Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
evakar
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τρί Αύγ 01, 2023 5:53 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Δημοσίευση από evakar »

Ανοίγω αυτό το θέμα για νεότερα μεταγενέστερα σχετικά με πιθανή κλήση επιλαχόντων από το Πολεμικό Ναυτικό.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι ειδικότητα είσαι Εύα;
evakar
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τρί Αύγ 01, 2023 5:53 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Δημοσίευση από evakar »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 5:01 pm Τι ειδικότητα είσαι Εύα;
Καλησπέρα, εγώ είμαι 7η επιλαχούσα β/νοσ/δς και 9η β/νοσ/χειρ
Magdalini

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Δημοσίευση από Magdalini »

Καλησπέρα και εγώ είμαι επιλαχουσα στη ειδικότητα διαχ. Λογιστικου διαχ. Υλικου και είμαι 20η θέση βέβαια έχουμε ίδια επίθετα με τα παιδιά που είμαστε και στις δύο ειδικότητες οπότε αυτόματα αν δν πάνε από τ μια ειδικότητα ανεβαίνουμε μέσα στη 10αδα. Επίσης παίρνουν 19 άτομα στη μία και 14 στην άλλη. Λέτε να είμαστε τυχεροί και να μπούμε όλοι?
evakar
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τρί Αύγ 01, 2023 5:53 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Δημοσίευση από evakar »

Magdalini έγραψε: Τετ Δεκ 06, 2023 12:23 am Καλησπέρα και εγώ είμαι επιλαχουσα στη ειδικότητα διαχ. Λογιστικου διαχ. Υλικου και είμαι 20η θέση βέβαια έχουμε ίδια επίθετα με τα παιδιά που είμαστε και στις δύο ειδικότητες οπότε αυτόματα αν δν πάνε από τ μια ειδικότητα ανεβαίνουμε μέσα στη 10αδα. Επίσης παίρνουν 19 άτομα στη μία και 14 στην άλλη. Λέτε να είμαστε τυχεροί και να μπούμε όλοι;
Δεν είμαι σε θέση να το γνωρίζω, το μόνο που ξερω είναι ότι κάθε χρονιά υπάρχουν απώλειες, πάντως όπως και να έχει επειδή βρισκόμαστε στην ίδια θέση, να σου ευχηθώ καλή επιτυχία μέσα από τη καρδιά μου
Magdalini

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2023)

Δημοσίευση από Magdalini »

Μακάρι να περάσουμε όλοι οι επιλαχών γιατί σίγουρα το θέλουμε ο καθένας για δικούς του λόγους... Αν έχετε καμία ενημέρωση να γράφετε μακάρι πόλοι να έχουν περάσει και σε άλλα σώματα και να μας αφήσουν κάποιες κενές θέσεις να μπούμε και εμείς...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες