Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Panagouleassssss94
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Panagouleassssss94 »

JusticeStuff έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:40 pm 7148 ΔΕ
1056 ΤΕ
1186 ΠΕ


εγώ πάντως με 640 μόρια ΠΕ, δεν είμαι καν στους πρώτους 1186 οπότε βλέπω τη βάση πάνω από 1000+ (μεταπτυχιακά κτλπ)
Φίλε ανέβασε αν μπορείς το link για τους δε γιατί κάποιο δν μπορούν να μπουν
DIMITRA91
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 02, 2023 4:54 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από DIMITRA91 »

Η προκήρυξη δεν έλεγε καλούνται για την υποβολή δικαιολογητικών τουλάχιστον οι διπλάσιοι σε σχέση με τον αριθμό των θέσεων; Π. Χ στους ΠΕ καλέστηκαν Χ 40 σχεδόν.
Aplospolitis

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Aplospolitis »

dimimits1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:42 pm Δηλαδη τι λαθος να εκανα τωρα σε μια τοσο απλη αιτηση;
Που εχω ξανακανει τοσες φορες μεσω ασεπ…

Τελος παντων, αρα δηλαδη οσοι δεν φαινομαστε μεσα κοπηκαμε ηδη;

Δεν μπορω να καταλαβω, μηπως ηταν πολυ λιγα τα προσοντα;

Φίλε κι εγώ το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα... Όσοι δεν είναι στις λίστες απλά δεν έχουν τα μόρια ή είναι απορριπτέοι;
Panagouleassssss94
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Panagouleassssss94 »

Σος όσοι μπαίνουν από κινητό και ανοίγουν το αρχείο τους εμφανίζει μέχρι την 4093 μην πανικοβλήθηκε ανοικτέ το αρχείο από υπολογιστή και θα τα δείτε όλα
dimimits1

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από dimimits1 »

Aplospolitis έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:56 pm
dimimits1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:42 pm Δηλαδη τι λαθος να εκανα τωρα σε μια τοσο απλη αιτηση;
Που εχω ξανακανει τοσες φορες μεσω ασεπ…

Τελος παντων, αρα δηλαδη οσοι δεν φαινομαστε μεσα κοπηκαμε ηδη;

Δεν μπορω να καταλαβω, μηπως ηταν πολυ λιγα τα προσοντα;

Φίλε κι εγώ το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα... Όσοι δεν είναι στις λίστες απλά δεν έχουν τα μόρια ή είναι απορριπτέοι;

Αυτο, οποιος γνωριζει ας απαντησει, εγω 690 μορια ειχα κατηγορια ΤΕ, δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μας καλεσουν μεταγενεστερα;


Ειμαστε απορριπτέοι ;
Άβαταρ μέλους
svetlana
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2021 1:12 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από svetlana »

Panagouleassssss94 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:59 pm Σος όσοι μπαίνουν από κινητό και ανοίγουν το αρχείο τους εμφανίζει μέχρι την 4093 μην πανικοβλήθηκε ανοικτέ το αρχείο από υπολογιστή και θα τα δείτε όλα
Το σκέφτηκα κι αυτο κι όντως έχεις δίκιο. 😅
Stratiotis

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Stratiotis »

Καλησπέρα, όσοι έχουν λάβει email με τους αριθμούς πρωτοκόλλου κ βλέπουμε τον αριθμό μας μέσα στ πίνακα, στέλνουμε τα χαρτιά μας ; Ρωτάω επειδή μέσα έχει 4000 άτομα για ΔΕ
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

dimimits1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:01 pm
Aplospolitis έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:56 pm
dimimits1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:42 pm Δηλαδη τι λαθος να εκανα τωρα σε μια τοσο απλη αιτηση;
Που εχω ξανακανει τοσες φορες μεσω ασεπ…

Τελος παντων, αρα δηλαδη οσοι δεν φαινομαστε μεσα κοπηκαμε ηδη;

Δεν μπορω να καταλαβω, μηπως ηταν πολυ λιγα τα προσοντα;

Φίλε κι εγώ το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα... Όσοι δεν είναι στις λίστες απλά δεν έχουν τα μόρια ή είναι απορριπτέοι;

Αυτο, οποιος γνωριζει ας απαντησει, εγω 690 μορια ειχα κατηγορια ΤΕ, δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μας καλεσουν μεταγενεστερα;


Ειμαστε απορριπτέοι ;
Λογικά απορριπτέοι αφού ζήτησαν ήδη τα υπερδιπλάσια άτομα ανά κατηγορία και λέει να στείλουν δικαιολογητικά μόνο όσοι είναι στους πίνακες. Άρα εμείς που δεν θα στείλουμε αποκλείετε να μας φωνάξουν αργότερα για δικαιολογητικά η λογική αυτό λέει τουλάχιστον. Επίσης είχα 900 μόρια ΠΕ και δεν είμαι πουθενά. Δηλαδή οι άλλοι 1000+ πόσα είχαν;
Aplospolitis

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Aplospolitis »

Απορριπτέοι δύσκολο να είμαστε σε μια αίτηση ασεπ, που δεν έχουν σταλθεί δικαιολογητικά. Το πιο πιθανόν είναι να μην μας κάλεσαν λόγω μορίων.
Εγώ είχα 797 ΠΕ.
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:04 pm
dimimits1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:01 pm
Aplospolitis έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:56 pm


Φίλε κι εγώ το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα... Όσοι δεν είναι στις λίστες απλά δεν έχουν τα μόρια ή είναι απορριπτέοι;

Αυτο, οποιος γνωριζει ας απαντησει, εγω 690 μορια ειχα κατηγορια ΤΕ, δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μας καλεσουν μεταγενεστερα;


Ειμαστε απορριπτέοι ;
Λογικά απορριπτέοι αφού ζήτησαν ήδη τα υπερδιπλάσια άτομα ανά κατηγορία και λέει να στείλουν δικαιολογητικά μόνο όσοι είναι στους πίνακες. Άρα εμείς που δεν θα στείλουμε αποκλείετε να μας φωνάξουν αργότερα για δικαιολογητικά η λογική αυτό λέει τουλάχιστον. Επίσης είχα 900 μόρια ΠΕ και δεν είμαι πουθενά. Δηλαδή οι άλλοι 1000+ πόσα είχαν;
Sicario777

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Sicario777 »

Οι αρθμοι μητρωου δεν ειναι βαση μοριων παιδια! Αριθμητικα τους εχουν!
Panagouleassssss94
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:16 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Panagouleassssss94 »

svetlana έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:03 pm
Panagouleassssss94 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 5:59 pm Σος όσοι μπαίνουν από κινητό και ανοίγουν το αρχείο τους εμφανίζει μέχρι την 4093 μην πανικοβλήθηκε ανοικτέ το αρχείο από υπολογιστή και θα τα δείτε όλα
Το σκέφτηκα κι αυτο κι όντως έχεις δίκιο. 😅
Αστα γιατί εγώ έπαθα ένα μικρό εγκεφαλικό μέχρι να καταλάβω τι έγινε
JusticeStuff

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από JusticeStuff »

Καλά για ΠΕ είναι μόνο 30 θέσεις...
Θα γίνει σφαγή μεταπτυχιακών και διδακτορικών...

Άμα μου λες και εσύ με 900 δεν είσαι στους πρώτους 1186...
Επισκέπτης

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Aplospolitis έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:12 pm Απορριπτέοι δύσκολο να είμαστε σε μια αίτηση ασεπ, που δεν έχουν σταλθεί δικαιολογητικά. Το πιο πιθανόν είναι να μην μας κάλεσαν λόγω μορίων.
Εγώ είχα 797 ΠΕ.
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:04 pm
dimimits1 έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:01 pm


Αυτο, οποιος γνωριζει ας απαντησει, εγω 690 μορια ειχα κατηγορια ΤΕ, δηλαδη υπαρχει περιπτωση να μας καλεσουν μεταγενεστερα;


Ειμαστε απορριπτέοι ;
Λογικά απορριπτέοι αφού ζήτησαν ήδη τα υπερδιπλάσια άτομα ανά κατηγορία και λέει να στείλουν δικαιολογητικά μόνο όσοι είναι στους πίνακες. Άρα εμείς που δεν θα στείλουμε αποκλείετε να μας φωνάξουν αργότερα για δικαιολογητικά η λογική αυτό λέει τουλάχιστον. Επίσης είχα 900 μόρια ΠΕ και δεν είμαι πουθενά. Δηλαδή οι άλλοι 1000+ πόσα είχαν;
Μαζί σου φίλε μου συμφωνώ σε αυτό που λες. Επίσης να κάναμε λάθος σε μία τόσο απλή αίτηση το θεωρώ απλά απίθανο. Έχω συμμετάσχει στο παρελθόν σε πολύ πιο πολύπλοκες αιτήσεις. Το μόνο κακό με το όλο θέμα είναι που θα μείνουμε με την απορία καθώς δεν υπάρχει πίνακας με μητρώα που δεν βρίσκονται στον πίνακα και την αιτιολογία δίπλα!
DIMITRA91
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 02, 2023 4:54 pm
Επικοινωνία:

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από DIMITRA91 »

JusticeStuff έγραψε: Παρ Νοέμ 03, 2023 6:15 pm Καλά για ΠΕ είναι μόνο 30 θέσεις...
Θα γίνει σφαγή μεταπτυχιακών και διδακτορικών...

Άμα μου λες και εσύ με 900 δεν είσαι στους πρώτους 1186...
Μην ξεχνάς ότι προτάχθηκαν όσοι είχαν εντοπιότητα ανεξαρτήτως των μορίων τους. Αρκετοί νομοί είχαν εντοπιότητα και δεν μιλάμε για μικρούς πληθυσμιακά. Όπως π. Χ Ροδόπη και Έβρο κλπ. Αυτοί και 500 μόρια να είχαν σας πέρασαν. Με τόση ανεργία και με δεκτά όλα τα πτυχία πολλοί έσπευσαν στηριζόμενοι στην εντοπιότητα.
episkeptis

Re: Υποβολή αιτήσεων για τη Δικαστική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από episkeptis »

Το πτυχιο αγγλικων πρεπει να ειναι επικυρωμενο απο δικηγορο η και ενα απλο φωτοαντιγραφο του πτυχιου φτανει
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης