Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Episkeptis

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Arna έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 8:33 pm Αυτούς που κάλεσε τώρα είναι για επιλαχών δλδ αν κάποιος παραιτηθεί πρέπει να υπάρχει λίστα επιλαχόντων η θέσεις έχουν καλυφθεί από τρίτη τώρα γιατί κάλεσε τόσα πολλά άτομο λογικά επειδή αναφέρει η προκήρυξη ότι αν δεν συμπληρωθεί από το επιστημονικό προσωπικό θα πάρουν από το τεχνικό ... Για μένα όποιον έχουν καλέσει να πάει γιατί θα υπάρχουν πολλές παραιτήσεις
arna καλημέρα! Ειμουν στην ομάδα που δώσανε την Δευτέρα με 1200 μορια στα πρώτα 1200. Τα πέρασα όλα
Είμαι μέσα πιστεύεις ;
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Καλησπέρα παιδιά, γνωρίζει κανείς να μας πει με βεβαιότητα πότε περίπου θα ξεκινήσει η εκπαίδευση;
Arna

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Arna »

Episkepti εγώ λέω ότι είσαι μέσα ... dikasti μετά σημερινά δεδομένα λένε 18-19 Μαρτίου εγώ δεν το πιστεύω κάθε μέρα λένε και άλλη ημερομηνία
Giorgosbt
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Τετ Δεκ 06, 2023 3:18 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Giorgosbt »

Arna φίλε μου μήπως ξέρεις στο τεχνικό προσωπικό πόσα άτομα έχουν περάσει στους 1389 που έχουν καλέσει μέχρι σήμερα; Αν δεν κάνω λάθος, από τους πρώτους 837 έχουν περάσει περίπου οι 500. Αν κάνω λάθος διόρθωσέ με.
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Εχει ακουσει καποιος ΠΟΥ και για ΠΟΣΟ θα γινει η εκπαιδευση;

Επισης απ τους πρωτους 620 επιτυχοντες ποσοι περιπου κοπηκανε; Ξερει κανεις;
WSFSFN

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από WSFSFN »

Αυτή η θρασύτατη λεκάνη που το παίζει και συνδικαλιστικός παράγοντας 🤡 βρίζει συναδέλφους σε ομαδικές και κάνει ρατσιστικά σχόλια εις βάρος τους για το βάρος τους και το ύψος τους.
Έχει καταντήσει ανέκδοτο πλέον αυτό το άτομο αλλά και επικίνδυνο για τον κλάδο μας…
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Εγώ έχω να πω ότι με το να βριζόμαστε μεταξύ μας, κάνουμε την χάρη σε ορισμένους ανθρώπους που εξ αρχής ήθελαν να μας διασπάσουν.
Θα πρότεινα όσοι είμαστε επιτυχόντες στα αθλήματα παιδιά, απλά να απολαύσουμε με ηρεμία το επίτευγμά μας, να πούμε ένα μπράβο στους εαυτούς μας, και να πούμε και ένα μπράβο στα παιδιά που προσπάθησαν και δεν τα κατάφεραν, κι ακόμα ένα μπράβο στα παιδιά που δεν τους δώθηκε καν η ευκαιρία να προσπαθήσουν. Όχι να τους κοροϊδεύουμε. Να είμαστε όλοι μας ενωμένοι, και όταν πρώτα ο Θεός και η Παναγία βάλουμε τα μπλε, να μην ξεχάσουμε από που είχαμε αρχίσει, και να είμαστε δίπλα τους σε πορείες και στα πάντα. Ας μην τρωγόμαστε μεταξύ μας συνάδελφοι.
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παίδες μιας και έχουν καλέσει τόσους επιλαχοντες λέτε να ανακοινώσουν καμία αύξηση των θέσεων από 650 σε παραπάνω ή λέω μαλακίες;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μαλακίες λες.
Alf

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Alf »

Το μεγαλύτερο συνδικαλιστικό όργανο των ΟΥΚ να βγει να μιλήσει να πάρει θέση για τους άνω των 35
Alf

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Alf »

ΟΥΚ εσενα λέω που είσαι Χαλκιδική βγάλε ενημέρωση σαν συνδικαλιστικό όργανο των ΟΥΚ για τους άνω των 35
Alf

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Alf »

Το συνδικαλιστικό όργανο της μαστίχα Χίου να βγάλει λόγο για το τι θα γίνει με τους υπέρβαρους και με τους άνω των 35
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σας.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια στην προκήρυξη της ΕΜΟΔΕ επιτυχόντες και μη.
Έχει κάποιος αξιόπιστη ενημέρωση για το πότε θα ξεκινήσει η εκπαίδευση και με ποια κριτήρια θα κριθούν οι τοποθετήσεις μετα το πέρας αυτής;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μαρ 11, 2024 9:40 pm Καλησπέρα σας.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια στην προκήρυξη της ΕΜΟΔΕ επιτυχόντες και μη.
Έχει κάποιος αξιόπιστη ενημέρωση για το πότε θα ξεκινήσει η εκπαίδευση και με ποια κριτήρια θα κριθούν οι τοποθετήσεις μετα το πέρας αυτής;
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.
Εκπαίδευση με τα τωρινά δεδομένα θα ξεκινήσει 20 του μηνός. Όσο για τις τοποθετήσεις, νομίζω ότι ένα καλό βίσμα αρκεί.
Takis8999

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Takis8999 »

Πόσους μήνες είναι η σχολή εμοδε γνωρίζει κάποιος ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Antonis277 και 6 επισκέπτες