Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Markus

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Markus »

Anna99 έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 9:59 pm
Markus έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 9:46 pm Πιο "βρώμικη" προκήρυξη δεν έχει υπάρξει. Γιατί δεν αναγράφει ποιος είναι ειδική κατηγορία; Για να μην μπορούμε να κάνουμε σύγκριση τα μόρια. Από την αρχή κάτι δεν πήγαινε καλά... Και ναι ειδική κατηγορία και δεν είμαι μέσα.
Εγώ είμαι ειδική κατηγορία και ούτε εγώ είμαι μέσα. Ούτε και στους απορριπτεους. Πιστεύω δεν έχουν βάλει καθόλου άτομα με ειδικές κατηγορίες μέσα στους πίνακες.
Είσαι σίγουρα στον πίνακα με εμπειρία ή χωρίς, ανάλογα τι έχεις. Εγώ αναφέρω ότι πουθενά δεν γράφει ποιος είναι τι, πολύτεκνος, τριτεκνος πχ. Και που ξέρω εγώ ότι δεν έχουν μπει βύσματα; Που έχουν μπει
Anna99

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Anna99 »

Markus έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 10:19 pm
Anna99 έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 9:59 pm
Markus έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 9:46 pm Πιο "βρώμικη" προκήρυξη δεν έχει υπάρξει. Γιατί δεν αναγράφει ποιος είναι ειδική κατηγορία; Για να μην μπορούμε να κάνουμε σύγκριση τα μόρια. Από την αρχή κάτι δεν πήγαινε καλά... Και ναι ειδική κατηγορία και δεν είμαι μέσα.
Εγώ είμαι ειδική κατηγορία και ούτε εγώ είμαι μέσα. Ούτε και στους απορριπτεους. Πιστεύω δεν έχουν βάλει καθόλου άτομα με ειδικές κατηγορίες μέσα στους πίνακες.
Είσαι σίγουρα στον πίνακα με εμπειρία ή χωρίς, ανάλογα τι έχεις. Εγώ αναφέρω ότι πουθενά δεν γράφει ποιος είναι τι, πολύτεκνος, τριτεκνος πχ. Και που ξέρω εγώ ότι δεν έχουν μπει βύσματα; Που έχουν μπει
Δεν είμαι σε κανένα πίνακα δυστυχώς και έχω και άτομο με αναπηρία 81% και πολυτεκνια. Δεν ξέρω τι γίνεται πραγματικά προσπαθώ και εγώ να καταλάβω!
Markus

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Markus »

Άλλη απορία. Εμείς των ειδικών κατηγοριών δεν έπρεπε να ξέρουμε κάπως σε τι θέση βρισκόμαστε στην κατηγορία μας να ξέρουμε αν είμαστε επιλαχοντες ή ότι; Μπαίνω στον ασεπ και το μόνο που βγάζει είναι το αρχείο αποτελεσμάτων. Δεν θα έπρεπε να μπορώ να βρω και την κατάταξη μου; Δεν υπάρχει καν στην αναζήτηση η προκήρυξη της ΔΑ έτσι ώστε να την αναζητήσω και να βρω την θέση μου.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δυυυυυυκ που πέρασες φίλε;
petr

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από petr »

Άλλη απορία. Εμείς των ειδικών κατηγοριών δεν έπρεπε να ξέρουμε κάπως σε τι θέση βρισκόμαστε στην κατηγορία μας να ξέρουμε αν είμαστε επιλαχοντες ή ότι; Μπαίνω στον ασεπ και το μόνο που βγάζει είναι το αρχείο αποτελεσμάτων. Δεν θα έπρεπε να μπορώ να βρω και την κατάταξη μου; Δεν υπάρχει καν στην αναζήτηση η προκήρυξη της ΔΑ έτσι ώστε να την αναζητήσω και να βρω την θέση μου.

Αυτό που αναφέρει το παλικαρι καλο είναι να απαντηθεί απο κάποιον που γνωρίζει το θέμα καθώς δεν ξέρουμε τελικα ποιές θεσεις είναι αυτές που θα δωθούν σε ειδικές κατηγορίες και γενικά να έχουμε ένα μπούσουλα σε τι θέση βρισκόμαστε
visitor

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από visitor »

Οποιος μιλαει για ειδικες κατηγοριες και οτι δεν φαινονται στους πινακες σημαινει οτι εχει προβλημα στην κατανοηση κειμενου οποτε για δικαστικη δεν κανει κοπειτε μονοι σας.
Teri

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Teri »

Είναι σοβαροί; Είμαι στους απορριπτέους με 003 κωδικό ενώ έχω βάλει και τον κωδικό στην αίτηση και έχω δώσει και δύο ξένες γλώσσες αγγλικά άριστα και γαλλικά καλά. Και τους έστειλα τα δικαιολογητικά κι μάλιστα επικυρωμένα από δικηγόρο. Θα κάνω ένσταση και δεν θα το αφήσω έτσι άδικο.
ChriKon

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από ChriKon »

Όσοι είμαστε στον επικουρικό χωρίς εμπειρία είμαστε επιλαχόντες;
Και η θεση μας είναι όπως την γράφει δίπλα;
Επίσης γιατί κάποιους τους γράφει 2 φορές;
Πλιζ ας απαντήσει οποίος γνωρίζει
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 10:42 pm Δυυυυυυκ που πέρασες φίλε;
Είμαι διοριστέος στην εισαγγελία πρωτοδικών Πειραιά.
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Η βάση στους χωρίς εμπειρία είναι 708. Ο τελευταίος διοριστεος δηλαδή.
Οσοι είστε κοντά, και ανάλογα πόσους θα καλέσει για ΠΚΕ, είστε επιλαχόντες.
mrhabuya
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2023 2:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από mrhabuya »

Ειμαι στους διοριστεους αλλα δεν θα αποδεχτω τη θεση. Τα χρηματα ειναι πολυ λιγο και πιστευω δεν αξιζει. Καλη επιτυχια και καλη σταδιοδρομια σε ολους
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά, όσοι κάνετε ένσταση φροντίστε να είστε εμπρόθεσμοι, σε 5 εργάσιμες μέρες δηλαδή. Επίσης, αν η διαδικασία επιλογής έγινε μέσω ΑΣΕΠ, υπενθυμίζεται ότι βάσει του άρθρου 58 του νόμου 4674/2020 "Ειδικώς, στις διαδικασίες πρόσληψης μέσω ΑΣΕΠ, σύμφωνα με τα άρθρα 17,18 και 19 του ν.2190/1994, τίτλοι γλωσσομάθειας στις γλώσσες αγγλική, γαλλική, γερμανική, ιταλική και ισπανική που πληρούν τους όρους του άρθρου 28 γίνονται δεκτοί χωρίς να απαιτείται μετάφρασή τους. "
MEP

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από MEP »

D.Y.K έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:08 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 10:42 pm Δυυυυυυκ που πέρασες φίλε;
Είμαι διοριστέος στην εισαγγελία πρωτοδικών Πειραιά.
Συγχαρητήρια D.Y.K.! Καλή συνέχεια στα επόμενα στάδια και όλα να πάνε καλά!
Ipopsifiaa

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Ipopsifiaa »

Diasostis31 έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:09 pm Η βάση στους χωρίς εμπειρία είναι 708. Ο τελευταίος διοριστεος δηλαδή.
Οσοι είστε κοντά, και ανάλογα πόσους θα καλέσει για ΠΚΕ, είστε επιλαχόντες.
Διασώστη δώσε μας τα φώτα σου μίας κ έχεις εμπειρία σε προκηρύξεις, στη κατηγορία με εμπειρία πόσο είναι η βάση για νά δω αν έχω ελπίδες (κατηγορία επ1 είμαι)
Loxagos2k21
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2022 1:49 am
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ)

Δημοσίευση από Loxagos2k21 »

Έχει πολλά ονόματα διπλά στους πίνακες... Είμαι στην θέση 2000 αλλά με τόσα ονόματα που βλέπω είναι λες και είμαι στους πρώτους 1000... Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει αυτό?
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης