Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MaxRockatansky
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2023 8:18 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από MaxRockatansky »

Κάναν τέτοιον ψευτομαγκα σαν εσένα θέλω να πετύχω στα αθλήματα να με σμπρωξει και να τον αρχίσω στα μπουκέτα κι ας κοπω έτσι και αλλιώς με τα μόρια δεν έχω μεγάλη πιθανότητα
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Magnum7 »

Όποτε είναι η τελική λίστα παιδιά ;
Panagouleassssss94
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Panagouleassssss94 »

Magnum7 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 10:09 pm Όποτε είναι η τελική λίστα παιδιά ;
Η πρώτη τελική λίστα το μεγάλο πανηγύρι θα γίνει μετα την εξετάσει τον δικαιολογητικών
NickGur

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από NickGur »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 7:06 pm Γεια σας επειδη πρωτη φορα κανω αιτηση μεσω ΑΣΕΠ
Ο κωδικος ηλεκτρονικης αιτησης που επεβληθη στο ΑΣΕΠ που ζηταει στο εντυπο δικαιολογητικων, ειναι ο αρ. Πρωτοκόλλου της αιτησης που καναμε;
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1011
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

NickGur έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 12:41 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 7:06 pm Γεια σας επειδη πρωτη φορα κανω αιτηση μεσω ΑΣΕΠ
Ο κωδικος ηλεκτρονικης αιτησης που επεβληθη στο ΑΣΕΠ που ζηταει στο εντυπο δικαιολογητικων, ειναι ο αρ. Πρωτοκόλλου της αιτησης που καναμε;
Ναι.
tentas31

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από tentas31 »

Ρε παιδιά όσοι δεν είμαστε στη λίστα ΔΕ κάναμε κάποιο λάθος στην αίτηση μας; Μόνο απολυτήριο λυκείου έχω και ecdl kai lower. Δηλαδή κανένα επιπλέον προσόν. Απλά τα έκανα για την πλάκα μου. Είναι όλοι μέσα ακόμα και αυτοί με φουλ χαμηλά μόρια; Γιατί δεν έχει πίνακα απορριπτέων; Πρώτη φορά το βλέπω αυτό.

Απλά σκέφτομαι αν έκανα κάποιος λάθος σε μια τόσο εύκολη αίτηση. Γιατί πολύ παράξενο μου φαίνεται 7000+ άτομα να έχουν μόρια. Σε εμοδέ πχ έβλεπες μέσα σε προκήρυξη και άτομα με 0 μόρια.
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

tentas31 έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 1:13 am Ρε παιδιά όσοι δεν είμαστε στη λίστα ΔΕ κάναμε κάποιο λάθος στην αίτηση μας; Μόνο απολυτήριο λυκείου έχω και ecdl kai lower. Δηλαδή κανένα επιπλέον προσόν. Απλά τα έκανα για την πλάκα μου. Είναι όλοι μέσα ακόμα και αυτοί με φουλ χαμηλά μόρια; Γιατί δεν έχει πίνακα απορριπτέων; Πρώτη φορά το βλέπω αυτό.

Απλά σκέφτομαι αν έκανα κάποιος λάθος σε μια τόσο εύκολη αίτηση. Γιατί πολύ παράξενο μου φαίνεται 7000+ άτομα να έχουν μόρια. Σε εμοδέ πχ έβλεπες μέσα σε προκήρυξη και άτομα με 0 μόρια.
Προσωπικά πιστεύω μεγάλο φάουλ που δεν γράφουν για αρχή τα μόρια του καθενός έστω και χωρίς δικαιολογητικά με φθίνουσα σειρά στον πίνακα και κατά δεύτερον που δεν έχει ένα πίνακα με τους απορριπτέους και έναν πίνακα που να συνέχιζε από τον τελευταίο που καλέστηκε να προσκομίσει δικαιολογητικά και κάτω για να βλέπαμε τουλάχιστον σε ποια θέση ήμασταν.
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπερα παιδια, ηθελα να ρωτησω στα καθηκοντα του ενστολου προσωπικου, υπαρχει περιπτωση να φευγεις εκτος νομου η γενικοτερα εκτος του χωρου των δικαστηριων; Μπορει σε καποιον να φανει αστειο αλλα ρωταω επειδη υπαρχει μεγαλο προβλημα με ναυτιες σε δρομους με στροφες αν πχ σε βαζουν να κανεις τπτ περιεργα δρομολογια σε επαρχιακους δρομους η σε ορινους. Ευχαριστω πολυ.
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα παιδιά! Έμαθα ότι αυτά τα 7.000 άτομα είναι μέσα και αιτήσεις που δεν έχουν ελεγχθεί ως προς την εγκυρότητα τους ! Δηλαδή κάποιος πχ μπορεί να έχει βάλει ότι έχει τις Παναγίας τα μάτια κ με τα δικαιολογητικά του να βγει εκτός. Απλά πήραν τις μισές αιτήσεις προς το παρόν και καλούν τους πρώτους μίσους απορριπτέους και μη! Δεν είναι οι καλυτεροι σε μόρια! Θα δείτε και στην ανακοίνωση λέει με βάση αυτά που δήλωσαν στην ηλεκτρονική αίτηση! Εγώ έχω 710 μόρια κ δεν είδα πουθενα το μητρωο μου! Δεν γίνεται αυτό Γιαυτο το έψαξα κ ρωτησα.
Zoro

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Zoro »

Ρε παιδια σίγουρα δεν έχει γίνει κάποιο λάθος με τις λίστες;

ΤΕ είμαι με 7 βαθμο
Proficiency, έφεδρος, προϋπηρεσία, η/Υ, παράβολα πληρωμένα κτλ κτλ.
Zoro

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Zoro »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Νοέμ 04, 2023 8:41 am Καλημέρα παιδιά! Έμαθα ότι αυτά τα 7.000 άτομα είναι μέσα και αιτήσεις που δεν έχουν ελεγχθεί ως προς την εγκυρότητα τους ! Δηλαδή κάποιος πχ μπορεί να έχει βάλει ότι έχει τις Παναγίας τα μάτια κ με τα δικαιολογητικά του να βγει εκτός. Απλά πήραν τις μισές αιτήσεις προς το παρόν και καλούν τους πρώτους μίσους απορριπτέους και μη! Δεν είναι οι καλυτεροι σε μόρια! Θα δείτε και στην ανακοίνωση λέει με βάση αυτά που δήλωσαν στην ηλεκτρονική αίτηση! Εγώ έχω 710 μόρια κ δεν είδα πουθενα το μητρωο μου! Δεν γίνεται αυτό Γιαυτο το έψαξα κ ρωτησα.


Μακάρι να είναι έτσι. Τους πήρες τηλέφωνο;
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βεβαίως και πήρε τηλεφωνο ο δικηγόρος μου! Καθίστε βρε παιδιά εδώ μιλάμε για την θέση που δικαιούμαστε κάποιοι. Να είχα 10 και 11 απολυτήριο να πω ότι οκ δεν έχω μόρια αλλά έχω τόσα μόρια που σίγουρα θα ήμουν στα 7000 άτομα. Γιαυτο το έψαξα. Είναι όλες μαζί μπερδεμένες απορριπτέες και μη. Αναμένουμε τη νέα λίστα μετά την λήξη των δικαιολογητικών.
mrhabuya
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2023 2:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από mrhabuya »

Δεν θα βγει αλλη λιστα. Αυτη ειναι, τοσο απλα. Προχωραμε
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι λες ρε τατουατζακια κομμένε από χέρι; Εδώ σου λέμε έχουμε βαθμούς με πτυχία κ δεν είμαστε μέσα. Κ είσαι εσυ χαμένο κορμί με το 10 και το 11. Είναι μέσα κ απορριπτέες αιτήσεις
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μετά την προθεσμία δήλωσης των δικαιολογητικών θα βγουν οι προσωρινοί πίνακες απο τους οποίους, ανάλογα με την φθίνουσα σειρά μορίων που έχουμε ο καθένας, θα καλέσουν για ΠΚΕ. Αν δεν βλέπετε τον αρ. Μητρώου σας μέσα στον ''Πίνακα υποψήφιων για την την υποβολή δικαιολογητικών'' τότε είστε αυτόματα απορριπτέοι καθώς δεν μπορείτε να στείλετε καν δικαιολογητικά. Είναι απλό, μην περιμένετε να βγει καινούργιος πίνακας/ανακοίνωση.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες