Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Μαρ 28, 2024 9:26 pm Μπα σε κανα δυο μήνες θα βγάλει προσωρινά κ από Αύγουστο θα καλεσει ΠΚΕ … από κει κ έπειτα θα αργήσει γιατί θα πρέπει να καλεί συνεχώς άτομα επιλαχόντες. Δεν θα είναι απλά τα πράγματα. Άσε την δικαστική απεξω. Αυτή η προκήρυξη μου θυμίζει την πανεπιστημιακή για κάποιο λόγο.
Μακάρι να έχεις δίκιο… τα ΠΚΕ θα γίνουν από Σεπτεβριο, Αύγουστο δεν λειτουργεί τιποτα στο δημόσιο…
Diasto

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Diasto »

Παίδες πόσο εκτιμάτε βάση ΔΕ με βάση τις αιτησεις
12345678

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από 12345678 »

Έχω 635 μόρια χωρίς εμπειρία και ανήκω σε δύο ειδικές κατηγορίες (πολύτεκνος, τέκνο ανάπηρου) έχω πιθανότητες κατά την γνώμη σάς;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν πιστεύω ότι θα είναι τρελή η βάση. Από έξτρα μόνο 100 μόρια δίνει στην ουσία από ειδικές δυνάμεις. Στο απολυτήριο θα παιχτεί στους χωρίς εμπειρία κ μετά στα αθληματα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Markus έγραψε: Πέμ Μαρ 28, 2024 4:08 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Μαρ 28, 2024 9:35 am
rafaavet έγραψε: Τετ Μαρ 27, 2024 2:54 pm

Συμφωνώ, όπως το βλέπει ο καθένας. Καλός ο ιδιωτικός τομέας και ο ανταγωνισμός αρκεί, όμως, η δουλειά που κάνεις να σε ανταμείβει. Τα έχω δοκιμάσει όλα και καλώς η κακώς στη δική μου περίπτωση δεν αξίζει σε αυτον τον κλάδο καθόλου ο ιδιωτικός τομέας στην Ελλάδα τουλάχιστον. Πολύ άσχημη η κατάσταση στα ελληνικά σχολεία. Με βλέπω ή να σπουδάζω κάτι έκ νέου ή να φεύγω στο εξωτερικό κάνοντας ένα νέο restart σε περίπτωση που δεν καταφέρω να μπω πυροσβεστική ή δημ. Αστυνομία κοντά στον τόπο μου. Καλή τύχη σε όλους και όλες.
Σιγουρα ο κλαδος της εκπαιδευσης δεν αμοιβεται οπως θα επρεπε, βεβαια υπαρχουν τα μαυρα ιδιαιτερα που γινονται και πολλοι παραλληλα με το σχολειο δουλευουν και απογευμα. Ωστοσο, το επαγγελμα σου στο εξωτερικο αμοιβεται εξαιρετικά π. Χ. Γερμανια, Ελβετια. Υπαρχουν επιλογες αρκει να εισαι προθυμος να μεταναστευσεις. Και επειδη το εχω κανει σιγουρα εχει δυσκολιες αλλα νομιζω δεν θελει υπερβολικη σκεψη, πας και βλεπεις. Εμενα με ειχαν φοβισει πολλοι με το τι θα αντιμετωπισω, πηγα προσαρμοστηκα και μολις αρχισα να αμοιβομαι σωστα για το χρονο μου και τη δουλεια μου γλυκαθηκα γιατι ειδα οτι μπορω να κανω πραγματα στη ζωη μου, να αποταμιευσω, να κανω ταξιδια κτλ, χωρις να σκεφτομαι οτι δεν φτανουν.
Που είσαι αν επιτρέπεται;
Γενευη φίλε μου.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

12345678 έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 7:08 pm Έχω 635 μόρια χωρίς εμπειρία και ανήκω σε δύο ειδικές κατηγορίες (πολύτεκνος, τέκνο ανάπηρου) έχω πιθανότητες κατά την γνώμη σάς;
Δεν μας λες καν την κατηγορία την οποία έκανες αίτηση.! Ειδικές κατηγορίες έχουν τ καλά τους και τα κακά τους. Προς τ παρόν δεν ξέρουμε σε ποιες περιοχές θα πάρουν ειδικές κατηγορίες κ ποσά άτομα. Αθήνα Θεσσα θα γίνει μάχη μιας κ θα έχεις τ περισσότερες ειδικές. Σε αλλά μέρη πχ αν παίρνει 5 άτομα 1 θα είναι ειδική κατηγορία. Τύχη θες κυρίως
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Diasto έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 4:19 pm Παίδες πόσο εκτιμάτε βάση ΔΕ με βάση τις αιτησεις
Επειδή έκαναν αρκετές γυναίκες αίτηση θα είναι αρκετά υψηλή λόγω καλών βαθμών πτυχίου. Αργότερα το που θα φτάσει είναι Αη ιστορία. Προσωπικά η κοπέλα μου έκανε ΔΕ με 19.6 απόλυτηριο και δεύτερο τίτλο σπουδών και λες ότι μπαίνει 100% ΑΛΛΑ προπόνηση ξεκίνησε πριν 1 μήνα μέχρι τα αθλήματα… και είναι δύσκολα τ πράγματα :D
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλε συγνώμη αλλά πάει ακλαφτη στα αθληματα! Εμένα η αδερφή μου κάνει 3.50 το χιλιάρι βέβαια είναι κ αθλητρια στίβου. Τι να πω καλή επιτυχία όπως κ να έχει
Kevin

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Kevin »

Εγώ έχω 713 μορια με εμπειρία και είμαι και τριτεκνος έχω ελπίδες σαν ΔΕ?
Kevin

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Kevin »

Εγώ έχω 713 μορια με εμπειρία και είμαι και τριτεκνος έχω ελπίδες σαν ΔΕ?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Μαρ 30, 2024 12:41 pm Φίλε συγνώμη αλλά πάει ακλαφτη στα αθληματα! Εμένα η αδερφή μου κάνει 3.50 το χιλιάρι βέβαια είναι κ αθλητρια στίβου. Τι να πω καλή επιτυχία όπως κ να έχει
Δεν σηκώθηκε από μια καρέκλα και ξεκίνησε. Έκανε κολύμβηση! Οκ δεν έχει κάποι σχέση με στιβο αλλά γυμναζότανε. Το ξερω ότι είναι δύσκολο και μάλιστα αρκετά αλλά όπως ακουγεται αθλήματα γα δωθουν μετά το καλοκαίρι όποτε ίσως και να υπάρξει χρόνος. Καλή επιτυχία σε όλους σας.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Μαρ 30, 2024 12:34 pm
Diasto έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 4:19 pm Παίδες πόσο εκτιμάτε βάση ΔΕ με βάση τις αιτησεις
Επειδή έκαναν αρκετές γυναίκες αίτηση θα είναι αρκετά υψηλή λόγω καλών βαθμών πτυχίου. Αργότερα το που θα φτάσει είναι Αη ιστορία. Προσωπικά η κοπέλα μου έκανε ΔΕ με 19.6 απόλυτηριο και δεύτερο τίτλο σπουδών και λες ότι μπαίνει 100% ΑΛΛΑ προπόνηση ξεκίνησε πριν 1 μήνα μέχρι τα αθλήματα… και είναι δύσκολα τ πράγματα :D
Για να μοριοδοτηθεί 2ος τίτλος σπουδών σε προκηρύξεις ΑΣΕΠ πρέπει να έχει συνάφεια με το αντικείμενο της θέσης εργασίας. Ο 2ος τίτλος της κοπέλας είναι συναφής; Γιατί αλλιώς δεν θα μετρήσει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Μαρ 30, 2024 8:20 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Μαρ 30, 2024 12:34 pm
Diasto έγραψε: Παρ Μαρ 29, 2024 4:19 pm Παίδες πόσο εκτιμάτε βάση ΔΕ με βάση τις αιτησεις
Επειδή έκαναν αρκετές γυναίκες αίτηση θα είναι αρκετά υψηλή λόγω καλών βαθμών πτυχίου. Αργότερα το που θα φτάσει είναι Αη ιστορία. Προσωπικά η κοπέλα μου έκανε ΔΕ με 19.6 απόλυτηριο και δεύτερο τίτλο σπουδών και λες ότι μπαίνει 100% ΑΛΛΑ προπόνηση ξεκίνησε πριν 1 μήνα μέχρι τα αθλήματα… και είναι δύσκολα τ πράγματα :D
Για να μοριοδοτηθεί 2ος τίτλος σπουδών σε προκηρύξεις ΑΣΕΠ πρέπει να έχει συνάφεια με το αντικείμενο της θέσης εργασίας. Ο 2ος τίτλος της κοπέλας είναι συναφής; Γιατί αλλιώς δεν θα μετρήσει.
Διοίκηση επιχειρήσεων είναι, όπως ακουγεται ο συγκεκριμένος τίτλος θα μετρηθεί. Εμπειρία έχει από το Δήμο που δουλεύει με συμβάσεις 8μηνες και όπως μας ενημέρωσαν θα πιαστούν όλα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναι τα αθληματα δεν πιάνει είπες. Εκτός αν γίνει Λουης μέχρι το καλοκαίρι.
Λέτε κατα το Πάσχα να βγουν προσωρινά;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Μαρ 31, 2024 5:15 pm Ναι τα αθληματα δεν πιάνει είπες. Εκτός αν γίνει Λουης μέχρι το καλοκαίρι.
Λέτε κατα το Πάσχα να βγουν προσωρινά;
Ναι ετσι ξεκίνησε η κουβέντα για τις βάσεις και απαντησα. Ότι στα προσωρινά οι βάσεις μπορεί να είναι αρκετά ψηλές και κάποιοι να απογοητευτούν… αργότερα όμως θα ξεκαθαρίσει αρκετά! Θα πέσουν.! Δεν ήταν τ θέμα συζήτησης η κοπέλα μου, ένα παράδειγμα ήταν :D Γνώμη μου ότι θα ξεκινήσει ψηλά σαν βάση αλλά μετά τ αθλήματα θα κατέβει ο πίνακας.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες