Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Ethelontis έγραψε: Πέμ Απρ 18, 2024 1:13 am Άκουσα πως μέσα στο Μάιο θα καλέσουν και όλους τους επιλαχόντες της προκήρυξης του εμοδε 2024… ισχύει κάτι τέτοιο; Ξερει κανείς κάτι να πει;
Το έχω ακούσει και εγώ αυτό να κυκλοφορεί
Το σίγουρο είναι ότι έχουν φύγει κάποια άτομα από τώρα και δεν έχουν καλέσει κανένα επιλαχών μέχρι στιγμής, λογικά από Μάιο θα καλέσουν όσους είναι
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Πιστεύω θα βρεθούν αυτά τα κενά από τις λίστες επισκέπτη μου... Χαχαχαhttps://www.fireservice.gr/-/-diadikasia-kalyps ... opsephion-
Greenberet

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Greenberet »

Καταλαβαίνει κανείς τι λέει; Αναφέρει τα κενά και λέει ότι θα καλυφθούν από επιλαχόντες + πανελλαδική πρόσκληση;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πάλι απο λίστες ; Μετά απο 5 χρόνια θα φωνάξει κόσμο που απλά έκανε μια αίτηση τότε το 2020 ; Αυτά μόνο στο ΠΣ.5 χρόνια μετά θα πάει ο τότε 30αρης που τώρα είναι 35 και δεν μπαίνει πουθενά απλά για να καλύψει μία θέση. Αντι να βγάλει μια καινούργια προκήρυξη ας πάρει 40δες επιλαχόντες που μετά θα κλαίγονται ότι δεν τους μονιμοποιεί και ας αφήσει 20-25 χρονών έξω.
Mr12

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Mr12 »

Την Δευτέρα υπογράφουν στην Ηλεία όποτε μέσα στην άλλη εβδομάδα θα ξέρουν κενά
Kasbou

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Kasbou »

Όπως είχαμε πει και νωρίτερα στο νήμα, ξεκινάνει η πρόσκληση επιλαχόντων στις υπάρχοντες λίστες για κάθε ΔΙΠΥ. Όσες θέσεις δεν καλυφθούν θα πάμε για πανελλαδική πρόσκληση. Όπως και να έχει βάσει ΦΕΚ πρέπει να είναι συμπληρωμένες οι 2500 θέσεις. Προκυρηξη για νέες θέσεις δύσκολο από ότι φαίνεται αλλά αν συνεχίσουν να έχουν κενά μη σας φανεί περίεργο ξαφνικά μέσα Μαΐου αρχές Ιουνίου να βγει κάτι. Θεωρώ άδικο να μπουν άτομα με 0 μόρια όπως και πέρυσι, ξαναλέω με 0 μόρια ! Και να μένουν εκτός άτομα που περιμένουμε ποσό καιρό. Υπομονή και επιμονή
Haha

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haha »

Είναι τραγικο αυτό που συμβαίνει αντί να βγάλει νέα προκυρηξη πάει με τις λίστες του 20
Θα μπουν άτομα με 0 μόρια
Και εμείς καθόμαστε και χαλάμε τις μέρας μας σαν εθελοντές
Άδικο
Θα φύγουν πολλά άτομα από εθελοντές με αυτό που κάνουν
Mr12

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Mr12 »

Θα προκύψουν και αλλά κενά παιδιά την Δευτέρα υπογράφουν στην Ηλεία και εγώ προσωπικά ξέρω δικό μου άνθρωπο οδηγό που δεν θα πάει φέτος επειδή βρήκε μόνιμη δουλειά
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Myk έγραψε: Πέμ Απρ 18, 2024 11:56 am Πιστεύω θα βρεθούν αυτά τα κενά από τις λίστες επισκέπτη μου... Χαχαχαhttps://www.fireservice.gr/-/-diadikasia-kalyps ... opsephion-
Χαίρεσαι που επιβεβαιώνομαι ρε χαζούλη;

:lol:
Haja

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haja »

Αυτή που θα μπουν τώρα από λίστες θα ειναη για 1 χρόνο
Το 2025 νέα προκηρηξη παιδιά
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αυτοί που έχουν 0 μόρια και θα πάνε να δουλέψουν μια αντιπυρικη περίοδο τον Νοέμβριο θα διαδηλώνουν και θα λένε μονιμοποιηστε μας όλους. Εεε ρε Τουρνάς που σας χρειάζεται τελικά. Του χρόνου στη μεγάλη προκήρυξη θα τα πούμε κύριοι. Το 35 που ακούγεται είναι κυρίως από σωματεία. Προσωπικά πιστεύω 28 άντε 31 βαριά και όποιος θέλει το δέχεται. Θα κάνουμε αίτηση το 2025 και θα μας πάρουν το 2030 μην ανησυχείτε
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από mikeangel »

Εσείς που ονειρεύεστε ενιαία προκήρυξη το 2025 με όρια χαμηλά και τα σχετικά, κοιμόσαστε όρθιοι και πληρώνεται και ξενοδοχείο. Περαστικά σας κύριοι. Όσο για εσάς που νομίζετε ότι θα πατήσετε επί πτωμάτων, θα μας τα κλασετε και το 2025. Ξύδι.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βγήκε πανελλαδική πρόσκληση για 110 οδηγούς γτ οι λίστες έχουν τελειώσει. Εντωμεταξύ σε όλες αυτές τις περιοχές οι τελευταίοι επιλαχόντες είχαν 0 μόρια και απολυτήρια 10 και τους πήρε και αυτούς. Τιμή στο πυροσβεστικό σώμα :D
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από mikeangel »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 18, 2024 2:56 pm Βγήκε πανελλαδική πρόσκληση για 110 οδηγούς γτ οι λίστες έχουν τελειώσει. Εντωμεταξύ σε όλες αυτές τις περιοχές οι τελευταίοι επιλαχόντες είχαν 0 μόρια και απολυτήρια 10 και τους πήρε και αυτούς. Τιμή στο πυροσβεστικό σώμα :D
Τιμή και δόξα και μαγκιά τούς. Εσύ έκανες αίτηση το 2020; Αν έκανες, φαντάζομαι θα έκανες σε καμία περιοχή που περνανε 2 άτομα γιατί δεν ήθελες να ξενιτευτεις και είσαι 4.000 επιλαχον. Με τα κυάλια θα τους βλέπεις.
Mr12

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Mr12 »

Παιδιά επειδή δεν κατάλαβα αν κάποια περιοχή καλει στον δεύτερο πίνακα 22 και στον τρίτο 18 γίνεται άθροισμα και παίρνει 40 επιλαχόντες ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 23 επισκέπτες