625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
αποριες

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από αποριες »

Καλησπερα παιδια! Θελω να ρωτησω οσους εχουν παει στο περαμα στα γιαννενα αν γνωριζουν τι γινεται με τα κτελ; Εχω ψαξει και μαλλον πρεπει να πας πρωτα στο κεντρο στα γιαννενα κ μετα απο εκει για αθηνα; Σωστα;
αν γνωριζει καποιος ας μου πει! Ευχαριστω
Δημήτρης

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Το φυλάκιο λέγεται Πετσάλι και ανήκει sto 625 τπ στο πέραμα ιωαννίνων. Πολύς ποδαρόδρομος πράγματι για περίπολο στις αποθήκες.
νικος αγρινιο

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από νικος αγρινιο »

στα γιαννενα ποιο στρατοπεδο αξιζει; ειναι ολα παραμεθωριο;
Μακης112

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Μακης112 »

Καλησπέρα σας. Παρουσιάζομαι κι εγώ στο Πέραμα. Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιες γενικές πληροφορίες για την περιοχή αλλά και το στρατόπεδο. Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
δημητρης98
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Δευ Αύγ 14, 2017 12:43 pm
Επικοινωνία:

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από δημητρης98 »

Μακης112 έγραψε:Καλησπέρα σας. Παρουσιάζομαι κι εγώ στο Πέραμα. Μπορεί κάποιος να μου δώσει κάποιες γενικές πληροφορίες για την περιοχή αλλά και το στρατόπεδο. Ευχαριστώ


τιγκα στα βυσματα, φυλακια αβερτα και ενισχυσεις σε καλπακι, κονιτσα επιλοχαδες και στα γραφεια ειναι φανταροι που η μονη υπηρεσια που κανουν ειναι γραφεας υπηρεσιας που στην οποια καθαριζουν το διοικητηριο

και κατι ακομα προσπαθουν να σου φανε τις δικες σου μερες αδειας για να μην εχει για το τελος

οτι αλλο θες σου λεω

Antonis

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Antonis »

Τι εννοεις φιλε οτι προσπαθουν να σου φανε τις ημερες αδειας; Γινεται αυτο;
Άβαταρ μέλους
δημητρης98
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Δευ Αύγ 14, 2017 12:43 pm
Επικοινωνία:

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από δημητρης98 »

Δεν θελουν να εχεις αδειες για το τελος σε αναγκαζουν να τις παρεις

απο εγκαταστασεις ειναι βρομικα στις τουαλετες αστο γεματο χνιπακια

και ενα edit στο τιτλο δεν ειναι τεθωρακισμενα ειναι Μηχανοποιημένο ταγμα πεζικου εκει πηγαινουν οι οδηγοι για εκπαιδευση

Gamwtostrato

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Gamwtostrato »

Καλησπερα στην παρεα! θελω να ρωτησω τι γινεται στο 625 στο περαμα απο θεμα υπηρεσιων, αν υπαρχει αξιολογη δυναμη στρατιωτων, αν τα στελεχη ειναι λογικα η παραλογα και σε χωνουν.. και τελος αν γνωριζει καποιος το ονομα του τωρινου διοικητη.. γενικα μια πληρη ενημερωση αν γνωριζει καποιος. ευχαριστω εκ των προτερων!
Άβαταρ μέλους
δημητρης98
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Δευ Αύγ 14, 2017 12:43 pm
Επικοινωνία:

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από δημητρης98 »

Δυναμη εχει/ειχε οταν ημουν εκει αλλα στελνει πολλα ατομα σε φυλακια και ενυσχυσεις και δεν υπαρχουν ατομα να κανουν τις υπηρεσιες στην μοναδα

οι περισσοτεροι ειναι βυσματα εκει και ειναι τοποθετημενη στα γραφεια και δεν κανουν τιποτα

τωρα δεν μπορω να σου πω το ονομα του διοικητη δημοσια

Θωμας355

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Θωμας355 »

Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες φιλε μου! ρωτησα το ονομα του διοικητη γιατι μου ειπανε οτι αλλαξε η θα αλλαξει σε λιγο και θα ερθει καποιος απο αγρινιο (συντοποιτης δλδ). τα φυλακια στη μοναδα που υπηρετω εγω θεωρουνται οαση γιατι κοιμασαι και ξεκουραζεσαι απο τις ατελειωτες υπηρεσιες και τα χωσιματα. οποτε ισως ειναι καλα εκει. επισης εγω ειμαι στο γρφειο του ταξιαρχου εδω και κανω υπηρεσια γραφεα κ υπηρεσια θαλαμοφυλακα καθε μερα η καθε δευτερη μερα. αρα καλα ακουγονται τα πραγματα εκει σε σχεση με εδω. ουτε υπνο δεν μας αφηνουν εδω αναμεσα απο τις υπηρεσιες. εκει επιτρεπεται;
Άβαταρ μέλους
δημητρης98
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Δευ Αύγ 14, 2017 12:43 pm
Επικοινωνία:

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από δημητρης98 »

Κατσε καλυτερα εκει που εισαι θα παρεις και τιποτα αδειες στο τελος στο 625 ξεχασε τες να θες 1 εβδομαδα να απολυθεις και να εισαι μεσα επειδη δεν θελουν να εχεις αδειες στο τελος, θα τρως και χωσιμο τοσες μοναδες τα γιαννενα μονο το 625 συμμετεχει στις εκδηλωσεις και τα αγηματα
Θωμας355

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Θωμας355 »

Ασχημα τα πραγματα δηλαδη οπως τα περιγραφρις φιλε. μονο το βελλισαριο αξιζει δηλαδη στα γιανννενα γιατι και για την μεραρχια δεν εμαθα καλα λογια.. τι σειρα εισαι?
Άβαταρ μέλους
δημητρης98
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 423
Εγγραφή: Δευ Αύγ 14, 2017 12:43 pm
Επικοινωνία:

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από δημητρης98 »

352 ημουν

στο βελλισαριο περνουν και 1 μηνα αδεια απολυσεως, στην μεραρχια περνουν ατομα απο το βελλισαριο για σκοπια το εχουν σαν φυλακιο και δεν στελνουν αλλου

εισαι μεσα στην πολη που να συγκρινεις το περαμα που ειναι 10 χιλιομετρα απο τα γιαννενα

Θωμας355

625 ΤΠ - Ιωάννινα (Τεθωρακισμένα)

Δημοσίευση από Θωμας355 »

Ενα μηνα αδεια απολυσεως εννοεις σαν τιμιτικες; εδω που ειμαι εγω αν παρεις 5 μερες ειναι επιτευγμαΕικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες