ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
panas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2009 6:03 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από panas »

9 Νοέμβρη και εμένα. Καλή θητεία! Εικόνα
Anonymous

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω 9/11 παιδες. Για δώστε καμιά πληροφορία για το στρατόπεδο. Μετα τις πρώτες μέρες τι γίνετε ;

vacman
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Οκτ 27, 2009 5:49 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από vacman »

9/11 κι εγώ παιδιά. Άντε να χουμε όλοι καλή θητεία και καλοκαιράκι διακοπές σε κανα νησάκι.:)

johnysDNC
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Οκτ 28, 2009 11:41 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από johnysDNC »

10/11 θήβα... αντε κ θα βγείτε μια μέρα νωρίτερα...

πολυ έξυπνο κ σοφό... ---->

"το μεγαλυτερο προβλημα του κοσμου ειναι οτι οι βλακες ειναι γεματοι αυτοπεποιθηση και οι εξυπνοι γεματοι αμφιβολιεσ"

μπράβο στον cristi...

johnysDNC
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Οκτ 28, 2009 11:41 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από johnysDNC »

Οουπς... Σορρυ κοπελιά... Έχω ενα φίλο κρίστη κ εδώ π είμαστε είναι πιο πιθανό να μιλούσα σε άρρεν... Εικόνα btw απο μόνο του μας βαζει σε ομάδες, ειμαι κ υποδεκανέας (νομίζω) κ καλα... η θήβα τι λέει γενικά; Έχω ακούσει πάντως ότι ειναι απο τα πιο καθαρά στρατόπεδα...

ελπίζω να έχουν τσακούζι... Εικόνα

Anonymous

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Anonymous »

9 Νοέμβρη όλοι Θήβα και ο Θεός βοηθός!
Anonymous

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Johnh εμενα ειχε υπηρετησει και ο θειος μου πριν 10 χρονια αν και αυτος ηταν γιατρος, ελπιζω παντως απο τοτε να τις εχουν πλινει τις κουβερτες... Γιατι αν δεν εχει ομιχλη η θηβα θα εχει ο χωρος που θα τιναξω την κουβερτα
johnysDNC
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ Οκτ 28, 2009 11:41 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από johnysDNC »

σταθης έγραψε:Johnh εμενα ειχε υπηρετησει και ο θειος μου πριν 10 χρονια αν και αυτος ηταν γιατρος, ελπιζω παντως απο τοτε να τις εχουν πλινει τις κουβερτες... Γιατι αν δεν εχει ομιχλη η θηβα θα εχει ο χωρος που θα τιναξω την κουβερτα


Ποιος χώρος; Το τετράγωνο... Γι'αυτό μάλλον είναι τόσο μεγάλο το στρατόπεδο (18000 m2 μαζί με το πεδίο βολής... )

Κάθε 3 μήνες τινάζουν τις κουβέρτες...
2 μέρες μείνανε... Και 9 μήνες Εικόνα
Anonymous

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγω αυριο θηβα μπαινω. Για να δουμε τι θα δουμε. Καλη θητεια να εχουμε 270 και αυριο
sol79
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Σεπ 09, 2009 5:27 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από sol79 »

Εγώ, όπως και οι υπόλοιποι στον ουλαμό μου, δεν τίναξα καμιά κουβέρτα.Το 60%+ κοιμόμαστε σε υπνόσακους και δεν ξεστρώνουμε τίποτα.

Anonymous

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδιά κατατάσσομαι τον Φεβρουάριο στο ΚΕΠΒ στη Θήβα.

Ξέρει κανεις ποσο καιρό θα καθίσω αρχικά εκεί και μετά σε ποίες περιοχές μπορεί να πάω;
Anonymous

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Anonymous »

Λοιπον παιδια τα πραγματα απο οτι ββλεπω ειναι πολυ καλυτερα απο τοτε που πηγα εγω... Τα κινητα τα ειχαμε κλειστα κ μονο για λιγες ωρες ανοιχτα κ στην ζουλα... Το στρατοπεδο ειναι μεγαλο κ ειναι καλο που μπαινεται τωρα (το καλοκαιρι βραζει ο ΤΟΠΟΣ!) σαν ειδηκοτητα ο αρχηγος στοιχειου ειναι καλη γιατι αφου πας στην μοναδα περνας απο εκπαιδευση (λυβ) σε αλλο στρατοπεδο (λοχος υποψηφιων βαθμοφορων) κ μετα δεν ξανακανεις σκοπιες... Ο βαθμος που περνεις ειναι λοχιας... Αρα μολις γυρισεις στην μοναδα σου στην αρχη τα πραγματα θα ναι λιγο δυσκολα γιατι σου αναθετουν κ πολλες υποχρεωσεις... Θα τα δειτε κ απο κοντα... Τωρα για το που μπορειτε να πατε... ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΑΔΕΣ! Ατυχοι οσοι τους ερθει ενδειξη ΥΕΑ κ τους πανε στην σχολη πυροβολικου για να γινεται δοκιμοι ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ!
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από Nassos »

Πλέον στα ΛΥΒ δεν σου δίνουν το βαθμό του Έφεδρου Λοχία, αλλά του Έφεδρου Δεκανέα.
guest25

ΚΕΠΒ - Κέντρο Εκπαίδευσης Πυροβολικού

Δημοσίευση από guest25 »

έγραψε:Παιδιά κατατάσσομαι τον Φεβρουάριο στο ΚΕΠΒ στη Θήβα.

Ξέρει κανεις ποσο καιρό θα καθίσω αρχικά εκεί και μετά σε ποίες περιοχές μπορεί να πάω;
Και εγω το ίδιο, στις 8/2. Καλή θητεία να έχουμε.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες