Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

pannnos92 έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 1:39 pm Παιδια, εχω παρει απ τη golearn αγγλικων με βαθμο c1. Δε ξερω τι να βαλω ομως στο μητρώο σαν φορεα πιστοποιησης μπορειτε να με βοηθησετε παρακαλω
Αν δεν το έχει το προσθέτεις εσύ. Επίσης τα πτυχία αυτά ισχύουν έως το καλοκαίρι μετά ο Ασεπ θα σταματήσει να τα αναγνωρίζει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Geogr έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 2:23 pm Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω και αν γνωρίζει κάποιος επειδή έχω κάνει την αίτηση και την έχω οριστικοποιήσει έχω βάλει την επιλογή τριτεκνος αλλά εν τέλει δεν μετράει η τριτεκνια. Θεωρείται η αίτηση άκυρη η στην β φάση όταν θα καταθέσουμε χαρτιά απλά δεν θα προσμετρηθεί ; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !
Δεν σε ακυρώνουν απλά δεν θα μπεις στους τρίτεκνους αλλά με όλους τους υπόλοιπους.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 2:45 pm
pannnos92 έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 1:39 pm Παιδια, εχω παρει απ τη golearn αγγλικων με βαθμο c1. Δε ξερω τι να βαλω ομως στο μητρώο σαν φορεα πιστοποιησης μπορειτε να με βοηθησετε παρακαλω
Αν δεν το έχει το προσθέτεις εσύ. Επίσης τα πτυχία αυτά ισχύουν έως το καλοκαίρι μετά ο Ασεπ θα σταματήσει να τα αναγνωρίζει.
Αυτο ισχυει για οσα πτυχια εκδοθουν απ τον ιουνη και μετα. Τωρα ισχυουν κανονικοτατα
Alx
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 23, 2024 9:22 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Alx »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 2:43 pm
Alx έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 12:38 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 11:31 am

Το πρώτο χρόνο με τ κρατήσεις παίρνεις ψυχούλα. Αν δεν έχεις στηρίξει η απόθεμα δεν βγαίνει η φάση. Δεν θεωρείτε καν μισθός αλλά βοήθημα. Από εκεί και πέρα ο μισθός του ΔΑ είναι χαμηλός ! Βασικά ανήκεις στ ενιαίο μισθολόγιο του δημοσίου και όχι των σωμάτων ασφαλείας. Αθηνα Θεσσα θεωρώ θα υπάρχουν νυχτερινά και Κυριακές αλλά και πάλι στα πρώτα χρόνια οριακά θα αγγίζεις το 1Κ. Κάθε παιδί 40€ κτλ Σε μικρότερους Δήμους που δεν είναι κ τουριστικοί δεν θα υπάρχουν καν βραδινά. Εγώ σε συζητήσει εμ τ Δήμαρχο μου μου είπε δεν βγαίνει να κάνετε νυχτερινά, Κυριακές στ μισθολόγια σας με τα τωρινά δεδομένα. Αλλά όπως σ είπα δεν είναι τουριστικός Δήμος.
Καλημερα φιλε, Πως ακριβως θα αγγιξεις οριακα χιλιαρικο με 700ε μισθος; Ας πουμε οτι εισαι αθηνα ή θεσσαλονικη, ειναι δυνατον να παρεις εξτρα 200-300ε απ τα νυχτερινα και τις κυριακες;
Ρωταω πως λειτουργει. Γιατι δεν ξερω ποσο πληρωνει η κυριακη πχ. Αν ειναι 50ε η καθε κυριακη και κανεις 4 κυριακες τοτε κουτσα στραβα βγαινει.
Εννοούσα σε βάθος χρόνου και χρόνων. Όχι απευθείας δικό μου λάθος. Με παιδιά, Κυριακές, νυχτερινά κτλ όλα μαζί. Εννοείται ψυχούλα ετσι
Α μαλιστα καταλαβα...
Απλα κανεις δεν ξερει τα καθαρα μετα τον 1ο χρονο των κρατησεων ποσα θα ειναι. Και εχεις δικιο... Αν πας σε μη τουριστικο δημο πιθανων να μην υπαρχουν νυχτερινα,
JohnnyGR13

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από JohnnyGR13 »

Καλησπέρα σε όλους

Ξέρετε εάν έχει δικαίωμα να με "τραβήξει" η σύζυγος που είναι αστυνομικός σε περίπτωση που επιτύχω και μπω σε έναν Δήμο?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τελικά θα είναι πολύ χαμηλό το μορφωτικό επίπεδο στην δημοτική…
Diasostis12

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Diasostis12 »

Το 12 μηνο που ήμουν δόκιμος στον στρατο θα πιαστεί σαν εμπειρία;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Diasostis12 έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 11:02 pm Το 12 μηνο που ήμουν δόκιμος στον στρατο θα πιαστεί σαν εμπειρία;
ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ 100 ΜΟΡΙΑ οχι την εμπειρια.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

JohnnyGR13 έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 8:52 pm Καλησπέρα σε όλους

Ξέρετε εάν έχει δικαίωμα να με "τραβήξει" η σύζυγος που είναι αστυνομικός σε περίπτωση που επιτύχω και μπω σε έναν Δήμο;
Θα πρεπει να δωσει το οκ ο Δημαρχος στο Δημο που διορτιστηκες και να σε δεχτει ο νεος Δημος. Το δυσκολο ειναι ο νεος Δημαρχος να δεχτει διοτι εισαι μια εξτρα μισθοδοσια. Εγω ενω πηρα το οκ απο το ΔΗμο μου να φυγω δεν με δεχοτανε ο δημος που ηθελα να παω.
JohnnyGR13

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από JohnnyGR13 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2024 10:29 am
JohnnyGR13 έγραψε: Δευ Μαρ 25, 2024 8:52 pm Καλησπέρα σε όλους

Ξέρετε εάν έχει δικαίωμα να με "τραβήξει" η σύζυγος που είναι αστυνομικός σε περίπτωση που επιτύχω και μπω σε έναν Δήμο;
Θα πρεπει να δωσει το οκ ο Δημαρχος στο Δημο που διορτιστηκες και να σε δεχτει ο νεος Δημος. Το δυσκολο ειναι ο νεος Δημαρχος να δεχτει διοτι εισαι μια εξτρα μισθοδοσια. Εγω ενω πηρα το οκ απο το ΔΗμο μου να φυγω δεν με δεχοτανε ο δημος που ηθελα να παω.

Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σύμφωνα με γνωστό site οι αιτήσεις έως σήμερα ήταν λίγο πάνω από 19.000 για όλες τις βαθμίδες.

Χαμουλης…. Οι βάσεις στο ΘΕΟ. Μέχρι να βγουν τα αποτελσματα, διοριστέοι κτλ καλό 2025+.Good luck
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μαρ 26, 2024 2:24 pm Σύμφωνα με γνωστό site οι αιτήσεις έως σήμερα ήταν λίγο πάνω από 19.000 για όλες τις βαθμίδες.

Χαμουλης…. Οι βάσεις στο ΘΕΟ. Μέχρι να βγουν τα αποτελσματα, διοριστέοι κτλ καλό 2025+.Good luck
Δικαστική ήταν 14.000;
Ενδιαφέρον θα ήταν να έβγαινε ανα κατηγορία ΔΕ ΤΕ ΠΕ ο αριθμός
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και τι να λέει αυτό;1 στους 16 θα περνάει! Αν έχει δηλώσει κ η κουτσή Μαρία με απολυτήρια κάτω του 14 αναμενόμενος ο αριθμός των αιτήσεων. Με το τσιπάκι στα αθληματα παραπάνω από τους μίσους είναι κομμένοι πριν καν πάνε να δώσουν. Βάλε τις άκυρες αιτήσεις που θα έχει βάλει ο καθένας ο, τι θέλει κ μετά στα δικαιολογητικά δεν θα έχει πως να το αποδείξει… επομένως τα ίδια με την δικαστική ερχόμαστε πάνω κάτω.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Με τα ψίχουλα που δίνουν καλύτερα να μην μπεις πραγματικά πέρα από τεμπέληδες και άτομα χωρίς προσοντα (που προσωπικά θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να έχεις πάει σε ΑΕΙ ΤΕΙ για να αποκτήσεις γνώσεις και δεξιότητες) όλοι οι άλλοι δεν αξίζει να μπουν. Τα λεφτά είναι κοροϊδία δεν κανείς οικογένεια με αυτά με τίποτα εκτός αν έχεις μαύρη εργασία ή πλούσιο μπαμπά.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Από τις 19.000 αιτήσεις οι μισοί δήλωσαν για πλάκα : Δεν βαριέσαι ας κάνω κ εγώ τα χαρτιά μου. Αυτοί είναι που θα πάνε άπατοι στα ΠΚΕ. Συμφέρει τ 700αρι σαν μισθός σίγουρα σε όσους έχουν εντοπιότητα κ σίγουρα σε αυτούς που δεν είναι στο ενοίκιο κ μένουν με τους γονείς ακόμα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21, niasimas και 33 επισκέπτες