Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Konstantinis

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Konstantinis »

Καλησπέρα αν είσαι στους επιλαχωντες και βάλεις βύσμα έχεις ελπίδες να σε πάρουν λέτε η δεν μπορεί να κάνει τπτ;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα ήρθε email σε κάποιον που δεν ήταν ήδη στον στρατό ; Οβα η δόκιμος ;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Eleonora »

Konstantinis έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 4:05 pm Καλησπέρα αν είσαι στους επιλαχωντες και βάλεις βύσμα έχεις ελπίδες να σε πάρουν λέτε η δεν μπορεί να κάνει τπτ;
Δεν μπορεί να κάνει τπτ. Άλλωστε πώς θα μπορούσε, από τη στιγμή μάλιστα που και οι πίνακες έχουν αναρτηθεί, και η σειρά των επιλαχόντων, είναι γνωστή σε όλους τους συνυποψήφιούς σου. Αν είσαι σε καλή σειρά επιλαχόντων, αν οι επιτυχόντες έχουν περάσει και σε άλλο Όπλο και προτιμήσουν το άλλο, αν κάποιοι προτιμήσουν να εγκαταλείψουν, έχεις πιθανότητα να σε καλέσουν. Αν το επιθυμείς πραγματικά, στο εύχομαι.
Styga
Panagiotisvrg

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Panagiotisvrg »

Καλησπέρα, εμείς που είμαστε ΟΒΑ θα μας έρθει email όπως και στους άλλους ή θα λάβουμε τα φύλλα κατάταξης απο τις μονάδες μας;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αν καποιος δεν επιθυμει να παρουσιαστει απλα δεν παρουσιαζεται ή πρεπει πρωτα καπου να ενημερωσει?
148

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από 148 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 9:53 pm Αν καποιος δεν επιθυμει να παρουσιαστει απλα δεν παρουσιαζεται ή πρεπει πρωτα καπου να ενημερωσει;
Για να είσαι καλυμμένος μπορείς να στείλεις ένα email,
Παρόλα αυτά αν δεν παρουσιαστεις πάει ο επόμενος, δεν νομίζω να έχεις θέμα.
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 9:53 pm Αν καποιος δεν επιθυμει να παρουσιαστει απλα δεν παρουσιαζεται ή πρεπει πρωτα καπου να ενημερωσει;
Αν δεν θες να παρουσιαστείς απλά δεν παρουσιαζεσαι και περνάνε στον επόμενο επιλαχόντα. Δεν έχεις κανένα θέμα. Αλίμονο άλλωστε.
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Eleonora »

Stathis32 έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 3:22 pm Θελω να ρωτήσω ειδικά αν υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που μπήκε σε προηγούμενη σειρά τι ρούχα μας δίνουν από κει; Γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σοβαρά. Ευχαριστώ!
Λοιπόν, αυτά που χορηγούν είναι: Τζάκετ,3 σετ παραλλαγής (χιτώνιο-παντελόνι), μία αθλητική φόρμα,1 μπλούζα fleece,2 σλιπ,2 φανελλάκια, άρβυλα,1 ζευγάρι σαγιονάρες,3 ζευγάρια μάλλινες κάλτσες,2 πετσέτες προσώπου,2 πετσέτες μπάνιου,2 πετσέτες ποδιών,1 ζευγάρι κάλτσες αθλητικές,1 ζευγάρι αθλητικά παπούτσια,1 σορτσάκι,2 φανελλάκια με κοντό μανίκι γυμναστικής, βούρτσα και βερνίκι παπουτσιών, σάκκο ιματισμού, σαπουνοθήκη, μία λαδί ζώνη παντελονιού. Ελπίζω να βοήθησα.
Styga
samsam

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από samsam »

Καλημέρα, είμαι επιτυχών και ανήκω στην Στρατολογία Στερεάς Ελλάδας, ακόμα δεν έχω λάβει το μέιλ κατάταξης. Υπάρχουν και άλλοι που δεν έχουν πάρει το μέιλ;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα σας έχει έρθει κάνα email?
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 11:48 am Καλημέρα σας έχει έρθει κάνα email;
Σορρυ για πολεμικό ναυτικο πήγαινε η ερώτηση
gepapage
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Τετ Σεπ 21, 2022 11:41 am
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από gepapage »

Ορκωμοσία ξέρεις κάνεις πότε θα γίνει;
gepapage
Stathis32

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Stathis32 »

Eleonora έγραψε: Τρί Δεκ 05, 2023 9:07 am
Stathis32 έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 3:22 pm Θελω να ρωτήσω ειδικά αν υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που μπήκε σε προηγούμενη σειρά τι ρούχα μας δίνουν από κει; Γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σοβαρά. Ευχαριστώ!
Λοιπόν, αυτά που χορηγούν είναι: Τζάκετ,3 σετ παραλλαγής (χιτώνιο-παντελόνι), μία αθλητική φόρμα,1 μπλούζα fleece,2 σλιπ,2 φανελλάκια, άρβυλα,1 ζευγάρι σαγιονάρες,3 ζευγάρια μάλλινες κάλτσες,2 πετσέτες προσώπου,2 πετσέτες μπάνιου,2 πετσέτες ποδιών,1 ζευγάρι κάλτσες αθλητικές,1 ζευγάρι αθλητικά παπούτσια,1 σορτσάκι,2 φανελλάκια με κοντό μανίκι γυμναστικής, βούρτσα και βερνίκι παπουτσιών, σάκκο ιματισμού, σαπουνοθήκη, μία λαδί ζώνη παντελονιού. Ελπίζω να βοήθησα.
Με κάλυψες απόλυτα! Σ ευχαριστώ πολυ!
DimStau

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από DimStau »

Μπαίνει κάνεις την Τρίτη και φεύγει από Θεσσαλονίκη;
giannaros25

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από giannaros25 »

Παιδια καλησπερα, εχουν καλεσει καποιον επιλαχων; Ρωταω επειδη οι επιτυχοντες επρεπε να διαλεξουν σε ποιο σωμα θα καταταγουν που ηταν επιτιχων σξ πα πν.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες