Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οσοι πατε μετα θα φυγετε ετσι και αλλιως οποτε τσαμπα συζητηση... Οσοι εχουν δουλεψει γνωριζουν τι γινετε εκει και γιατι φευγουν ολοι! Καλη τυχη σας ευχομαι.!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φίλε μου συγνώμη κιολας αλλά γραφεις ανώνυμα σε ενα forum και λες πολύ μεγάλες κούβεντες. Ποιος ο λόγος;
Ord

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ord »

Τι γίνεται; Και γιατί φεύγουν;
Ethnofilakas

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ethnofilakas »

Ρε παιδιά μην ακούτε κανέναν, ο καθένας πετάγεται και λέει οτι του κατέβει, ίσως γιατί δεν είχανε κάποια ευκαιρία και προσπαθούν να δηλητήριασουν τους υπόλοιπους, υπομονή λίγες μέρες έμειναν και ολα θα τα μάθετε, προχωράτε μην ακούτε κανέναν!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κυριοι μν ακούτε γενικά τπτ. Προφανώς και ειναι δυσκολα στον κορυδαλλο αλλα πρεπει να τ ζήσεις για να αποφασίσεις αν αντέξεις ή οχι. Τα υπόλοιπα ιδρύματα έχουν τις δυσκολίες τους το καθένα ξεχωριστά αλλα σιγουρα είναι μια δουλεια που μπορείς να αντέξεις και να έχεις ανθρώπινες εργασιακές συνθήκες... Αλλωστε όλες οι δουλειές έχουν δυσκολίες.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πολύ σωστά!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε μαγκες μου, ασχετα με το τι λεει ενας ανωνυμος, δεν σας κανει εντυπωση οτι οι μισοι φυγανε για πανεπιστ. Αστυνομια και οι αλλοι στ δικαστικη αστυνομια; Δεν σας κανει εντυπωση οτι καλουν απο τοτε τωρα ατομα; Και οχι δεν δινω βαση στο τι λεει ενας ανωνυμος αλλα στο οτι βλεπω τωρα να συμβαινει. Μου κανει τρομερη εντυπωση οτι φωναζουν ατομα να καλυψουν θεσεις που εχουν παραιτηθει ατομα. Ε καιτ βρωμαει ξερω εγω?
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Δεν έχεις άδικο φίλε σωστά τα λες...
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σχετικά με αυτά που λέτε. Έχουμε κάποια δεδομένα.

Πρώτον μεσολάβησε μεγάλο διάστημα για τν πρωτη φουρνιά επιλαχοντων ώστε να δώσουν αθληματα λογω κοβιντ.
Δεύτερον μεσολαβησε επίσης μεγάλο διάστημα για την κληση της δεύτερης φουρνιας και τριτης φουρνιας
Τρίτον υπήρξαν πράγματι πολλές προκυρηξεις που μεσολάβησαν, ολοκληρώθηκαν νωριτερα και θεωρούνται πιο εύκολες οι εργασιακές τους συνθήκες και πολλοί μεταπήδησαν εκει.
Τέταρτον τα κενα που καλύφθηκαν από τη δεύτερη φουρνιά των επιπαχοντων ήταν ελάχιστα ενώ υπήρχαν πολλά κενα και ηταν γνωστά εδω και καιρό... Κάποια από αυτά καλύφθηκαν μόλις τον περασμένο Φλεβάρη.
Πεμπτον όλες αυτές οι καθυστερησεις αλλαξαν και τα εργασιακά δεδομένα πολλών επιλαχοντων που κλήθηκαν να καλύψουν προηγούμενα κενα.
Τέλος όταν σε πολλά νησιά και αθηνα τα ενοίκια ξεκινάνε από 400 ευρω για ένα κανονικό σπιτι τοτε με τον πενιχρό πρώτο μισθό δεν μπορείς να πληρώσεις τίποτα.

Αρα λογικές οι μεχρι στιγμης αποχωρήσεις...
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Λέτε αυτή τη βδομάδα να βγουν τα αποτελέσματα για τα αθλήματα Κ το πρόγραμμα ψυχοτεχνικων ή θα τραβήξει πολύ καιρό Κ γιαυτα;
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φυσιολογικά μεσα στην εβδομαδα θα έχουμε νέα.
Kitzen

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Kitzen »

Έως Παρασκευή θα έχουν βγει καλώς εχόντων των πραγμάτων. Μιλησα με ΑΣΕΠ
Ord

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ord »

Εγώ που μίλησα σήμερα με τον ΑΣΕΠ μου είπαν ακόμη δεν ξέρουν πότε
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες