Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonumos95
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Δεκ 25, 2023 12:55 pm
Τοποθεσία: Φλωρινα
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Anonumos95 »

Παιδια καλησπερα. Τελειωσα τους γιατρους σημερα.
Να ρωτησω ομως κατι. Στην υγειονομικη καρτελα π μας βαλανε να εκτυπωσουμε ο χωρος ειναι πολυ μικρος και απο τις σφραγιδες εγινε ο κακος χαμος.
Η μια σφραγιδα πεφτει πανω στην αλλη οσο και να προσπαθησαμε να μπουν τακτικα. Το επαθε αλλος αυτο;
Λετε να μας πουν τιποτα σοβαρο γι αυτο;
Kostis250

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Kostis250 »

Καταρχην ποιος σου ειπε να περασεις γιατρους🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣;
Οταν ξανα περασεις λογο περισσοτερη προσοχη πες τους στις σφραγιδες γιατι θα τους ξανα περασεις😂😂😂😂
Anonumos95
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Δεκ 25, 2023 12:55 pm
Τοποθεσία: Φλωρινα
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Anonumos95 »

Kostis250 έγραψε: Πέμ Ιαν 25, 2024 1:07 am Καταρχην ποιος σου ειπε να περασεις γιατρους🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣;
Οταν ξανα περασεις λογο περισσοτερη προσοχη πες τους στις σφραγιδες γιατι θα τους ξανα περασεις😂😂😂😂
Γιατι να τους ξαναπερασω;
Σε παρακαλω πολυ, ασε τα γελακια. Μια ερωτηση εκανα. Αν νιωθεις οτι επρεπε να απαντησεις με ειρωνειες και γελακια καλως επραξες, ασε ομως τωρα να απαντησει κ κανενας αλλος π ισως βοηθησει περισσοτερο
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Anonumos95 μη δίνει σημασία στον καθυστερημένο φίλε! Όχι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα σε αυτό που αναφέρεσαι, μην ανησυχείς! Δεν είναι εφικτό να μην συμβεί αυτό με τόσες υπογραφές και σφραγίδες που χρειάζεσαι! Καλή επιτυχία στα επόμενα βήματα φίλε μου!
Emenanaakous

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Emenanaakous »

Anonumos95 έγραψε: Τετ Ιαν 24, 2024 6:19 pm Παιδια καλησπερα. Τελειωσα τους γιατρους σημερα.
Να ρωτησω ομως κατι. Στην υγειονομικη καρτελα π μας βαλανε να εκτυπωσουμε ο χωρος ειναι πολυ μικρος και απο τις σφραγιδες εγινε ο κακος χαμος.
Η μια σφραγιδα πεφτει πανω στην αλλη οσο και να προσπαθησαμε να μπουν τακτικα. Το επαθε αλλος αυτο;
Λετε να μας πουν τιποτα σοβαρο γι αυτο;
Ο kostas25 είναι γνωστός καθυστερημένος μην του δίνεις σημασία σε ότι γράφει. Δεν θα σου πει κανένας τίποτα πολλοί έχουν τελειώσει ήδη τους γιατρούς. Από τη πρώτη μέρα της προκήρυξης μπορείς να περάσεις γιατρούς αρκεί οι ημερομηνίες να είναι εντός τριμήνου. Το γράφει μεσα η προκήρυξη. Επίσης η καρτέλα δεν χρειάζεται θεώρηση. Το γράφει επίσης και αυτο. Καλή επιτυχία
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Kostis250 έγραψε: Πέμ Ιαν 25, 2024 1:07 am Καταρχην ποιος σου ειπε να περασεις γιατρους🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣;
Οταν ξανα περασεις λογο περισσοτερη προσοχη πες τους στις σφραγιδες γιατι θα τους ξανα περασεις😂😂😂😂
μη παίζεις με την αγωνία και τον κόπο των υποψηφίων δεν είναι σωστό, να σου το πω εγω αν δε το εχεις αντιληφθεί... Επίσης εαν σε χαροποιεί να προσπαθείς να μπερδέψεις εναν που τρέχει για ολα αυτα τα διαδικαστικά που δεν ειναι λίγα παράλληλα με οτι αλλη δουλειά και υποχρέωση μπορει να εχει κάποιος δεν ειναι καλό σημάδι για εσένα φίλε μου.
Kostis250

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Kostis250 »

Εγω απλα το ειπα γιατι δεν αποκλειεται τ αθληματα να τ δωσετε Μαρτιο και οσοι πηγαν απ το Δεκεμβριο που βγηκε
Η προκυρηξη θα χρειαστει να ξανα πανε γιατι ισχυουν για 3 μηνες, μη κανετε συνεχεια τους εξυπνους παντα βρισκετει ο πιο εξυπνος απο εσας και βγαινετε εκτεθιμενοι
Anonumos95
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Δευ Δεκ 25, 2023 12:55 pm
Τοποθεσία: Φλωρινα
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Anonumos95 »

Kostis250 έγραψε: Πέμ Ιαν 25, 2024 5:28 pm Εγω απλα το ειπα γιατι δεν αποκλειεται τ αθληματα να τ δωσετε Μαρτιο και οσοι πηγαν απ το Δεκεμβριο που βγηκε
Η προκυρηξη θα χρειαστει να ξανα πανε γιατι ισχυουν για 3 μηνες, μη κανετε συνεχεια τους εξυπνους παντα βρισκετει ο πιο εξυπνος απο εσας και βγαινετε εκτεθιμενοι
Μπορεις να πεις ομορφα και σοβαρα κατι του τυπου :
"Φιλε μου οχι δεν θα χεις καποιο θεμα ομως μπορει να χρειαστει να ξαναπερασεις γιατι σε περιπτωση που περασει ενα τριμηνο και ακομα δεν σας καλεσουν για ΠΚΕ τοτε το δελτιο βγαινεο ακυρο. "

Ομορφα και ωραια. Δεν χρειαζονται ειρωνιες
Kwstas25egw

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Kwstas25egw »

Εγώ είναι ο κωστας25 μην με ανακατεύεις με τον άλλον
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

:ugeek: Γνωρίζει κάνεις ποτέ θα βγούνε οι τελικοί πίνακες;
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 6:52 pm :ugeek: Γνωρίζει κάνεις ποτέ θα βγούνε οι τελικοί πίνακες;
Δεν πρόκειται για τελικούς πίνακες, πρόκειται για αναμορφωμένους πίνακες μετά των ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ και η λογική λεει οτι την παρασκευή πρέπει να τα εχουνε βγάλει...
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Μέχρι την Παρασκευή θα έχουν βγει. Μήπως γνωρίζει κάποιος αν τελικά θα καλέσει το 30% των επιλαχόντων (δηλαδή 186 άτομα) ή αν θα καλέσει 250 όπως αναφέρουν ορισμένες πηγές;
ApostolidisK

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Βλαμμενα ειστε μερικοι η τα παριστανετε;
Για ποιο λογο να καλεσει 250 επειδη ετσι σε βολευει εσενα;
Αφου το λεει ξεκαθαρα στην προκυρηξη οτι καλει το 30%; Τι αλλο θες να σ πουν για να το καταλαβεις;
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

ApostolidisK φιλαράκι μου έκανα απλά μια ερώτηση επειδή ακούγεται ότι θα καλέσει περισσότερα άτομα. Μήπως θες να μιλήσουμε από κοντά να επαναλάβεις λίγο αυτά που μου είπες;
ApostolidisK

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Πωωω ενας μαγκας, εσυ εισαι απ αυτους που κανουν και χειρονομιες στο δρομο και οταν κατεβαινει κατω καμια ντουλαπα το γυρνανε στην πλακα. Ειμαι σιγουρος που τσαμπουκαλευεσαι χωρις να ξερεις σε ποιον
ΌΠΟΤΕ γουσταρεις αυτο που ειπες!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες