Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Akisbard

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Akisbard »

epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 9:34 pm Βλέπω θορυβηθήκατε με τους δικηγόρους και τα αθλήματα και ενημερώσατε τον Άκη να σας σώσει...
Ενημερωτικά δεν απαγορεύεται να μπει κάποιος γιατί και στην προηγούμενη μπήκαν συνάδερφοι και γονείς για υποστήριξη χωρίς να διαγωνίζονται...
Και δικηγόρους να μην έχει η φάση που θα έχει! Ο χαμός θα γίνει και απο εμάς άμα περάσουν άτομα που δεν βγάζουν τους χρόνοους που πρέπει!

Κάμερες απαγορεύονται; Χιχιχιχι με ντρόουν θα είμαι απο πάνω... Ότι θέλετε κύριοι για τη νομιμότητα και την αξιοκρατία

Αξιοκρατία κύριοι, ότι ορίζει το φεκ τέλος!

Όσο για το δικηγόρο να δω τη διαταγή που λέει ότι απαγορεύεται...

Άκη ελπίζω να κάνεις 1000αρι στο 4.20, σκάμα στο 3.60 και 3 έλξεις αυτά είναι τα λίγο δύσκολα διαφορετικά οι δικηγόροι θα σε νοιάξουν

Καλές προπονήσεις!
Να αυτά δεν μπορώ τώρα… φέρε και ελικόπτερο ρε αδερφέ, δεν θα κοιμηθώ το βράδυ τώρα που το είπες. Νομίζω πως κι εγώ αξιοκρατία είπα πιο πάνω, πως όσοι τα καταφέρουμε με τα αθλήματα θα περάσουμε.

Και ξαναλέω φέρε δικηγόρους, ντροουν, τάνκς, εισαγγελεις, δικαστές και ότι άλλο θα σε κάνει να νιώσεις καλά! Εσυ είσαι αυτος που έχει αγχωθεί για κάποιο λόγο, όχι εγώ! Καλή επιτυχία σου εύχομαι και γρήγορη επαγγελματική αποκατάσταση σε όλους!
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κλείδωσε το νήμα καλύτερα. Δεν γίνεται με αυτούς τους ανεγκέφαλους.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Akisbard έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 9:47 pm
epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 9:34 pm Βλέπω θορυβηθήκατε με τους δικηγόρους και τα αθλήματα και ενημερώσατε τον Άκη να σας σώσει...
Ενημερωτικά δεν απαγορεύεται να μπει κάποιος γιατί και στην προηγούμενη μπήκαν συνάδερφοι και γονείς για υποστήριξη χωρίς να διαγωνίζονται...
Και δικηγόρους να μην έχει η φάση που θα έχει! Ο χαμός θα γίνει και απο εμάς άμα περάσουν άτομα που δεν βγάζουν τους χρόνοους που πρέπει!

Κάμερες απαγορεύονται; Χιχιχιχι με ντρόουν θα είμαι απο πάνω... Ότι θέλετε κύριοι για τη νομιμότητα και την αξιοκρατία

Αξιοκρατία κύριοι, ότι ορίζει το φεκ τέλος!

Όσο για το δικηγόρο να δω τη διαταγή που λέει ότι απαγορεύεται...

Άκη ελπίζω να κάνεις 1000αρι στο 4.20, σκάμα στο 3.60 και 3 έλξεις αυτά είναι τα λίγο δύσκολα διαφορετικά οι δικηγόροι θα σε νοιάξουν

Καλές προπονήσεις!
Να αυτά δεν μπορώ τώρα… φέρε και ελικόπτερο ρε αδερφέ, δεν θα κοιμηθώ το βράδυ τώρα που το είπες. Νομίζω πως κι εγώ αξιοκρατία είπα πιο πάνω, πως όσοι τα καταφέρουμε με τα αθλήματα θα περάσουμε.

Και ξαναλέω φέρε δικηγόρους, ντροουν, τάνκς, εισαγγελεις, δικαστές και ότι άλλο θα σε κάνει να νιώσεις καλά! Εσυ είσαι αυτος που έχει αγχωθεί για κάποιο λόγο, όχι εγώ! Καλή επιτυχία σου εύχομαι και γρήγορη επαγγελματική αποκατάσταση σε όλους!
Κύριε Μπαρδάκη, δεν μας δίνετε και καμία ενημέρωση και για τι θα γίνει με την ενδεχόμενη προκήρυξη νεων εποχικών; Γιατί πολλά ακούγονται και για αυτό. Υπάρχει και σχετικό νήμα εδώ, για να μην καταχραστούμε το θέμα της εμοδε.
Tomearx

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Tomearx »

Άκη εσύ είχες πει βάση 20 με 19 αυτός πως άλλαξε σε 21 με 22 έχεις μια εικόνα να μας πεις τι γίνεται. Και όσο για τα αθλήματα που λένε εσύ συγκεκριμένα δεν θα έχεις κανένα θέμα και θα τα περάσεις όλα για ξέρω για ποιον μιλάω
mikeangel
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 14, 2021 10:15 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από mikeangel »

epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 9:34 pm Βλέπω θορυβηθήκατε με τους δικηγόρους και τα αθλήματα και ενημερώσατε τον Άκη να σας σώσει...
Ενημερωτικά δεν απαγορεύεται να μπει κάποιος γιατί και στην προηγούμενη μπήκαν συνάδερφοι και γονείς για υποστήριξη χωρίς να διαγωνίζονται...
Και δικηγόρους να μην έχει η φάση που θα έχει! Ο χαμός θα γίνει και απο εμάς άμα περάσουν άτομα που δεν βγάζουν τους χρόνοους που πρέπει!

Κάμερες απαγορεύονται; Χιχιχιχι με ντρόουν θα είμαι απο πάνω... Ότι θέλετε κύριοι για τη νομιμότητα και την αξιοκρατία

Αξιοκρατία κύριοι, ότι ορίζει το φεκ τέλος!

Όσο για το δικηγόρο να δω τη διαταγή που λέει ότι απαγορεύεται...

Άκη ελπίζω να κάνεις 1000αρι στο 4.20, σκάμα στο 3.60 και 3 έλξεις αυτά είναι τα λίγο δύσκολα διαφορετικά οι δικηγόροι θα σε νοιάξουν

Καλές προπονήσεις!
Καλά ρε Άκη, διάβασες αλήθεια τώρα 40 σελίδες; Είσαι θηρίο.
Akisbard

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Akisbard »

mikeangel έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 9:55 pm
epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 9:34 pm Βλέπω θορυβηθήκατε με τους δικηγόρους και τα αθλήματα και ενημερώσατε τον Άκη να σας σώσει...
Ενημερωτικά δεν απαγορεύεται να μπει κάποιος γιατί και στην προηγούμενη μπήκαν συνάδερφοι και γονείς για υποστήριξη χωρίς να διαγωνίζονται...
Και δικηγόρους να μην έχει η φάση που θα έχει! Ο χαμός θα γίνει και απο εμάς άμα περάσουν άτομα που δεν βγάζουν τους χρόνοους που πρέπει!

Κάμερες απαγορεύονται; Χιχιχιχι με ντρόουν θα είμαι απο πάνω... Ότι θέλετε κύριοι για τη νομιμότητα και την αξιοκρατία

Αξιοκρατία κύριοι, ότι ορίζει το φεκ τέλος!

Όσο για το δικηγόρο να δω τη διαταγή που λέει ότι απαγορεύεται...

Άκη ελπίζω να κάνεις 1000αρι στο 4.20, σκάμα στο 3.60 και 3 έλξεις αυτά είναι τα λίγο δύσκολα διαφορετικά οι δικηγόροι θα σε νοιάξουν

Καλές προπονήσεις!
Καλά ρε Άκη, διάβασες αλήθεια τώρα 40 σελίδες; Είσαι θηρίο.
Αστα να πάνε είχαν μεγάλο ενδιαφέρον όσα έμαθα σήμερα 😂. Παιδιά δεν συνηθίζω να μπαίνω και να απαντάω σε τέτοια φόρουμ που δεν έχουν ονόματα κλπ. Είμαστε σε 50 ομαδικές και τα συζητάμε όποτε ξέρουν όλοι τις θέσεις μου και τις απόψεις μου όσο και πληροφορίες σχετικά με πράγματα που τρέχουν. Τα λέμε στις ομαδικές συνομιλίες τα υπόλοιπα. Πηγαίνετε προπονηθειτε ρε θα μας φέρει τον Κουγια ο άλλος 😂 καλή επιτυχία παλικάρια σε όλους μας! Είστε λεβέντες είτε τα καταφέρουμε είτε όχι έχετε αποδείξει την αξία σας στα βουνά τόσα χρόνια, τ αθλήματα δεν λένε κάτι. Στο πεδίο είναι όλα αλλιώς… καλό βράδυ σε όλους. Δεν θα απαντήσω άλλο εδώ, ότι θέλετε στις ομαδικές μας!
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Υπάρχουν εξελίξεις ναι... Ο άλλος απο την Ηλεία μετά από συνάντηση που είχε με τον καθ' ύλην αρμόδιο διαδίδει ότι δεν θα βγει τώρα άλλη προκήρυξη εποχικών... Από επιλαχόντες και φέτος τα κενά, οι 19ριδες ανανέωση για το 24 και μετα ανανέωση για 5 χρόνια όλοι μαζί. Επίσης λέει εξετάζουν 12μηνη εργασία δηλαδη 6 μήνες πυροσβεστική και 6 κάπου αλλού... Λογικά ξέρει ο Άκης
Γιατί δεν μας λέει όμως;

Και εγώ τομεαρχ επειδή τον ξέρω του λέω να έχει το νου του σε αυτά τα 3 αθλήματα είναι τα λίιιγο δύσκολα...
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από niasimas »

epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 10:18 pm Υπάρχουν εξελίξεις ναι... Ο άλλος απο την Ηλεία μετά από συνάντηση που είχε με τον καθ' ύλην αρμόδιο διαδίδει ότι δεν θα βγει τώρα άλλη προκήρυξη εποχικών... Από επιλαχόντες και φέτος τα κενά, οι 19ριδες ανανέωση για το 24 και μετα ανανέωση για 5 χρόνια όλοι μαζί. Επίσης λέει εξετάζουν 12μηνη εργασία δηλαδη 6 μήνες πυροσβεστική και 6 κάπου αλλού... Λογικά ξέρει ο Άκης
Γιατί δεν μας λέει όμως;

Και εγώ τομεαρχ επειδή τον ξέρω του λέω να έχει το νου του σε αυτά τα 3 αθλήματα είναι τα λίιιγο δύσκολα...
Από ποιους επιλαχόντες, αφού έκαναν πανελλαδικό κάλεσμα για να καλύψουν 40 θέσεις. Σε οδηγούς δεν έχει μείνει τίποτα. Και θα απορροφηθούν τόσοι εποχικοί με εμοδε. Ποιος είναι αυτός από την Ηλεία, που το διαδίδει και με ποιον αρμόδιο συναντήθηκε; Αν θέλει ο κ. Μπαρδάκης να μας πει, αλλά δεν το βλέπω.
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Υπάρχουν επιλαχόντες σε πολλές περιοχές ακόμα και όπου δεν υπάρχουν θα βγεί πανελλαδική πρόσκληση.
Για να δούμε θα απαντήσει;
Δύσκολο
Ονόματα δεν μπορώ να πω για ευνόητους λόγους... Ψαχτείτε

Και γυμναστείτε στα αθλήματα θα υπάρχουν δικηγόροι!
Ρουφιάνος θα ήμουν αν δεν σας το έλεγα...

Καλές προπονήσεις
ApostolidisK

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Εποχικε επιλαχων εκτος απο κομμενος θα εισαι και δαρμενος😂
Αρκει να βρεις τα @@@@ να μας πεις απο κοντα οτι «εγω ειμαι ο εποχικοςεπιλαχων» εγω θα ρωτησω να ξερεις κοιτα μη κρυβεσαι σαν την κοτα
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

ApostolidisK δεν σε βλέπω καν 1 αυτό
2 εγώ δεν είπα να κοπούν είπα να τρέξουν
Όποιος δεν το έχει ας πρόσεχε

Ότι ορίζει το φεκ

Και κάνε προπόνηση

ότι σου λέω
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1006
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από niasimas »

epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:01 pm Υπάρχουν επιλαχόντες σε πολλές περιοχές ακόμα και όπου δεν υπάρχουν θα βγεί πανελλαδική πρόσκληση.
Για να δούμε θα απαντήσει;
Δύσκολο
Ονόματα δεν μπορώ να πω για ευνόητους λόγους... Ψαχτείτε

Και γυμναστείτε στα αθλήματα θα υπάρχουν δικηγόροι!
Ρουφιάνος θα ήμουν αν δεν σας το έλεγα...

Καλές προπονήσεις
Φίλε μου, εγώ ξέρω ότι από τους 19, δεν υπάρχουν άτομα να τραβήξουν. Τράβηξαν μόνο από τους 20 και όταν έψαχναν για καμία σαρανταριά κενά, δεν είχαν να καλύψουν και έκαναν πανελλαδική. Τώρα πως θα καλυφθούν τόσα κενά, μόνο απο επιλαχόντες, δεν το ξέρω και δεν το νομίζω κιόλας. Για να μην πω για τα κενά στους οδηγούς. Δεν βγαίνει με λιστες του 20. Μπορεί να κάνω και λάθος. Επίσης, μόνο σίγουρο ότι θα ανανεώσουν οι του 20 για ένα χρόνο. Για τους 19 δεν υπάρχει επίσημη απόφαση, ακόμα τουλάχιστον. Μακάρι να μας απαντούσε ο κ. Μπαρδάκης, γιατί πολλά ακούγονται. Χθες μας έλεγαν θα βγει καινούργια με μικρότερα όρια και σήμερα ότι δεν θα βγουν! Ο Θεός βοηθός!
Alergiastousvlakes

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Alergiastousvlakes »

epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:14 pm ApostolidisK δεν σε βλέπω καν 1 αυτό
2 εγώ δεν είπα να κοπούν είπα να τρέξουν
Όποιος δεν το έχει ας πρόσεχε

Ότι ορίζει το φεκ

Και κάνε προπόνηση

ότι σου λέω
ApostolidisK

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Ναι βρε καραγκιοzακο ειπαμε οτι λεει το φεκ, προσωπικα εγω παιζω μπαλα απ τα 8 οποτε και 3.45 να γινει το οριο απο 4.20 δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ θεμα πιστεψε με, με κατι μπασταρdα σαν εσενα εχω θεμα και στο λογο μου σου μιλαω οτι θα σε βρω, τωρα αν μεινω εκτος διαγωνισμου επειδη εγω θα ειμαι στ κρατητηριο και εσυ στο ΚΑΤ τι να πω χαλαλι σου😍
Spartan1

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Spartan1 »

niasimas έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:22 pm
epoxikosepilaxon έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 11:01 pm Υπάρχουν επιλαχόντες σε πολλές περιοχές ακόμα και όπου δεν υπάρχουν θα βγεί πανελλαδική πρόσκληση.
Για να δούμε θα απαντήσει;
Δύσκολο
Ονόματα δεν μπορώ να πω για ευνόητους λόγους... Ψαχτείτε

Και γυμναστείτε στα αθλήματα θα υπάρχουν δικηγόροι!
Ρουφιάνος θα ήμουν αν δεν σας το έλεγα...

Καλές προπονήσεις
Φίλε μου, εγώ ξέρω ότι από τους 19, δεν υπάρχουν άτομα να τραβήξουν. Τράβηξαν μόνο από τους 20 και όταν έψαχναν για καμία σαρανταριά κενά, δεν είχαν να καλύψουν και έκαναν πανελλαδική. Τώρα πως θα καλυφθούν τόσα κενά, μόνο απο επιλαχόντες, δεν το ξέρω και δεν το νομίζω κιόλας. Για να μην πω για τα κενά στους οδηγούς. Δεν βγαίνει με λιστες του 20. Μπορεί να κάνω και λάθος. Επίσης, μόνο σίγουρο ότι θα ανανεώσουν οι του 20 για ένα χρόνο. Για τους 19 δεν υπάρχει επίσημη απόφαση, ακόμα τουλάχιστον. Μακάρι να μας απαντούσε ο κ. Μπαρδάκης, γιατί πολλά ακούγονται. Χθες μας έλεγαν θα βγει καινούργια με μικρότερα όρια και σήμερα ότι δεν θα βγουν! Ο Θεός βοηθός!
Παιδιά γεια σας και από εμένα. Ο μπαρδακης έχει απαντήσει πως δεν υπάρχει καμία απόφαση για τίποτα. Για αυτο και το σωματείο έκανε ασφαλιστικά μέτρα για τους 19ρηδες. Εγώ αυτο που λέει αυτός ακούω γιατί δεν λέει τίποτα παραπάνω από αυτά που πραγματικά γίνονται και όχι θεωρίες. Επίσης έγραψε σε κάποια ομαδική πως δεν υπάρχει καμία απάντηση για το πως θα γίνει η κάλυψη των κενών ακόμα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες