Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

D.Y.K έγραψε: Πέμ Ιαν 11, 2024 4:57 pm Ανακοίνωση ανάρτησης οριστικού πίνακα κατάταξης, καθώς και πίνακα απορριπτέων υποψηφίων κατηγορίας ΤΕ για την αριθ.1ΔΑ/2023 προκήρυξη του Υπουργείου Δικαιοσύνης

https://ministryofjustice.gr/?cat=94
το ασεπ σου στελνει μηνυμα, σου βαζει το λινκ να πατησεις και μπαινεις κ εχει τα προσωρινα.! Καμμια οργανωση πραγματικα. Εχει κανεις τα αποτελεσματα μεσω ΑΣΕΠ και οχι μεσω του Υπουργειου; Επισης πινακας επιλαχοντων δεν θα βγει?
Smaro9000

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Smaro9000 »

Και εγώ αυτή την απορία έχω, δεν έχει ο καινούργιος πίνακα κάτι διαφορετικό από τον προηγούμενο.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Smaro9000 έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 9:39 am Και εγώ αυτή την απορία έχω, δεν έχει ο καινούργιος πίνακα κάτι διαφορετικό από τον προηγούμενο.
αλλαγες οκ δεν θα ειχε πολλες. Λογικο.! Σπανια αλλαζει κατι. Αλλα επιλαχοντες δεν θα επρεπε να εχει?
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επιλαχοντες ειναι ολοι οσοι ειναι στο συνολικο πινακα καταταξης. Απο εκει θα τραβαει ατομα αν παραιτουνται η αν κοβονται στα πκε.
Smaro9000

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Smaro9000 »

Και πως θα γνωρίζουμε εμείς την σειρά από ένα τέτοιο πίνακα με τριπλές και διπλές εγγραφές υποψηφίων; Που είναι η σειρά των επιλαχόντων; Να πω τη αλήθεια εγώ αυτό περίμενα να δω! Όχι τον ίδιο πίνακα με πριν, για να βρω που βρίσκομαι πρέπει όλους τους από πάνω μου που είναι στους διορισμένους να τους σβήσω να σβήσω και τους διπλούς τριπλούς και να μετρήσω το που βρίσκομαι, ώρες δουλειάς.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 11:50 am Επιλαχοντες ειναι ολοι οσοι ειναι στο συνολικο πινακα καταταξης. Απο εκει θα τραβαει ατομα αν παραιτουνται η αν κοβονται στα πκε.
δεν παει ετσι ακριβως. Αν δεις στα ΤΕ η κοπελα που ειναι πρωτη στα μορια με 1300+ παιρνει θεση διορισμου αλλα οχι με αυτα τα μορια τ βαζουν 900+. Αλλοι παιρνουν με 800-900 χωρις να υπαρχει ειδικη κατηγορια γιατι στον ασεπ αυτο φαινεται. Ουτε εντοποιοτητα κτλ. Αρα πως θα βγαλεις σειρα καταταξης οταν μετρανε οτι αυτοι θελουν; Δηλαδη πως θα ξερω αν ειμαι επιλαχον οταν εχω πχ 1300 μορια αλλα πχ Θεσσαλονικη που δηλωσα τ πηρε καποιος με 980 χωρις ειδικη κατηγορια; Απλα περιμενεις αν θα σ ερθει μηνυμα.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και οι θεσεις ΤΕ ηταν ολες με εμπειρια εκτος απο 1.
Smaro9000

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Smaro9000 »

Εκτός από 1 θέση χωρίς εμπειρία που πήγε νόμο Πέλλης (εντοπιότητα) πολύτεκνη εγώ αυτό κατάλαβα.
Smaro9000

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Smaro9000 »

Μοιπως παίζει ρόλο η σειρά προτίμησης; Δηλ εσύ με 1300 δήλωσες π. Χ τη Θεσσαλονίκη δεύτερη; Ενώ η κοπέλα με 900 που πήρε τη θέση την έβαλε πρώτη της προτίμηση; Λέω... Σκέψεις λογικές προσπαθώ να κάνω με βάση αυτά που βλέπω
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Smaro9000 έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:40 pm Μοιπως παίζει ρόλο η σειρά προτίμησης; Δηλ εσύ με 1300 δήλωσες π. Χ τη Θεσσαλονίκη δεύτερη; Ενώ η κοπέλα με 900 που πήρε τη θέση την έβαλε πρώτη της προτίμηση; Λέω... Σκέψεις λογικές προσπαθώ να κάνω με βάση αυτά που βλέπω
Ακριβώς αυτό ισχύει, απλά ο κάθε πικραμένος πετάει τη μαλακία του.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:44 pm
Smaro9000 έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:40 pm Μοιπως παίζει ρόλο η σειρά προτίμησης; Δηλ εσύ με 1300 δήλωσες π. Χ τη Θεσσαλονίκη δεύτερη; Ενώ η κοπέλα με 900 που πήρε τη θέση την έβαλε πρώτη της προτίμηση; Λέω... Σκέψεις λογικές προσπαθώ να κάνω με βάση αυτά που βλέπω
Ακριβώς αυτό ισχύει, απλά ο κάθε πικραμένος πετάει τη μαλακία του.
τι διαβαζουμε θεε μου. Δεν εχει καμμια σχεση η σειρα προτιμησης.! Να λες καποιον πικραμενο ενω δεν εχεις τις βασικες γνωσεις ειναι απλα αστειο.!
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ποιες βασικές γνώσεις ρε ταγάρι; Άσχετος είσαι, ασχολησου με κάτι άλλο αφού δεν έχεις επαφή. Έκανες αίτηση και δεν έχεις αντιληφθεί ούτε τα στοιχειώδη.
Smaro9000

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Smaro9000 »

Εσύ πως το εξηγείς δηλ; Άντε δε έχει σχέση η σειρά προτίμησης να το δεχτούμε! Πως αυτό το άτομο πήρε τη θέση με λιγότερα μόρια χωρίς εντοπιότητα και χωρίς ειδική κατηγορία; Πως το εξηγείς;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:52 pm Ποιες βασικές γνώσεις ρε ταγάρι; Άσχετος είσαι, ασχολησου με κάτι άλλο αφού δεν έχεις επαφή. Έκανες αίτηση και δεν έχεις αντιληφθεί ούτε τα στοιχειώδη.
Προφανως δεν εχεις στοιχειωδης γνωσεις και συμπεριφορας και εχεις καποια θεματα τα οποια σιγουρα θα σε κοψουν γι αυτο εισαι ακομα εδω μεσα γιατι πουθενα δεν σε παιρνουν.

Θεωρεις οτι με την ανωνυμια θα εισαι μαγκας.

Βρες μου μεσα στην προκυριξη που το αναφερει αυτο. Περιμενω να δω το ποσο εξυπνος εισαι...
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Smaro9000 έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:54 pm Εσύ πως το εξηγείς δηλ; Άντε δε έχει σχέση η σειρά προτίμησης να το δεχτούμε! Πως αυτό το άτομο πήρε τη θέση με λιγότερα μόρια χωρίς εντοπιότητα και χωρίς ειδική κατηγορία; Πως το εξηγείς;
καλεσε στο 2131307036 και θα σου λυσουν τις αποριες. Εχει να κανει με συναφεια εμπειριας κυρίως.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Venom94 και 21 επισκέπτες