Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

epoxikos009 έγραψε: Παρ Μαρ 15, 2024 4:13 pm Μάγκες μην μαλώνεται και εγώ έχω περάσει και όλα μου φάνηκαν εύκολα επειδή γυμνάζομαι και τρέχω αλλά από ότι φαίνεται μάλλον το πολύ να κάτσω έναν χρόνο μετά θα φύγω η και πιο νωρίς αναλόγως την απάντηση που περιμένω δεν βλέπω και καμία εξέλιξη στο δασοκομάντο και σιγά τα λεφτά στο

Είναι αποδεδειγμένο ότι όταν κάνεις κάτι μόνο για το χρήμα και για τίποτα άλλο θα φύγεις βράδυ υπάρχουμε άτομα που γουστάρουμε την συγκεκριμένη δουλειά και σε δεύτερη μοίρα μπαίνουν τα υπόλοιπα! Υπάρχει κοσμάκης έξω που του τρέχουν τα σάλια για να μπει!
Υ. Γ τέτοιους μισθούς στον ιδιωτικό έξω και το γαμησι που πέφτει δεν βρίσκεις ούτε με κιάλια εκτός αν έχεις ειδίκευση κάπου!
Arna

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Arna »

Eptanisos αυτό το παραμύθι ότι θα βγει άκυρη η προκήρυξη ποιος παραμυθάς στα λέει ; Αυτοί που έκαναν ένσταση έφεση ακύρωσης ξες πότε θα δουν αποτέλεσμα τουλάχιστον σε 4-6 χρόνια από τώρα πρπεει να γνωρίζεται κάποια πράγματα και μετά να τα διαβιβάζεται όχι ότι σας λένε τα παπαγαλάκια σας ... Για να ξεμπερδευουμε λίγο από τους τοξικούς ανθρώπους που λένε ότι τους κατέβει ... Έως Τετάρτη θα βγει η διαταγή με τα οριστικά κατά 95% 26 Μαρτίου εκπαίδευση Θεσσαλονίκη 140 δασοκομαντα βόρειας Ελλάδας. Τρίπολη σίγουρα και υπάρχει και μια περίπτωση για Βίλια γύρο στα 120 δασοκομαντα ... Επτάνησος σε 4-6 χρόνια από τώρα θα παρεις ένα ωραίο άκυρο και από εφετείο και από ΣτΕ και τρέχα μετά στο ευρωπαϊκό δικαστήριο αλλά που να τα γνωρίζεις εσύ αυτά
eptanisos

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από eptanisos »

Εγώ arna, αρνάκι που κάνεις μπεεεε μπεεεε, μια χαρά πληροφορημένος είμαι. Εγώ με την αξία μου πέρασα όλα τα αθλήματα και περιμένω να υπογράψω! Και δεν δέχομαι να βγαίνουν κάποιοι και να ανεβάζουν ότι τάχα το μονόζυγο δεν ήταν το προβλεπόμενο! Και να λένε για δικαστήρια και παπαριές! Κόπηκες κύριε; Να γυμναστείς και να δώσεις του χρόνου! Εμείς όλοι που περάσαμε τι ήμασταν δηλαδή; Παπαγαλάκι δεν υπήρξα ποτέ ούτε θα γίνω, άντε πρόσεχε τι λες γιατί μπορεί σύντομα να είμαστε και συνάδελφοι και δεν χρειάζεται να υπάρχει τέτοιο κλίμα μεταξύ συναδέλφων.
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

eptanisos έγραψε: Σάβ Μαρ 16, 2024 12:34 am Εγώ arna, αρνάκι που κάνεις μπεεεε μπεεεε, μια χαρά πληροφορημένος είμαι. Εγώ με την αξία μου πέρασα όλα τα αθλήματα και περιμένω να υπογράψω! Και δεν δέχομαι να βγαίνουν κάποιοι και να ανεβάζουν ότι τάχα το μονόζυγο δεν ήταν το προβλεπόμενο! Και να λένε για δικαστήρια και παπαριές! Κόπηκες κύριε; Να γυμναστείς και να δώσεις του χρόνου! Εμείς όλοι που περάσαμε τι ήμασταν δηλαδή; Παπαγαλάκι δεν υπήρξα ποτέ ούτε θα γίνω, άντε πρόσεχε τι λες γιατί μπορεί σύντομα να είμαστε και συνάδελφοι και δεν χρειάζεται να υπάρχει τέτοιο κλίμα μεταξύ συναδέλφων.
Μπράβο συνάδελφε που τα λες τα πράγματα όπως είναι! Αρκετοί εθελοτυφλουν και ψάχνουν να ρίξουν ευθύνες αλλού! Όποιος ήταν προετοιμασμενος 100% περνούσε αέρας! Όλα τα άλλα δικαιολογίες να είχαμε να λέγαμε! Με το καλό να ξεκινήσουμε 🙏
Var7

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Var7 »

Καλησπέρα παιδιά και καλή σαρακοστή. Έχετε ιδέα πόσα άτομα έχουν περάσει τα αθλήματα?
Driver523

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Driver523 »

Εχουν περασει πανω απο 800. Μεσα στη βδομαδα τα αποτελεσματα.
Driver523

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Driver523 »

Μαζί με επιστημονικό?
Driver523

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Driver523 »

Ναι. Ισως και αυριο αποτελεσματα και εκπαιδευση απο 26
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αυτά τα σκίζουν κάτι James Bond της κακιάς ώρας που έχουν φου… γιο και νου. Εγγ.
mrgeoege

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από mrgeoege »

Μάγκες βγήκαν οι πίνακες και επίσημα.
Καλή αντάμωση στην Τρίπολη!
maxk

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από maxk »

Τελικά πόσοι εποχικοί κόπηκαν; Μπαίνουν πολίτες στο τεχνικό προσωπικό;
iceland

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από iceland »

Ακούγεται έντονα ότι κόπηκε τόσος κόσμος για να μπει γιος γνωστού αξιωματικού που ήταν πολίτης και δεν είχε πολλά μόρια. Αν ισχύει κάτι τέτοιο τι να πω. Τουλάχιστον όσοι κόπηκαν να κόπηκαν δίκαια και όχι άδικα.
taxidriver

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από taxidriver »

Πραγματικά χαίρομαι που πολλοί από εμάς επιτέλους θα αποκατασταθούμε. Σκέφτομαι τις σειρούλες που μένουν πίσω. Δεν πρέπει να τους ξεχάσουμε.
dokimosaxiom

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από dokimosaxiom »

Αυτό για τον γιο του αξ/κού ακούγεται πολύ.
Δεν γίνεται το 22 να πέρασαν σχεδόν όλοι τα αγωνίσματα (99%) και φέτος να κόπηκαν οι μισοί. Ή το 22 τους περνούσαν όλους ικανούς και μη ικανούς, επειδή ήταν συνάδελφοι και τους χαρίστηκαν ή φέτος έπεσε πετσόκομα (ελπίζω μόνο στους μη ικανούς όπως λέει και κάποιος πιο πάνω) για να μπουν συγκεκριμένα άτομα.
Perimenontas

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Perimenontas »

Έχουν αναρτηθεί κάπου οι πίνακες;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες