Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Badgirl
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 12, 2008 1:28 am
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Badgirl »

ΝΙΝΑ έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΕΜΑΘΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΠΑΝΟΥΝ ΜΕ ΒΙΣΜΑ!!! ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΞΩ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΝΑ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟΣ!!!


ξερεις κανεναν αντρα η γυναικα να μην μπαινει με βισμα; αυτο δεν παει να πει πως θα εγκαταλειψεις ΕικόναΕικόνα
Anonymous

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Anonymous »

ΤΕΟ έγραψε: ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ. ΑΝΤΕ Κ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΞΗΡΑΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ Η ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ, ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΑΧΘΟΥΝ ΤΟ 2009; Η ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΩΣΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΝΑ ΧΟΥΝ ΜΠΕΙ;

Μπα αποκλείεται!!! Περίμενε κατάταξη τον Ιανουάριο με Φεβρουάριο... Μ'αρέσει που έλεγαν ότι οι νέοι επ. οπ θέλουν να παρουσιαστούν πριν το 2009!!! Μόνο λόγια είναι όλοι τους!!Εικόνα Σημασία όμως έχει να βγει και να περάσουμε, να σου φύγει τουλάχιστον αυτό το βάρος.. θα έχεις μπει κάπου και θα είσαι πιο χαλαρός!!! Εικόνα

Anonymous

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Anonymous »

ρε παιδια ημπροκηρυξη βγαινει αρχες σεπτεμβριου η τελη; και μ τα αθληματα πωσ τα πατε τα καταφερνετε ολοι;

Anonymous

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Anonymous »

LIN@ ντως ολοι τους μαλακεσ ειναι οτι θελουν κανουν και παιζουν με την υπομονη μασ
paris
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Αύγ 06, 2008 10:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από paris »

παιδια μπορω να κανω τα χαρτια μου για ΕΠ. ΟΠ και ασ μν εχω τελιωσει τν στρατο;
Anonymous

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Anonymous »

είσαι φαντάρος τωρα; αν ναι πήγαινε ρώτα τον διοικητη σου... αλλα δεν νομίζω! πρέπει να την έχεις τελειώσει πρώτα... αλλά για σιγουριά ρώτα!!!

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από kallitexnis »

paris έγραψε:παιδια μπορω να κανω τα χαρτια μου για ΕΠ. ΟΠ και ασ μν εχω τελιωσει τν στρατο;
Νομίζω ότι δικαιούσαι να λάβεις μέρος στις ΠΚΕ για ΕΠ. ΟΠ... Αλλά χρειάζεται άδεια απ'τον διοικητή σου.(Στην περίπτωση που υπηρετείς)Αν εννοείς ότι δεν έχεις κληθεί ακόμα για κατάταξη και θες να δώσεις για ΕΠ. ΟΠ. μπορείς.

paris
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Αύγ 06, 2008 10:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από paris »

μου ειπανε απο την στρατολογια οτι δεν εχει σημασια εαν εχω τελιωσει την θητεια μου απλα πρεπει να εχω κλεισει τα 18
paris
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Αύγ 06, 2008 10:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από paris »

καλλιτεχνη ακομα δν εχω κλησει τα 18 και δν μ εχει ερτηει χαρτη για στρατο αλλα μ ειπανε οτι εαν εχω κλεισει τα 18 μπορω να κανω τα χαρτια μ για επ. οπ απλα για τις προκειριξεις να κοιταω μ. μ. ε και τισ τοπικες εφημεριδες
Apap
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Αύγ 05, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Apap »

paris έγραψε:καλλιτεχνη ακομα δν εχω κλησει τα 18 και δν μ εχει ερτηει χαρτη για στρατο αλλα μ ειπανε οτι εαν εχω κλεισει τα 18 μπορω να κανω τα χαρτια μ για επ. οπ απλα για τις προκειριξεις να κοιταω μ. μ. ε και τισ τοπικες εφημεριδες


Ναι , μπορείς απλά όσοι δεν έχουν κάνει στρατό χρειάζονται 1 χρόνο παραπάνω για να γίνουν δεκανείς...
Αυτή είναι η διαφορά
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από kallitexnis »

paris έγραψε:καλλιτεχνη ακομα δν εχω κλησει τα 18 και δν μ εχει ερτηει χαρτη για στρατο αλλα μ ειπανε οτι εαν εχω κλεισει τα 18 μπορω να κανω τα χαρτια μ για επ. οπ απλα για τις προκειριξεις να κοιταω μ. μ. ε και τισ τοπικες εφημεριδες
Αν έχεις κλείσει τα 18 τότε μπορείς να συμμετάσχεις στις προκυρήξεις των ΕΠ. ΟΠ. άσχετα με το αν έχεις πάει ή όχι φαντάρος , απλά θα είσαι στρατιώτης ΕΠ. ΟΠ. για 2 έτη και μετά θα γίνεις Δνέας ΕΠ. ΟΠ. . Καλή επιτυχία λοιπόν...
Vickaki
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 17, 2008 4:49 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Vickaki »

γεια σας παιδια! ειμαι νεα στο φορουμ και θα ηθελα αν μπορει να με βοηθησει καποιος σχετικα με το αν τελικα θα προκυρηχθουν θεσεις ΕΠΟΠ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Vickaki έγραψε: γεια σας παιδια! ειμαι νεα στο φορουμ και θα ηθελα αν μπορει να με βοηθησει καποιος σχετικα με το αν τελικα θα προκυρηχθουν θεσεις ΕΠΟΠ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Φίλε καλωσήρθες... Για τον Σ. Ξ. αναμένεται τον Σεπτέμβριο... Για Π. Α. και Π. Ν. αναμένονται αν όχι τον Σεπτέμβριο τότε τον Οκτώβριο... Ευχαριστώ...

Badgirl
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 12, 2008 1:28 am
Επικοινωνία:

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Badgirl »

αντε να δουμε με αυτες τις προκυρηξεις τι θα γινει... απο μηνα σε μηνα το πανε!!!
Anonymous

Προκηρύξεις για ΕΠΟΠ (2006 και 2007)

Δημοσίευση από Anonymous »

Noμιζεις;
Εσυ δε μου πες οτι αν ειμαι μεσα και υπηρετω θα μπω πιο ευκολα;
Γιατι θα μπω τωρα τον σεπτεμβριο γ2008 τριπολη αροπορια.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες