6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Μια χαρα ειναι στιν κορηνθο
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Ενημερωθηκα οτι παρουσιαζομαι στη κορινθο σωμα πυροβολικου. Πως γίνετε αυτο; Θα με μεταθέσουν μετά την ορκομωσία;
LeLoC
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 29, 2009 6:03 am
Επικοινωνία:

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από LeLoC »

Τελικα υπαρχει καποιος να ξερει να μας πει για τις συνθηκες που επικρατουν στο 6 Σύνταγμα Πεζικού . Απαιτησεις στη γυμναστικη, κατασταση υποδομων... Να ξερουμε τι μας περιμενει!
kenzoislife
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 28, 2009 1:03 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από kenzoislife »

Στο πεζικο φιλε μου τι εκπαιδευση μπορει να εχει!

COKA
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2009 4:01 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από COKA »

Τι να εχει ρε μαγκες κεντρο ειναι δεν ειναι η μοναδα... Λουφα προβλεπετε... Αντε να κανουμε λιγο βημα κ κανα 2 ασκησεις για τα ματια του κοσμου.
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδια, και εγω Κόρινθο παρουσιάζομαι 20/08. Ακούω καλά λόγια γενικότερα. Θέλω να ρωτησω επειδή είναι μεγάλο στρατόπεδο, έχει πολλές αγγαρείες; Ας μας πει καποιος τι έκανε το πρώτο καιρο εκεί μέχρι να ορκιστει.
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Κ γω κορινθο ρε παιδες παρουσιαζομαι 18, τι παιζει αληθεια εκει;:/

Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Για το κεντρο μην αγχωνεται κανενας, με τις μεταθεσεις υπαρχει καπου στανταρ που πας μετα τη κορινθο 'η οπου κατσει;
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Χερουμε χενοδοχεια κοντα στο στρατοπεδο;
Athan
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 12:32 am
Επικοινωνία:

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Athan »

Guest έγραψε:Χερουμε χενοδοχεια κοντα στο στρατοπεδο;

Το κεντρο ειναι 10-15 λεπτα περπατημα.
εχει ενα με το ονομα "εφυρα" Εθνικης Αντιστασεως και 2-3 μαζεμενα επι της Δαμασκηνου. Ρωτα καποιον ταριφα.
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδιά αν υπάρχει κάποιος απο το στρατόπεδο που να γνωρίζει. Ερχομαι να παρουσιαστώ αλλα δεν μπορώ να υπηρετήσω για ψυχολογικούς λόγους. Εχω χαρτια κτλ και 2 ετη αναβολών. Μου είπαν οτι απο εκεί θα με στείλουν Πεντέλη. Αυτο θα γίνει άμεσα η θα μείνω και ημέρες στο στρατόπεδο; Γνωρίζει κανείς;
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια εγω υπιρετω τωρα στη Κορινθο και ειναι τελεια 09/7 ΕΣΣΟ 4Ος λοχος. Ειναι πολυ οραια. Το φαγητο ειναι καλο. Οι τουαλετες ειναι γενικα καλες αν και χαρι σε καποιους καφρους γινετε τις @#$ες - ωρες. Αν εισαι σωστος στη σιμπεροφορα σου και δεν κανεις ***** θα περασεις πολυ ωραια. Εξωδους εχει αρκετες. Η εκπιδευδη ειναι μερικες φορες δυσκολη αλλα αν το δεις θετικα θα σου αρεσει. Γενικα περναω πολυ καλα.
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

6 ΣΠ στις 10/11 παρουσιαζομαι. Ισχυει και τωρα οτι διαβαζουμε πιο πανω; Ειναι γενικα καλα; Επειδη με το αμεταθετο, οπου πας μετα το κεντρο, εκει μενεις μεχρι το τελος ξερετε τιποτα για μεταθεσεις; Ειναι στανταρ οι μοναδες που σε στελνουν; Με τις ειδικοτητες τι παίζει; Μπορεις να ζητησεις καποια ειδικοτητα;
Οποιος ξερει ας μας παει.
Αντε να φτιαξουμε κλιμα οσοι μπαινουμε τωρα!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Rafale »

spyran έγραψε:6 ΣΠ στις 10/11 παρουσιαζομαι. Ισχυει και τωρα οτι διαβαζουμε πιο πανω; Ειναι γενικα καλα; Επειδη με το αμεταθετο, οπου πας μετα το κεντρο, εκει μενεις μεχρι το τελος ξερετε τιποτα για μεταθεσεις; Ειναι στανταρ οι μοναδες που σε στελνουν; Με τις ειδικοτητες τι παίζει; Μπορεις να ζητησεις καποια ειδικοτητα;
Οποιος ξερει ας μας παει.
Αντε να φτιαξουμε κλιμα οσοι μπαινουμε τωρα!
εχεις ενδειξη επ στο σημειωμα καταταξης; Σαν κεντρο ειναι καλο οπως ειδες και πιο πανω διαβασε και ολες τις σελ σχετικα με το συνταγμα
Anonymous

6ο ΣΠ (Σύνταγμα Πεζικού) - Κόρινθος

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω!
Δεν μου εχει ερθει το χαρτι οποτε δεν ξερω τι γραφει πανω! Απο στρατολογια εμαθα το ποτε παρουσιαζομαι και που.
Οι πιθανες μεταθεσεις για που ειναι; Δεν αναφερεται τιποτα πιο πανω.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες