ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Οντως τι παιζει με τις μεταθέσεις του υγειονομικού; ; Κ εγω απο αθηνα. Μπραχαμι!
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καπου εκει... 5μισι ωρες! ! λογικα θα γινεται χαμος απο κοσμο! ! πρεπει να κλεισουμε εισιτηρια. . φυλλο πορειας εχετε βγαλει παιδι
giobele86
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από giobele86 »

τι φυλλο πορειας; Να παμε και καλα με εξοδα του στρατου εκει; Νομιζω οτι φυλλο πορειας παιρνουμε οταν φευγουμε απο αρτα πχ και ειναι να παμε σε αλλο στρατοπεδο.

να ρωτησω, υπαρχει περιπτωση να μας αλλαξουν σωμα μετα την εκπαιδευση η θα παραμεινουμε στο υγειονομικο μεχρι το τελος της θητειας;

Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαγκες το καλυτερο κε ειναι το κευγ ολα τα λεφτα, οσο πιο αργα πατε τοσο το καλυτερο, μην ψαρωνετε, στο υγειονομικο ειστε, ο χρ@@ης ειναι λιγο π@@@ς αλλα ολα καλα! Καλή θητεια
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας. . ειμαι και εγω απο θεσσαλονικη και παρουσιαζομαι 11/11 στο ΚΕΥΠ στην αρτα... Εχω τελειωσει τεχνολογος ιατρικων εργαστηριων... γνωριζεται τι ειδικοτητα υπαρχει περιπτωση να παρω; Στο κεντρο ποσο καθομαστε;45 μερες; Επισης μου ειπαν να μην πω οτι εχω διπλωμα μηπως παρω καμια καλη ειδικοτητα και οχι οδηγος ισχυει; Οποιος γνωριζει ας μου πει παρακαλω. . ευχαριστω. . αλλοι απο θεσσαλονικη; ;
giobele86
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από giobele86 »

γεια χαρα Φιλε Dimis. Κι εγω το εχω ακουσει αυτο για το διπλωμα αλλα πιστευω μετα απο οσα εχω ακουσει και απο αλλους οτι και οδηγοι να παμε λογικα καλα θα την περασουμε. Πιστευω ειναι θεμα τυχης πως θα σου κατσει γιατι μπορει να πακετωθεις η μπορει να περασεις καλα. Το θεμα ειναι αν δεν παρεις αλλη ειδικοτητα και δεν πας ουτε οδηγος μηπως ειναι χειροτερα απο το να εχεις και την εναλλακτικη του οδηγου... ;

Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ισως και να εχεις δικιο... Και κατι αλλο εγω δικαιουμαι 9μηνη θητεια (τρια αδερφια και ειμαι ο μεγαλ) και ειμαι υποψηφιος για ΥΕΑ. Η 9μηνη θητεια που δικαιουμαι δεν ειναι απο μονη της λογος για να δεχτουν το οτι δεν θελω να κανω 17 μηνες απο 9; ; μετα το κεντρο εγω που κανω 9μηνο νομιζω οτι θα εχω μια μεταθεση και θα απολυθω απο εκει. . γνωριζει καποιος κατι για αυτο. .
Παιδια ευχαριστουμε για ολη τη βοηθεια... Εικόνα
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

dimis έγραψε:γεια σας. . ειμαι και εγω απο θεσσαλονικη και παρουσιαζομαι 11/11 στο ΚΕΥΓ στην αρτα... Εχω τελειωσει τεχνολογος ιατρικων εργαστηριων... γνωριζεται τι ειδικοτητα υπαρχει περιπτωση να παρω; Στο κεντρο ποσο καθομαστε;45 μερες; Επισης μου ειπαν να μην πω οτι εχω διπλωμα μηπως παρω καμια καλη ειδικοτητα και οχι οδηγος ισχυει; Οποιος γνωριζει ας μου πει παρακαλω. . ευχαριστω. . αλλοι απο θεσσαλονικη; ;


Γεια σου φίλε dimis. Είμαι και εγώ από θεσσαλονίκη και παρουσιάζομαι 11/11 στο ΚΕΥΓ. Είχα τις ίδιες απορίες με εσένα και απ'ότι μου είπαν ότι ειδικότητα και αν πάρουμε στο υγειονομικό θα περάσουμε καλά. Με λίγη τύχη θα έχουμε μια καλή θητεία. Να φανταστείς εγώ δεν έχω καμία σχέση με ιατρικά επαγγέλματα. Τοπογράφος στο πολυτεχνείο σπούδασα! Άντε αφού είμαστε και πατρίδα να γνωριστούμε να μπούμε παρέα! Καλή θητεία αδερφέ!
giobele86
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από giobele86 »

dimis έγραψε:ισως και να εχεις δικιο... Και κατι αλλο εγω δικαιουμαι 9μηνη θητεια (τρια αδερφια και ειμαι ο μεγαλ) και ειμαι υποψηφιος για ΥΕΑ. Η 9μηνη θητεια που δικαιουμαι δεν ειναι απο μονη της λογος για να δεχτουν το οτι δεν θελω να κανω 17 μηνες απο 9; ; μετα το κεντρο εγω που κανω 9μηνο νομιζω οτι θα εχω μια μεταθεση και θα απολυθω απο εκει. . γνωριζει καποιος κατι για αυτο. .
Παιδια ευχαριστουμε για ολη τη βοηθεια... Εικόνα
κοιτα, αν καταλαβα καλα εχεις επιλεγει για ΥΕΑ αλλα δεν ψηνεσαι να πας ή θες να πας και κοιτας μηπως εξαιτιας του 9 μηνου κανεις λιγοτερο απο 17μηνο; Αυτο δεν ξερω αν ισχυει παντως ΥΕΑ δεν εισαι υποχρεωμενος να πας. Κανουν κατι αγωνισματα κτλ για να σε παρουν ΥΕΑ αλλα απο εσενα εξαρταται αν θα κανεις τις επιδοσεις που θελουν για να περασεις. Μπορεις να τρεξεις σαν χελωνα οποτε δεν θα σε παρουν και θα υπηρετησεις κανονικα ως οπλιτης. Στο χερι σου ειναι. Εικόνα

γεια χαρα jimmy! Καλωσηρθες στην παρεα... Κι εγω πιστευω οτι θα περασουμε καλα αρτα και γενικα. Ο χρονος θα δειξει...

Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδια... ναι εχω επιλεγει για ΥΕΑ και δεν θελω να παω επειδη δικαιουμαι 9μηνο... αυτο ειχα ακουσει και εγω να κοπω στα αθληματα...
jimmy παρεα θα παμε... στειλε μου το msn σου να τα πουμε... Εικόνα
Καλη θητεια σε ολους... Εικόνα
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε giobele γι αυτο που σου ειπα για το φυλλο πορειας... Πηγα σημερα απο το φρουραρχειο κ το πηρα κ εβγαλα κ εισιτηριο για 10/10! Αν θες πηγαινε κ εσυ! Ειναι κριμα να πληρωσεις 30 ευρω ενω δικαιουσαι να πας με εξοδα του στρατου! Καλη θητεια σε ολους!
giobele86
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 16, 2008 9:31 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από giobele86 »

νικος έγραψε:φιλε giobele γι αυτο που σου ειπα για το φυλλο πορειας... Πηγα σημερα απο το φρουραρχειο κ το πηρα κ εβγαλα κ εισιτηριο για 10/10! Αν θες πηγαινε κ εσυ! Ειναι κριμα να πληρωσεις 30 ευρω ενω δικαιουσαι να πας με εξοδα του στρατου! Καλη θητεια σε ολους!
καλη φαση νικο. Να σου πω, το φρουραρχειο τι ειναι; Που μπορω να μαθω που βρισκεται στην περιοχη μου; Γιατι λενε οτι υπαρχει σε καθε περιοχη αν δεν κανω λαθος. Αν εχεις καποιο τηλεφωνο που μαθαινεις Ή οτιδηποτε που μπορω να μαθω πες μου.Eυχαριστω παντως. Σημερα πηγα για την ακτινογραφια θωρακος στο 401. Παντως οποιος θελει να παει απο εκει του συνιστω να παει απο νωρις και 8 καλα ειναι γιατι μπορει να περιμενει κανα 2ωρο μεχρι να την παρει. Επισης να εχει μια φωτογραφια και μια φωτοτυπια του χαρτιου που του ηρθε απο την στρατολογια.

Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστουμε φιλε giobele86 για τις πληροφοριες... να αρχισουμε σιγα σιγα να μαζευουμε οτι χαρτια χρειαζομαστε... Εικόνα
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

Το φρουραρχειο ειναι στη μεσογειων απεναντι απο το νοσοκομειο "ερρικος ντυναν"! Κατεβαινεις στη σταση κατεχακη! Χρειαζεται μονο ταυτοτητα και το χαρτι της καταταξης! Με το χαρτι που σου δινουν πας στα κτελ κ βγαζεις εισιτηριο!
Anonymous

ΚΕΝ Άρτας (πρώην ΚΕΥΓ)

Δημοσίευση από Anonymous »

νικος έγραψε:Το φρουραρχειο ειναι στη μεσογειων απεναντι απο το νοσοκομειο "ερρικος ντυναν"! Κατεβαινεις στη σταση κατεχακη! Χρειαζεται μονο ταυτοτητα και το χαρτι της καταταξης! Με το χαρτι που σου δινουν πας στα κτελ κ βγαζεις εισιτηριο!
Να 'σαι καλα Νικος! Το κοβω να πηγαινω απο εκει γιατι οντως δεν λεει να σκασω 30.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες