Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
West54

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από West54 »

Καμία ενημέρωση για ΔΕ πότε θα καλέσουν ;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Όλα τα ερωτήματα που κάνετε έχουν απαντηθεί, αρκεί να ψάξετε λίγο πιο πριν.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχουν αρχίσει και παίρνουν τηλ για ενστάσεις δε. Από μέρα σε μέρα θα βγούνε
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 3:59 pm Έχουν αρχίσει και παίρνουν τηλ για ενστάσεις δε. Από μέρα σε μέρα θα βγούνε
Τι τηλεφωνα παιρνουν;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οι ενστασεις απαντωνται εγγραφως. Ουτε τα βασικα δεν ξερετε.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 6:39 pm Οι ενστασεις απαντωνται εγγραφως. Ουτε τα βασικα δεν ξερετε.
Εσυ μαλλον δεν ξερεις να μιλας. Αλλο εγγραφως και αλλο τηλεφωνικα. Αιντε αμεσως να την πεις πονηριδη.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 6:47 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 6:39 pm Οι ενστασεις απαντωνται εγγραφως. Ουτε τα βασικα δεν ξερετε.
Εσυ μαλλον δεν ξερεις να μιλας. Αλλο εγγραφως και αλλο τηλεφωνικα. Αιντε αμεσως να την πεις πονηριδη.
Καθυστερημενε, δεν υπαρχει τηλεφωνικη απαντηση σε ενσταση. Τα λογια ειναι ΚΛΑΝΙΕΣ. ΑΕΡΑΣ. Οι ενστασεις απαντωνται ΓΡΑΠΤΩΣ στον ενδιαφερομενο, για να μπορει, εφοσον δεν καλυφθει, να κινηθει δικαστικα. Εισαι τερμα στοκος.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 6:54 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 6:47 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 6:39 pm Οι ενστασεις απαντωνται εγγραφως. Ουτε τα βασικα δεν ξερετε.
Εσυ μαλλον δεν ξερεις να μιλας. Αλλο εγγραφως και αλλο τηλεφωνικα. Αιντε αμεσως να την πεις πονηριδη.
Καθυστερημενε, δεν υπαρχει τηλεφωνικη απαντηση σε ενσταση. Τα λογια ειναι ΚΛΑΝΙΕΣ. ΑΕΡΑΣ. Οι ενστασεις απαντωνται ΓΡΑΠΤΩΣ στον ενδιαφερομενο, για να μπορει, εφοσον δεν καλυφθει, να κινηθει δικαστικα. Εισαι τερμα στοκος.
Εγώ το ξέρω εσύ έγραψες ότι αρχίζουν και παίρνουν τηλ. Αλλά τι να συνεχίσω να σου εξηγώ φαίνεται ότι έχεις οριζόντιο εγκεφαλογράφημα. Έλα καλό σου βραδυ
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναι, εγω το εγραψα και απανταω στον εαυτο μου.IQ ραδικιου. Ελα, τον πουλο.
Dekaneas2105
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Παρ Ιαν 12, 2024 9:31 pm
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Dekaneas2105 »

Τελικά ήρθε ειδοποίηση σε κανέναν που έκανε ένσταση ή όχι;
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Pyr »

Dekaneas2105 έγραψε: Πέμ Φεβ 01, 2024 7:23 pm Τελικά ήρθε ειδοποίηση σε κανέναν που έκανε ένσταση ή όχι;
Εγώ έκανα ένσταση αλλά απάντηση έως και τώρα δεν είχα, η κατάσταση της ένστασης μου ειναι: ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ.

σημειώνω... Οτι δεν εκανα ένσταση για ξένη γλώσσα εγώ...
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

@DYK γνωρίζεις για τα όρια μυωπίας; Μέχρι πόσο μυωπία μπορεί να έχει κάθε μάτι, και συνολικά πόσο ;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδια λυπαμαι που σας το λεω αλλα εχουμε πολυ δρομο ακομα για ΔΕ πρωτα θα τελειωσουν με ΤΕ και ΠΕ και μετα...
Panagouleassssss94
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Panagouleassssss94 »

Πάντως πρώτη φορά ακούω να ειδοποιούν τηλεφωνηκα για της ενστάσεις τα έχουμε ακούσω όλα με την παραπληροφορήσει πλέον
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Pyr »

Panagouleassssss94 έγραψε: Παρ Φεβ 02, 2024 8:41 am Πάντως πρώτη φορά ακούω να ειδοποιούν τηλεφωνηκα για της ενστάσεις τα έχουμε ακούσω όλα με την παραπληροφορήσει πλέον
'Εχω κάνει προσωπικά 2 φορές ένσταση στο ΑΣΕΠ για ΣΟΧ ΑΣΕΠ θέσεις στο σχετικά πρόσφατο παρελθόν (οι θέσεις αφορούσαν 2 διαφορετικά υπουργεία), την μία δικαιώθηκα την αλλη όχι το κοινό σημείο των 2 ειναι ότι δέχτηκα απάντηση στο email χωρίς κανένα τηλέφωνο και το email περιείχε ένα μεγάλο κείμενο που αναλυτικά περιέγραφε γιατί έχω δίκιο ή άδικο κατά την άποψη τους.

*Σημειώνω... Ότι περιέγραφε μέσα οτι ζήτησαν το φάκελο της αίτησης μου απο το αρμόδιο υπουργείο για να τον ελέγξουν, τον έλεγξαν και αποφάσισαν ή να αλλάξουν τα μόρια μου ή να τα αφήσουν ίδια για τους λάγους Χ, Ψ που περιέγραφε, χοντρικά τα λέω να έχουνε μια γεύση οσοι δεν ξανα έκαναν ένσταση στο ΑΣΕΠ, ουσιαστικά θέλω να πω οτι τον έλεγχο όπως στην δικαστική αστυνομία έτσι και στις ΣΟΧ ΑΣΕΠ θέσεις του δημοσίου τον κανει το ΑΣΕΠ και όχι το υπουργείο, απο το κείμενο άλλωστε το καταλαβαίνει κάποιος αυτό ξεκάθαρα, ειναι ακριβώς η ίδια διαδικασία που γίνεται τώρα.

Μένει να δούμε την εξέλιξη των ενστάσεων σε αυτη την προκήρυξη και τυπικά...

αυτά απο προσωπική εμπειρία και όχι απο το τι άκουσα απο δεύτερους και τρίτους.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες