441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Χελλοου ιτς σμιρτς

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Χελλοου ιτς σμιρτς »

Αυτο το λες απο πρόσφατη εμπειρία;Εικόνα
Στρατιώτης

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Στρατιώτης »

Αν το βλέπει κάποιος ας πει για πρόσφατη εμπειρία... Μου ήρθε μετάθεση για εκεί και με αυτά που βλέπω εδώ μέσα μου ριξατε την ψυχολογία.. Ας μας πει κάποιος πως είναι τα πράγματα τώρα εκεί; τι υπηρεσίες έχει; τα μέσα - έξω πόσα είναι;
Ουτε απ εξω

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Ουτε απ εξω »

353 σειρά. Οι υπηρεσίες ειναι συνήθως 13.

8 σκοπιά

3 θφ

2 κάμερες.

Αυτό σημαίνει οτι οι εξοδοι θα εξαρτηθούν απο την εκαστοτε δύναμη. Αν για παράδειγμα ειστε 20 ατομα θα παίζετε 1εξω 2με3 μέσα. Γενικά όσο λιγότερο τοσο χειρότερα. Το καλύτερο δυνατο ειναι 1-1 το χειρότερο 12μεσα 1 έξω. Γιατι αν ειστει 30+ μπαινουν παραπανω υπηρεσίες.

Το οτι θα κουραστείς ειναι σίγουρο. Ακομα πιο σιγουρο ειναι οτι δεν θα ενδιαφερθει κανενας. Απαιτούν κάποια πραγματα απο σενα βρέξει χιονίσει.

Γενικά μην είσαι αισιόδοξος γιατι θα πέσεις απο τα σύννεφα. Οσο για τα πρωινά πόστα, μείνε μακριά. Θα κάνεις δουλειά άλλων και θα στα χώνουν και απο πανω.

Κιορτσιπεθανεεερεε

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Κιορτσιπεθανεεερεε »

Πάρτε αναβολή μάγκες οτι χειροτερο. .
Giannhs

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Giannhs »

Τι εννοεις ρε φιλε; Γιατι μου ηρθε μεταθεση για εκει για εξηγησε μου λιγο τι παιζει αυτον τον καιρο
Θανάσης

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Θανάσης »

Τελικά ρε παιδιά τόσο χάλια είναι εκεί; Ας μας διαφωτήσει κάποιος!
Riddler

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Riddler »

Καλησπέρα μάγκες, τι λέει το στρατόπεδο εκεί;
Sio

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Sio »

Θα έρθω με μετάθεση σε λίγο καιρό εκεί; ας ενημερώσει κάποιος πως είναι τα πράγματα τώρα εκεί αν είναι εύκολο
Γιωργος

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Γιωργος »

Φιλε πως ειναι τα πραματα στην μοναδα γιατι ερχομαι με μεταθεση εκει
Λοχίας

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Λοχίας »

Καλησπέρα, έχει ιδέα κάποιος τι παίζει στο 441 υγειονομικές αποθήκες στρατού.
Λοχαγός

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Λοχαγός »

Έχουμε κανένα νέο σχετικά με τη ζωή στην ΑΒΥΥ; δύναμη φαντάρων, υπηρεσίες κτλ.. Ευχαριστώ!
Sio

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Sio »

Όλα είναι good..Chill και θα τα δείτε κ από κοντά
Φαντάρος

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Φαντάρος »

Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει τρελή την περίοδο με την 441 ΑΒΒΥ; Είναι τόσο χάλια πόσο τα περιέγραφαν οι προηγούμενοι (εμπλοκές 10-1 και χωρίς ΔΝ) ;
Φαντάρος

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από Φαντάρος »

Παιδιά ξέρει κανείς τι παίζει αυτή την περίοδο με την 441 ΑΒΒΥ; Είναι τόσο χάλια όσο τα περιέγραφαν οι προηγούμενοι (εμπλοκές 10-1 και χωρίς ΔΝ) ;

.

441 ΑΒΥΥ - Ταύρος

Δημοσίευση από . »

Φίλε όσο ειναι διοικητής ο *********** μην περιμένεις τίποτα καλο. Ή κόψε την ή οπλίσου με υπομονή.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Παρ Δεκ 04, 2020 4:57 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες