεροι απο ποιους ειναι μ... και ακομα ποιο μεγαλος αυτος που ασχολιται με τετοια θεματα.

Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Και οι κομανταραδες με της 50αρες ας κανουν 20 με μπεργεν καναβινο με fn και ολα τα σου μου του 1940 και οχι μ16 και υψιλη τεχνολογια

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Nassos »

FN FAL. Θρύλος. Πραγματικός θρύλος.
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Ασε φιλε! τωρα απολυθηκα 10/11/09. η 50αρα ειναι κανονικοτατη 50αρα. μαλιστα επειδη ειχαμε ενα καυλωμενο λοχαγο καναμε 56... ειπες ΤΠτ;marines rules

ioannis91
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 156
Εγγραφή: Παρ Μάιος 08, 2009 1:22 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από ioannis91 »

JOHN7123 έγραψε:Ασε φιλε! Τωρα απολυθηκα 10/11/09. Η 50αρα ειναι κανονικοτατη 50αρα. Μαλιστα επειδη ειχαμε ενα καυλωμενο λοχαγο καναμε 56... Ειπες ΤΠτ;marines rules



χαχαχαχαχα εγω 10/11 Παρουσιαστικα
Violent
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 01, 2009 7:09 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Violent »

Ρε παιδια τους Αμφίβιους Καταδρομείς τους εχουν σταματισει; Μονο μονιμοι πανε οι και παιδια που κανουν την θητια τους;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Greek_Army »

Πηγαίνουνε και παιδιά και κάνουνε την θητεία τους.
Violent
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 01, 2009 7:09 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Violent »

Ευχαρηστω γιατι με ειχαν πει πως περνουν ποια μονο μονημους.
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Τωρα συγνωμη που θα στεναχωρησω τους πεζοναυες αλλα... Αυτο το σωμα δεν πρεπει να λεγετε Ε. Δ.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Nassos »

Γιατί, για να κάνουμε τη διαφορά; Σε όλο τον κόσμο το Σώμα των Πεζοναυτών ανήκουν στις Ειδικές Δυνάμεις, και ως επι το πλείστον υπο τη σκεπή του Πολεμικού Ναυτικού.
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι αλλα κανουνε και ασκησης πεζικου. Παντως ςειναι το χειροτερο σωμα στις Ε. Δ. Συμφωνεις;

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Nassos »

Όχι. Αμα μπορούσα από απόψεως υγείας, στους Πεζοναύτες θα πήγαινα με χίλια.
Anonymous

ΜΑΚ vs Πεζοναύτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Για οποιον παει να παρουσιαστει τωρα μην ακουει τιποτα απο αυτα που γραφονται εδω. Οι περισσοτεροι που μιλανε δεν εχουν ιδεα. Μπειτε ειδικες δυναμεις και θα τα μαθετε ολα ρωτωντας παλαιοτερους. Αν αυτοι το παιζουν ιστορια κλπ και δεν απαντανε απλα επιμεινετε στις ερωτησεις. Και κατα την γνωμη μου αν εχετε γερα νευρα και ορεξη για καλες ασκησεις πιεση ελατε σαν ορεινοι. Οι αμφιβιοι δεν κανουν πολλα, εχουν πολλες εμπλοκες μονο και οι πεζοναυτες δεν ειναι τυχαιο οτι ονομαζονται και νεροκοτες απο αυτους που εχουν παει ειτε ορεινοι ειτε αμφιβιοι. Παντως οτι και να λεω οτι και να λεγετε εδω παρουσιαστειτε πρωτα σε καποιο ΚΕΕΔ μεγαλο πευκο πχ και μετα παρτε την αποφαση σας.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες