Ιατρικές εξετάσεις στο στρατό

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Makis1428

Re: Ιατρικές εξετάσεις στο στρατό

Δημοσίευση από Makis1428 »

Νοσηλευτικα στο 401 εν μεσω της στρατιωτικης μου θητειας το 2003 εκανα καποιες σοβαρες εξετασεις και βγηκε ενα πόρισμα... Που μπορω να αναζητησω αυτα τα έγγραφα ξερει κανεις; Το 401 μου λεει δεν υπάρχουν τα Στρατιωτικα αρχεια δεν το βρίσκουν... Μηπως ξέρετε αν μπορώ να εχω προσβαση στο στρατιωτικό μου φακελο και π που βρίσκεται αυτος;
Επισκέπτης

Re: Ιατρικές εξετάσεις στο στρατό

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Makis1428 έγραψε: Παρ Οκτ 06, 2023 6:08 pm Νοσηλευτικα στο 401 εν μεσω της στρατιωτικης μου θητειας το 2003 εκανα καποιες σοβαρες εξετασεις και βγηκε ενα πόρισμα... Που μπορω να αναζητησω αυτα τα έγγραφα ξερει κανεις; Το 401 μου λεει δεν υπάρχουν τα Στρατιωτικα αρχεια δεν το βρίσκουν... Μηπως ξέρετε αν μπορώ να εχω προσβαση στο στρατιωτικό μου φακελο και π που βρίσκεται αυτος;
Ρώτησε στην στρατολογική υπηρεσία στην περιφέρεια που ανήκεις, τα γραφεία που είχε ο κάθε νομός έκλεισαν.
πριν 20 χρόνια τι ψάχνεις να βρεις... Και έγκλημα να είχες κάνει θα είχε παραγραφεί :lol:
Αν είναι για εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων ή νόμιμης απαλλαγής ως έγγραφο δεν είσαι υποχρεωμένος να το δόσεις σε κανέναν όποιος σου το ζήτησε να το βρει μονος του! Αν πάλι χρειάζεσαι ΄΄Πιστοποιητικό Στρατολογικής Κατάστασης ΄΄ κανε ηλεκτρονικά αίτηση στο gov.gr

Η μονάδα που υπηρετούσες θα το έχει σημειώσει στο πρωτόκολλο ως συμβάν και ίσως χώσουν κάποιον φαντάρο να ψάξει στο αρχείο γιατί λογικά θα έστειλαν κάποιο έγγραφο στους υπεύθυνους για να ενημερωθούν αφού ήταν τόσο σοβαρό. Είναι και απόρρητα προσωπικά δεδομένα και δεν έχουν καμία άξια οι παλιές εξετάσεις, για να ασχοληθεί σοβαρά κάποιος με την περίπτωσή σου θα πρέπει να ξέρει τον λόγο που ψάχνεις μια τόσο παλιά γνωμάτευση
Anonymous123
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιαν 15, 2024 2:43 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις στο στρατό

Δημοσίευση από Anonymous123 »

Γεια σας παιδια η ερώτηση που θελω να κανω ειναι εαν εξετάζεται η δισχρωματοψια στο κεεδ γιατι παρουσιαζομαι σε λιγες μέρες και εχω δισχρωματοψια εαν εξετάζετε υπαρχει πιθανότητα να αλλαξεις γνώμη στον γιατρό ωστε να μπεις κανονικά ειδικες δυναμεις;
Anonymous123
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Ιαν 15, 2024 2:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Ιατρικές εξετάσεις στο στρατό

Δημοσίευση από Anonymous123 »

Γεια σας παιδια ηθελα να ρωτήσω εαν εξετάσετε η δισχρωματοψια στο κεεδ επειδη μπαίνω σε λιγες μερες και δεν θελω να το βρουν. Εαν το βρουν υπάρχει πιθανότητα να αλλαξω γνώμη στα στελεχη εκει μεσα εαν θελω πολυ να υπηρετήσω ειδικες δυναμεις?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες