Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Και δεν το λεω για να τρομοκρατησω ή να σταματησω καποιον. Ειναι καλοπροαιρετη η συμβουλη μου. Πρεπει απλα να γνωριζει ο αλλος τι εχει να αντιμετωπισει. Ιδιαιτερα τωρα με το τσιπακι που ακουγεται. Εχω δει ανθρωπους αρκετα γυμνασμενους να λυποθυμανε στο τρεξιμο λογω υπερβολικης πιεσης.
Tsolias

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Tsolias »

Σιγά μην πάθουν και έμφραγμα... 'Αμα λιποθυμάνε χωρίς να έχουν κάποιο πρόβλημα υγείας φίλε στο χιλιόμετρο καλύτερα να πάνε να πέσουν από κάναν γκρεμό.1 πακέτο κάθε μέρα 10 χρόνια καπνιστής και τα βγάζω όλα μαζί συνεχόμενα τα συγκεκριμένα της δημοτικής. Άμα δεν κουνιούνται ρε από τότε που γεννηθήκανε λογικό.
NikosChania5
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 16, 2024 10:27 pm
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από NikosChania5 »

Γεια και πάλι. Προσπαθώ να ολοκληρώσω την αίτηση αλλά μου εμφανίζει το μήνυμα "Το πεδίο ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ πρέπει να έχει τιμή OXI καθώς δεν έχετε συμπληρώσει τιμή στο πεδίο ΚΩΔ. ΕΝΤΟΠΙΟΤΗΤΑΣ σε καμία από τις επιδιωκόμενες θέσεις". Ωστόσο δε με αφήνει να συμπληρώσω Κωδικό Εντοπιότητας. Έχει κάποιος άλλος αυτό το κώλυμα;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα, επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω αίτηση στον ΑΣΕΠ θα ήθελα μια διευκρίνηση, αν υποτεθεί οτι με κληρώνουν, πως θα με ειδοποιήσουν για τα περεταίρω (χαρτιά κλπ) ;, μεσω email, τηλεφώνου , θα μου στείλουν μήνυμα στον λογαριασμό στον ΑΣΕΠ ;.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1011
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μαρ 18, 2024 10:48 pm Καλησπέρα, επειδή είναι η πρώτη φορά που κάνω αίτηση στον ΑΣΕΠ θα ήθελα μια διευκρίνηση, αν υποτεθεί οτι με κληρώνουν, πως θα με ειδοποιήσουν για τα περεταίρω (χαρτιά κλπ) ;, μεσω email, τηλεφώνου, θα μου στείλουν μήνυμα στον λογαριασμό στον ΑΣΕΠ ;.
Συνήθως στέλνουν μήνυμα στο κινητό, όταν βγουν αποτελέσματα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Error 404 για τον προηγούμενο. Μήπως θες να σου κάνουμε κ την αίτηση; Μασημένη τροφή θέλετε
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κυριοι για τ αθληματα που λέτε 1,75,82 κιλα, αγυμναστος τελειως 5 μερες προετοιμασία, τραυματισμός για 10 μερες και έπειτα άλλες 3 μερες προετοιμασίας και τα περασα. Μην απογοητευτε τον κόσμο... Το 1000αρι είναι λίγο δύσκολο αλλά οκ...
NikosChania5
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 16, 2024 10:27 pm
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από NikosChania5 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 12:17 am Error 404 για τον προηγούμενο. Μήπως θες να σου κάνουμε κ την αίτηση; Μασημένη τροφή θέλετε
Γιατί πιάνεις χώρο με τέτοια ανόητη απάντηση και καταστρέφεις το νήμα; Οι ερωτήσεις που έχω κάνει είναι λογικές, μιας και το σύστημα υποβολής της αίτησης είναι άθλιο, δυσνόητο.
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Γεια σας και παλι. Μια ερωτηση λιγο οποιος μπορει να απαντησει (χωρις σχολια του τυπου "Αν δε ξερετε μην τα κανετε" κλπ). Οταν εχουμε lower και proficiency στα Αγγλικα πρεπει να βαλουμε υποχρεωτικα και στην καλη γνωση το 1; Γιατι γραφουν στον ΑΣΕΠ οτι εφοσον εχεις την αριστη ειναι σαν να εχεις και την καλη. Και επειδη ειναι απαραιτητο προσον η καλη γνωση πρεπει να το βαλουμε και στο αλλο πεδιο; Ή βαζουμε μονο πολυ καλη και αριστη; Ασχετα με τον κωδικο που λεει απαραιτητο προσθετο προσον
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

unknown23 έγραψε: Τρί Μαρ 19, 2024 11:29 am Γεια σας και παλι. Μια ερωτηση λιγο οποιος μπορει να απαντησει (χωρις σχολια του τυπου "Αν δε ξερετε μην τα κανετε" κλπ). Οταν εχουμε lower και proficiency στα Αγγλικα πρεπει να βαλουμε υποχρεωτικα και στην καλη γνωση το 1; Γιατι γραφουν στον ΑΣΕΠ οτι εφοσον εχεις την αριστη ειναι σαν να εχεις και την καλη. Και επειδη ειναι απαραιτητο προσον η καλη γνωση πρεπει να το βαλουμε και στο αλλο πεδιο; Ή βαζουμε μονο πολυ καλη και αριστη; Ασχετα με τον κωδικο που λεει απαραιτητο προσθετο προσον
Βάζεις στην λίστα με τα απαραίτητα προσόντα ότι έχεις καλή γνώση και μετά παρακατω στην λίστα που επιλέγεις τους κωδικους θέσεων των δήμων βαζεις ΜΟΝΟ άριστη γνώση,(αν έχεις Γ2 επιπεδο).
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Από την στιγμή που δεν ξέρουμε τι εμπειρία θα μετρήσουν σίγουρα μπορώ να επιλέξω πχ το κουτάκι εμπειρία ΟΧΙ μιας κ εχω υψηλό βαθμό πτυχίου 8,4; Να συμμετέχω στ θέσεις χωρίς εμπειρία να μη εχω και τ άγχος αν θα μετρήσουν η όχι; Στ δικαστική έπαιζες και στα δυο εδω όχι. ΤΕ χωρίς εμπειρία με βαθμό πτυχίου 8.4 2 μεταπτυχιακά και Προφισενσι θεωρώ εχω ελπίδες. Θεωρώ ρίσκο να βάλω εμπειρία και να μη τ μετρήσουν κ μετά να μη πω πουθενά. Αυτοί μπορεί να μετρήσουν εμπειρία ότι θέλουν σε κάθε δήμο.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ξέρουμε από κάπου πόσες αιτήσεις έχουν γίνει μέχρι τώρα ; Ή θα βγει από τον ΑΣΕΠ μόλις λήξει η προθεσμία; Λογικά την τελευταία εβδομάδα θα γίνουν οι περισσότερες
Episkeptis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Καλησπερα! Για ειδικής τέκνα πολυτεκων πε και τε ποσο λέτε να είναι το εύρος των μορίων
Kevin10

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Kevin10 »

ΔΕ με εμπειρία πόσο εκτιμάτε βάση;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φύλαξη σε αρχαιολογικόους χώρους του δημοσίου με Δ. Ε. Παίζει να πιαστεί για εμπειρια; Και αν ναι, αν την περασω σε κατηγορία Τ. Ε. Τότε παύει να ισχυει;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες