Λεγεώνα των ξένων

Συζήτηση για θέματα που σχετίζονται με το στρατό
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Κωστας

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστας »

Δυκ ποια η πορσωπικη σου γνωμη γ την λεγεωνα ρωταω γιατι θα ηθελα αποψεις απο ατομα π ξερουν απο στρατιωτικα κ που δεν ενδιαφερονται να πανε λεγεωνα γτ εγω δε γνωριζω πολλα γενικα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν έχω υπηρετήσει στην Λεγεώνα για να μπορώ να εκφέρω προσωπική άποψη λεβέντη μου.
Κωστας μαλακοκωστας

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστας μαλακοκωστας »

Ναι αυτο ηθελα να ακουσω απο καποιον που δεν εχει παει ε ολο και κατι θα γνωριζεις τεσπα δε πρζ παλικαρι μου καλο καλοκαιρι
Άβαταρ μέλους
Jason98
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 11, 2017 5:08 pm
Επικοινωνία:

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Jason98 »

Άμα κάποιος ενδιαφέρεται ακόμα για ερωτήσεις για τη λεγεωνα μπορω να του απαντήσω αρκετές καθώς υπηρετω εδώ και 2 χρόνια στο γαλλικό στρατό και έχω μιλήσει με πολλά ατομα της λεγεωνας.
Κωστα

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστα »

Εισαι στη λεγεωνα κ μπορεις να μπεις στο φορουμ; Και κυριως το δευτερο που θα ρωτησω λες μπορεις να απαντησεις γιατι μιλας με λεγεωναριους ε αφου εισαι μεσα ξερεις πραγματα δε χρειαζεται να μιλας γ να ξερεις. Λιγο περιεργα τεσπα
Άβαταρ μέλους
Jason98
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 11, 2017 5:08 pm
Επικοινωνία:

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Jason98 »

Όχι φίλε είμαι στον κανονικό στρατό της Γαλλίας(έχω και γαλλικη και ελληνικη υπηκοτητα). Η λεγεωνα είναι ένα μικρό μέρος του γαλλικού στρατού στον οποίο συμμετέχουν άντρες ανεξαρτητου εθνικοτητας.
Κωστας

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστας »

Αα καταλαβα οκ τοτε
Κωστας

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστας »

Jason μετα την 5ετια μπορεις να παρεις γαλλικη υπηκοοτητα γαλλικη; Επισης ειδικες δυναμεις δηλωνεις εκει?
Ευριπιδης

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Ευριπιδης »

θα παω στην λεγεωνα τον οκτωβριο οποιος θελει απο την ελλαδα να πει να ερθει μαζι μου
??

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από ?? »

Ευριπιδη γινες μελος θα γινω κ γω ννα τα πουμε με π. μ
αθηναιος107

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από αθηναιος107 »

Εγω θελω να παω στην λεγεωνα εχω δυο χρονια ακομα, τελευταια χρονια σχολειο φετος μετα η θητεια μου και φευγω για παρισι. Να φτιαξουμε μια ομαδα στο facebook η σελιδα οσοι θελουν να παμε στην λεγεωνα απο ελλαδα να παμε μαζι... Η λεγεωνα λεει ότι μονο μεχρι 50 ευρω μπορούμε να εχουμε μαζι μας; Και εάν σε διωξουν τη θα γινη; Πως θα επιστρεψεις ελλαδα; Με 50 ευρω ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ το εισιτηριο εχει 150 μεχρι 300-400 για παρισι, και μετα απο το αεροδρομιο πως πας στο κεντρο της λεγεώνας;
MacedoniaGr

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από MacedoniaGr »

Καλησπέρα,21 οκτωβριου πετάω για παρίσι για τη λεγεώνα, οποιος αλλος ενδιαφερεται να μπει σε κοντινες ημερομηνιες ας μ στειλει.
Κωστας

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστας »

Μακεδονια παιζει να φυγω κ γω τοτε
MacedoniaGr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Σεπ 01, 2017 2:34 am
Επικοινωνία:

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από MacedoniaGr »

Κωστα αμα θες να ανταλαξουμε skype γι πληροφοριες για λεγεωνα οτιδηποτε
Κωστας

Λεγεώνα των ξένων

Δημοσίευση από Κωστας »

Μακεδονια δεν εv σκαιπ αμα ειναι θα γινω μελος κ τα λεμε εδω με π. μ Εικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης