Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Giannaros25

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Giannaros25 »

Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση πιστεύετε να έχω ελπίδες σαν 1ος επιλαχών; Επίσης είδα ότι 2 άτομα στην ειδικότητα μου είναι επιτυχών και αεροπορία ο ένας πυροσβέστης και ο άλλος χειριστής αγωγού καυσίμου. Θεωρείτε πολύ πιθανόν να πάνε εκεί;
Labros98
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:13 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Labros98 »

Giannaros25 έγραψε: Κυρ Δεκ 03, 2023 1:33 pm Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση πιστεύετε να έχω ελπίδες σαν 1ος επιλαχών; Επίσης είδα ότι 2 άτομα στην ειδικότητα μου είναι επιτυχών και αεροπορία ο ένας πυροσβέστης και ο άλλος χειριστής αγωγού καυσίμου. Θεωρείτε πολύ πιθανόν να πάνε εκεί;
Το λογικο για τους περισσοτερους είναι να προτιμησουν την αεροπορία. Θεωρώ πως έχεις πολυ καλές πιθανοτητες.
Stathis32

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Stathis32 »

Θελω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς με κινητό τι παιζει;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για ημερομηνία κατάταξης γνωρίζει κανεις κάτι; Σας εχει ερθει mail?
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σε εμένα δεν έχει έρθει email κατάταξης. Σε όποιον έρθει ας το γράψει εδώ να έχουμε όλοι μια εικόνα.
DimStau

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από DimStau »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Δεκ 03, 2023 5:53 pm Σε εμένα δεν έχει έρθει email κατάταξης. Σε όποιον έρθει ας το γράψει εδώ να έχουμε όλοι μια εικόνα.
Εμένα μου ήρθε χθες στις 10 το πρωί από την στρατολογική υπηρεσία Θεσσαλονίκης ένα email που έλεγε ότι μέχρι την Δευτέρα στις 10 θα πρέπει να απαντήσω στο ιδιο email αναμεσα σε ΣΞ ή ΠΝ γιατί ήμουν επιτυχών και στα 2. Απάντησα ότι επιθυμώ ΣΞ
Dionisis9999

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Dionisis9999 »

Καλησπέρα σε όλους είμαι 24 επιλαχων σε μια ειδικότητα και παίρνει 5 άτομα. Επίσης σε μια άλλη πήρε 75 άτομα και είμαι 50 επιλαχών πιστεύεται υπάρχει κάποια ελπίδα να με πάρουν η να το ξεγράψω εντελώς απτό μυαλό σου και να προχωρήσω?
Lass

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Lass »

Καλημέρα παιδιά... Γνωρίζει κάποιος αν είσαι επιτυχών, σημαίνει αυτόματα ότι είσαι και μόνιμος; Θέλω να πω, υπάρχει περίπτωση να κοπεις στην ειδικότητα; Αν έχει κάποιος εκ των έσω άτομο, και γνωρίζει, ας μας πει.
Giannaros25

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Giannaros25 »

Άρχισαν να καλούς κανέναν επιλαχών τίποτα; Εννοώ επειδή μερικοί προτίμησαν σξ πα ΠΝ αντίστοιχα τους 1ος επιλαχών να καλύψουν τις θέσεις;
FJohn1999

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από FJohn1999 »

Καλημέρα παιδιά... Γνωρίζει κάποιος αν είσαι επιτυχών, σημαίνει αυτόματα ότι είσαι και μόνιμος; Θέλω να πω, υπάρχει περίπτωση να κοπεις στην ειδικότητα; Αν έχει κάποιος εκ των έσω άτομο, και γνωρίζει, ας μας πει.

Καλημέρα, ΕΠΟΠ θεώρησε απο την ορκωμοσία και μετα,40μερες + σχολείο μαχητή αν δεν κάνω λάθος... Μετα ακολουθεί η ειδικοτητα... Στην ειδικότητα είσαι πιο χαλαρά, αλλά μην το ρισκάρεις και εκεί... Μετα ακολουθεί η μετάθεση που θα πας, εκεί πλεον ειναι η καθημερινή ρουτίνα του στρατού... Αν και νομιζω ΜΟΝΙΜΟΣ γίνεσαι στην 7ετια και μετα!
Edwwww

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Υπάρχει σχετικό θέμα περί μονιμοποίησης των ΕΠΟΠ.
Lass

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Lass »

FJohn1999 έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 1:47 pm Καλημέρα παιδιά... Γνωρίζει κάποιος αν είσαι επιτυχών, σημαίνει αυτόματα ότι είσαι και μόνιμος; Θέλω να πω, υπάρχει περίπτωση να κοπεις στην ειδικότητα; Αν έχει κάποιος εκ των έσω άτομο, και γνωρίζει, ας μας πει.

Καλημέρα, ΕΠΟΠ θεώρησε απο την ορκωμοσία και μετα,40μερες + σχολείο μαχητή αν δεν κάνω λάθος... Μετα ακολουθεί η ειδικοτητα... Στην ειδικότητα είσαι πιο χαλαρά, αλλά μην το ρισκάρεις και εκεί... Μετα ακολουθεί η μετάθεση που θα πας, εκεί πλεον ειναι η καθημερινή ρουτίνα του στρατού... Αν και νομιζω ΜΟΝΙΜΟΣ γίνεσαι στην 7ετια και μετα!


Σ ευχαριστώ πολύ... ! Επειδή πρόκειται να κάνω απενταξη από ένα πρόγραμμα μας, με επιστρεφόμενα χρήματα και φοβόμουν μη ρισκάρω τσάμπα. Κάλεσα εντωμεταξύ στο χελπ ντεσκ και μου είπανε πως, όντως στην 7ετια θεωρείσαι μόνιμος και με τη βουλα. Έως τότε, αν έχεις υπηρετήσει, στα 3 χρόνια ανεβαίνεις βαθμό και είσαι σαν μόνιμος αλλά όχι επίσημα. Κάπως έτσι. Αν δεν έχεις υπηρετήσει, στα 4 χρόνια.
DimStau

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από DimStau »

Άρχισαν να καλούν. Την άλλη Τρίτη πρέπει να μπω. Καλή αρχή σε όλους μας!
Stathis32

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Stathis32 »

Θελω να ρωτήσω ειδικά αν υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που μπήκε σε προηγούμενη σειρά τι ρούχα μας δίνουν από κει; Γιατί έχω ακούσει πολλά και διάφορα. Αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σοβαρά. Ευχαριστώ!
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ήρθαν τα email κατάταξης. Μη ξεχάσετε να δείτε και στα ανεπιθύμητα.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες