Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Eleonora »

Nikoz έγραψε: Δευ Ιαν 08, 2024 5:10 pm Πως υπολογίζονται το μορια στην προκήρυξη;
Κάνε αναζήτηση στο google προκήρυξη εποπ 2023, δεν έχει σημασία το Σώμα (αεροπορία, Σ. Ξ. Ναυτικό), θα πας στο τέλος, στο παράρτημα Γ, και θα δείς τα κριτήρια της μοριοδότησης.
Styga
Gerge

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Gerge »

Κανονικά δεν πρέπει αυτόν τον μήνα να βγει σαν ανακοίνωση ότι θα βγουν 1700 θέσεις εποπ κτλ?
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Πέρσι είχαν βγάλει; Από τόσο νωρίς; Δεν ξέρω λογικά κάποια στιγμή θα βγάλει αλλά μην αγχώνεστε μέχρι το 25 θα πάρει 1600 φέτος και 1600 του χρόνου.
Gerge

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Gerge »

EricHalland έγραψε: Τρί Ιαν 09, 2024 3:56 pm Πέρσι είχαν βγάλει; Από τόσο νωρίς; Δεν ξέρω λογικά κάποια στιγμή θα βγάλει αλλά μην αγχώνεστε μέχρι το 25 θα πάρει 1600 φέτος και 1600 του χρόνου.
11/1 είχε βγει η ανακοίνωση πέρυσι
RangerTony

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Δεν θα αργήσει να βγάλει πιστεύω σε κάναν μήνα το πολύ.
Anonymous0000

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Anonymous0000 »

Ποιο είναι το όριο ηλικίας για να μπεις;
RangerTony

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Φέτος θα μπορούν να κάνουν μέχρι καί οι γεννηθείς του 1997 και ύστερα.
Kostasl

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Kostasl »

EricHalland έγραψε: Τρί Ιαν 09, 2024 3:56 pm Πέρσι είχαν βγάλει; Από τόσο νωρίς; Δεν ξέρω λογικά κάποια στιγμή θα βγάλει αλλά μην αγχώνεστε μέχρι το 25 θα πάρει 1600 φέτος και 1600 του χρόνου.
Ο αδερφός μου πέρασε φέτος... Ένας απόστρατος ταξίαρχος του είπε ότι φέτος η προκήρυξη θα βγει το Μάιο. Τώρα αλήθεια ψέματα δε γνωρίζω... Γιατί ενδιαφέρομαι και γω για αυτό το λέω
Georges12

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Georges12 »

Καλησπέρα σε όλους, είμαι επιτυχών στην προκήρυξη που έγινε τώρα το 23 σχετικά με το ποτέ θα βγει επόμενη προκήρυξη πριν τον ιουνιο είπαν. Επισης είπαν σε εμάς οτι πάρει ο κλάδος του πολεμικού ναυτικού πολύ παραπάνω από 430 που πήρε το 23.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Έτσι λένε γιατί και τώρα κάλεσε + 150 άτομα έξτρα οπότε ίσως να πάρει καμιά 600αρα 700αρα αν και άκουσα και για 1000 αλλά δεν νομίζω τόσο. Ούτως η άλλως δεν πρόκειται να καλυφθούν όλες αυτές οι θέσεις κάνεις δεν θέλει να πάει ναυτικό. Οπότε απλά θα βγάλει 1700+ άτομα όπως γράφει το workeneter.
Gerge

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Gerge »

Kostasl έγραψε: Σάβ Ιαν 13, 2024 7:35 pm
EricHalland έγραψε: Τρί Ιαν 09, 2024 3:56 pm Πέρσι είχαν βγάλει; Από τόσο νωρίς; Δεν ξέρω λογικά κάποια στιγμή θα βγάλει αλλά μην αγχώνεστε μέχρι το 25 θα πάρει 1600 φέτος και 1600 του χρόνου.
Ο αδερφός μου πέρασε φέτος... Ένας απόστρατος ταξίαρχος του είπε ότι φέτος η προκήρυξη θα βγει το Μάιο. Τώρα αλήθεια ψέματα δε γνωρίζω... Γιατί ενδιαφέρομαι και γω για αυτό το λέω
Πως γίνεται να ξέρει εφόσον μονο η κυβέρνηση θα αποφασίσει ποτε θα βγούν
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Ακούγεται μέσα στο στράτευμα οι μεγάλοι αξιωματικοί πάντα ξέρουν στο περίπου τι παίζει αλλά μόνο η κυβέρνηση ξέρει ακριβώς πότε θα τους βγάλει φέτος. Η λογική λέει τέλη Μαρτίου με αρχές Μαίου πάντως ναι σίγουρα πριν Ιούνιο για να μπουν πιο γρήγορα από φέτος γιατί δεν έχει ούτε εθνικές ούτε αυτοδιοικητικές εκλογές.
George340
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιαν 15, 2024 5:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από George340 »

Καλησπέρα,
Θα ήθελα κάποιος να με βοηθήσε σε μια ερώτησή μου αν μπορείτε. Το 2022 είχα κάνει αίτηση για ΕΠ. ΟΠ. Στο Πολεμικό Ναυτικό αλλά δεν παρουσιάστηκα την ημέρα που γίνονταν οι εξετάσεις για τα αθλήματα. Οπότε έχω αποκλειστεί μόνο* από μελλοντικές προκυρήξεις για το Π. Ν. Ή και* για τους άλλους κλάδους (Σ. Ξ., Π. Α.) ομοίως;
Ευχαριστώ.
Alfa

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Alfa »

Και γιατί να αποκλειστείς ας πούμε; Ρε σεις γιατί δεν διαβάζετε τις προκηρύξεις και πηγαίνετε στα τυφλά?
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Μπορείς να κάνεις κανονικά τα χαρτιά σου δήλωσε τώρα που θα βγεί την άνοιξη!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες