Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Episkeptis έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 10:16 pm Καλησπερα! Για ειδικής τέκνα πολυτεκων πε και τε ποσο λέτε να είναι το εύρος των μορίων
Δεν γνωρίζουμε διότι δεν γνωρίζουμε και σε ποιες πόλεις θα πάρουν αν εξαιρέσεις Αθήνα Θεσσαλονίκη που θα απορροφήσει τ μεγαλύτερο μέρος. Δεν θα πάρει σε όλες τ περιοχές
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 20, 2024 2:55 am Φύλαξη σε αρχαιολογικόους χώρους του δημοσίου με Δ. Ε. Παίζει να πιαστεί για εμπειρια; Και αν ναι, αν την περασω σε κατηγορία Τ. Ε. Τότε παύει να ισχυει;
Η φύλαξη δεν πιάνετε διότι δεν έχει καμμία συνάφεια με την δημοτική αστυνομία. Η προϋπηρεσία γενικα στ δημόσιο μπορεί να πιαστεί. Στον ΑΣΕΠ η εμπειρία πιάνετε μετά την απόκτηση πτυχίου και προφανώς να έχει κάποια συναφεια υποθέτω. Πχ ΤΕΙ φυσικοθεραπείας με εμπειρία στ φύλαξη δεν ξερω κατά ποσό μπορεί να σταθεί και ειδικά στον ΑΣΕΠ.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 6:10 pm Ξέρουμε από κάπου πόσες αιτήσεις έχουν γίνει μέχρι τώρα ; Ή θα βγει από τον ΑΣΕΠ μόλις λήξει η προθεσμία; Λογικά την τελευταία εβδομάδα θα γίνουν οι περισσότερες
Μετά το τέλος,2-3 μέρες μετά βγαίνει στατιστικό αποτέλεσμα. Αναμένεται περίπου 13-16.000 αιτήσεις για ΟΛΕΣ τις βαθμίδες, ανα κατηγορία θα βγουν
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Kevin10 έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 10:41 pm ΔΕ με εμπειρία πόσο εκτιμάτε βάση;
Με εμπειρία ΠΕ ΤΕ ΚΑΙ ΔΕ θα είναι αρκετά υψηλή. Η εμπειρία δίνει 7 μόρια / μήνα και κάποιοι έχουν 84 μήνες άρα ξεκινάμε απευθείας με 588 μόρια + όλα τ αλλά… Χωρίς εμπειρία ανάλογος τ βαθμούς και πόσοι θα θελήσουν να πάρουν μέρος στ δημοτική. Ειδικέ σ δυναμεις κτλ τα 100 μόρια δεν είναι τιποτα σεν τ ευνοεί κ πολύ σε αυτή τ προκυριξη πάντως. Θεωρώ στ Α φάση κυρίως γυναίκες θα πάρουν τ θέσεις, αργότερα μετά τα αθλήματα θα δούμε.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με 1201 μόρια εχω ελπίδες ΤΕ γι Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική;
filipk

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από filipk »

Καλημερα! Σχετικά με την εντοπιότητα τι ισχυει; Αν πχ είμαι κάτοικος Φλώρινας μετράει η εντοπιότητα για όλη την δυτική Μακεδονία η μόνο για το νόμο που μένεις! Δεν ξέρω για αυτό ρωτάω ευχαριστώ!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

filipk έγραψε: Τετ Μαρ 20, 2024 12:15 pm Καλημερα! Σχετικά με την εντοπιότητα τι ισχυει; Αν πχ είμαι κάτοικος Φλώρινας μετράει η εντοπιότητα για όλη την δυτική Μακεδονία η μόνο για το νόμο που μένεις! Δεν ξέρω για αυτό ρωτάω ευχαριστώ!
Η εντοπιότητα ισχύει για το Δήμο σου. Αν ο Δήμος Φλώρινας έχει εντοποιοτητα τότε είναι μόνο για εκεί. Πχ στ Λεσβο έχει εντοποιοτητα για Μυτιλήνη κ άλλη για Λήμνο κ ας ανήκουν στ νησιωτικό νόμο Λέσβου.
Ioan4
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2022 1:42 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Ioan4 »

Παιδες καλησπερα. Καλη επιτυχια σε ολους.
Ειμαι σε μεγαλο δίλλημα. Για δε ή πε.
Εχω εντοπιότητα, πολυτεκνια, μεταπτυχιακό, ειδικες αλλα ειναι λιγες οι θεσεις πιστευω θα παιξει ρολο η εμπειρια στους πε
Και απο την αλλη αν κανω δε εχω ναι μεν πολυτεκνια, εντοπιοτητα, ειδικες αλλα μετριο απολυτήριο (17) Εδω εχει πιο πολλες θεσεις ομως. Στην εντοπιοτητα οχι παρα πολλες αλλα περισσοτερες απο οτι πε.
Εχω μαζεψει τα παντα και ειμαι σε δίλλημα εδω και μερες.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με τόση προτεραιότητα λόγω πολυτεκνίας κ με ένα μεταπτυχιακό στην πλατη την δημοτική αστυνομία περίμενες να διοριστείς; Δεν έχεις μπει κάπου αλλου; Εδώ όμως δεν έχεις προτεραιότητα οι πολύτεκνοι μεταξύ σας. Εμάς περιμένεις να σου πουμε αν θα πας πε ή δε ; Κ αφήνεις τους άλλους να παίρνουν τις αποφάσεις για σένα ; Τι ανοησίες γράφετε εδώ μέσα
Ioan4
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2022 1:42 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Ioan4 »

Απο τον τροπο που απαντας ρε ξερολα φαινεται και το επιπεδο σου. Ο καθε ενας που ξερεις τι εχει και τι τραβαει και λες τις εξυπναδες σου. Ρωτησα κατι. Δεν θες να απαντησεις. Μην απαντάς. Την εξυπναδα σου δεν την θελω. Κρατα την για σενα. Τα φορουμ γι αυτο γινονται. Τωρα θελω να κανω τα χαρτια μου εσυ τι προβλημα εχεις; Το να παρεις μια γνωμη απο καποιον που ειναι πιο εμπειρος στις προκηρύξεις ειναι δυσκολο και κακο; Αντε στριβε που θα μου πεις οτι λεω και ανοησιες.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Χαχαχαχα θα σου πουμε εμείς ποτε θα πατήσεις υποβολή στην αίτηση σου μη τυχόν κ κανεις λάθος ή βρεθείς σε δίλημμα
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Μαρ 20, 2024 10:04 pm Χαχαχαχα θα σου πουμε εμείς ποτε θα πατήσεις υποβολή στην αίτηση σου μη τυχόν κ κανεις λάθος ή βρεθείς σε δίλημμα
Θα μπορουσες να απαντησεις λιγοτερο ερειστικα. Υποτιθεται πως τα φορουμ υπαρχουν για ενημερωτικους αλλα και συμβουλευτικους σκοπους. Δεν εισαι ο διαχειριστης για να αποκλεισεις ερωτησεις ουτε θα σε ρωτησει ο αλλος ποια να ειναι απορια του για να σου φαινεται εσενα νορμαλ. Ηρεμηστε λιγο. Θα το κλειδωσουν το φορουμ αμα αρχισουν οι κοκορομαχιες παλι
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Αμα εσενα σου φαινεται γελοιο απλα μην ασχολεισαι. Ειπαμε υπαρχει δημοκρατια, αλλα το να εχεις επικοινωνιακο υποβαθρο ειναι μια ικανοτητα κι οχι απλα μια παραπανω ελευθερια
Ioan4
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2022 1:42 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Ioan4 »

Να σαι καλα σε ευχαριστώ πολυ. Καλη επιτυχία σου εύχομαι. Η μεγαλυτερη επιτυχια στη ζωη ειναι να γινεις πρωτα ανθρωπος ομως. Ατομα σαν εσενα που δυστυχως ειστε η πλειοψηφία εκτίθενται μονα τους δεν χρειάζεται διαλογος. Καλη επιτυχία σε ολα τα παιδια. Καντε αυτο που νιωθετε και μην ακουτε τοξικους αργοσχολους.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σε όλους ρε παιδιά μια άσχετη ερώτηση έκανα αιτηση στο ασεπ για δημοτική αστυνομία και δεν έχω πάει να κάνω υψομετρηση γιατί θεωρώ ότι δεν έχω πολλές ελπίδες να με καλέσουνε αν μια στο εκατομμύριο που δεν νομίζω να με καλέσουνε να κάνω επίκληση το μητρώο δεν μπορώ πολύ απλά να πάω να κάνω υψομετρηση σε ιδιώτη γιατρό και να βάλω πχ 21 Μαρτίου ότι υψομετρηθηκα γιατί μου λενε ότι και καλά πρέπει να έχεις κάνει πριν της 26 και να αναγράφει και το χαρτί του γιατρού πριν τις 26 γιατί δεν θα το δεχτούνε.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες