Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Παιδιά έψαξα και δεν την βρίσκω μπορείτε να αναρτήσετε ένα λινκ παρακαλώ πολύ?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Laimourios έγραψε: Παρ Φεβ 16, 2024 4:51 pm Φετος θα παρει 500 ειδικους φρουρους, οποιος θελει το σημειωνει. Δε θα πω κατι αλλο, ουτε που το μαθες και τετοια, ουτε αυτοι οι επισκεπτες που θα κραξουν! Οποιος θελει το κραταει και θα δει εν καιρω αν βγει αληθινο!
Μακάρι φίλε να βγεις αληθινός
Sam179
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 26, 2023 12:21 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Sam179 »

TomahawkofConnor έγραψε: Παρ Φεβ 16, 2024 7:31 pm Παιδιά έψαξα και δεν την βρίσκω μπορείτε να αναρτήσετε ένα λινκ παρακαλώ πολύ;


ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ Ε. Φ
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τελεια ιδεα η ομαδικη στο φβ μαγκες... Καλο θα ηταν οτι νεο υπαρχει , να γινεται μια μικρη ενημερωση και εδω για εμας που δεν εχουμε facebook.
Καλο σας ξημερωμα
RangerTony

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Και εγώ δεν μπορώ να τη βρω. Πατάω στην αναζήτηση
Προσλήψεις Ε. Φ και μου βγαίνει για την δημοτική βοηθήστε λίγο σίγουρα την φτιάξατε?
amfivioskatadromeas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 07, 2024 3:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από amfivioskatadromeas »

Κάνε αντιγραφή επικόλληση αυτό που έγραψαν πιο πάνω με κεφαλαία γράμματα και θα στο βγάλει
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Σας είπα εμένα μου είπαν για 24 και ότι από Μάρτιο θα έχουμε νέα λογικά. Πληροφορία από το γραφείο του υφυπουργού... Ότι Χρυσοχοΐδης προσπαθεί να κλείσει όσες περισσότερες τρύπες μπορεί με τα φαντάσματα που είχαν εξαφανιστεί και εν συνεχεία θα κάνει την απολογισμό τού για να δει πόσους ειδικούς φρουρούς χρειάζεται να πάρει. Απλά δεν θέλει να πάρει μια 1000αρα γιατί δεν τον παίρνει και οικονομικά και θέλουν να εξοικονομήσουν χρήματα γιατί δεν είναι εύκολο να κόψουν από κάπου. Τώρα εις ότι αφορά αυτό που έγραψε ο λαιμουριος για 500 άτομα δεν ξέρω κάτι αλλά είναι πιθανό. Αν δεν τρολάρει και αυτός δηλαδή με τέτοιο όνομα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για τα ορια ηλικιας μαγκες δεν εχει ακουσει κανεις τπτ ε?
Laimourios

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Laimourios »

AlexanderIII έγραψε: Σάβ Φεβ 17, 2024 1:28 pm Σας είπα εμένα μου είπαν για 24 και ότι από Μάρτιο θα έχουμε νέα λογικά. Πληροφορία από το γραφείο του υφυπουργού... Ότι Χρυσοχοΐδης προσπαθεί να κλείσει όσες περισσότερες τρύπες μπορεί με τα φαντάσματα που είχαν εξαφανιστεί και εν συνεχεία θα κάνει την απολογισμό τού για να δει πόσους ειδικούς φρουρούς χρειάζεται να πάρει. Απλά δεν θέλει να πάρει μια 1000αρα γιατί δεν τον παίρνει και οικονομικά και θέλουν να εξοικονομήσουν χρήματα γιατί δεν είναι εύκολο να κόψουν από κάπου. Τώρα εις ότι αφορά αυτό που έγραψε ο λαιμουριος για 500 άτομα δεν ξέρω κάτι αλλά είναι πιθανό. Αν δεν τρολάρει και αυτός δηλαδή με τέτοιο όνομα.
Μηπως ηθελες να βαλω το ονοματεπωνυμο μου το αληθινο; Αδιαφορω ποιος το πιστευει και ποιος οχι! Θα φανει εν καιρω!
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Δεν σου είπα να βάλεις το ονοματεπώνυμο σου απλά όταν γράφεις με το ψευδώνυμο λαιμουριος και λες αυτό το πράγμα χωρίς να το τεκμηριώνεις και να θέτεις την πηγή πληροφόρησης σου είναι πολύ πιθανό να αμφισβητηθεις μακάρι πάντως να έχεις δίκιο. Για αυτόν που ρώτησε για το όριο ηλικίας δεν ξέρω κάτι. Ο διασώστης είχε πει ότι υπάρχει περίπτωση να αυξηθεί πάντως γιατί έχει τεθεί το θέμα στον Χρυσοχοΐδη και είναι θετικός.
Ledos9

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Ledos9 »

Καλησπέρα έκανα κ εγώ αίτημα στην ομάδα μωλις την βρήκα μακάρι να ισχύει η πληροφορία του φίλου!
Ledos9

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Ledos9 »

Τουλάχιστον να ανέβει το όριο ηλικίας στα 35 και για τους ειδικούς φρουρούς και ας μην βγάλει προκυρηξη φέτος.
MAJOR

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από MAJOR »

Ledos9 έγραψε: Κυρ Φεβ 18, 2024 8:00 pm Τουλάχιστον να ανέβει το όριο ηλικίας στα 35 και για τους ειδικούς φρουρούς και ας μην βγάλει προκυρηξη φέτος.
Μπα άντε να το πάει 30 με 31
Jonathanthegreek

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Jonathanthegreek »

Μάγκες δε ξέρω τι θα γίνει γιατί τίποτα δεν είναι σίγουρο, πάντως και εγώ από πολύ καλό γνωστό στο υπουργείο έχω ακούσει ότι όλα αυτά υπήρχαν από πριν σαν σενάρια και ότι θα παιχτεί προκήρυξη, σίγουρα φέτος θα σκάσουν τελευταίες για εποπ, και κατά πάσα πιθανότητα θα ακολουθήσουν ΕΦ και συναριοφιλακες... Εσείς προετοιμαστείτε κατάλληλος και ότι είναι να γίνει θα γίνει, πάντως με τον συγκεκριμένο κλίμα μου φαίνονται πολύ πιθανό...
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Αν θέλεις μπες και εσύ στην ομάδα που έχουμε στο φβ και ότι νέο μαθαίνεις να το μεταφέρεις και εκεί. Προσλήψεις Ε. Φ. Όπως και όλοι μας δηλαδή παιδιά ότι νέο έχετε μη ντρέπεστε μία ομάδα είμαστε πού έχουμε κοινό σκοπό αύριο μεθαύριο θα είμαστε συνάδελφοι έτσι πρέπει να συμπεριφερόμαστε.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21 και 36 επισκέπτες