Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

niasimas έγραψε: Πέμ Απρ 04, 2024 10:37 pm Εδώ, πάντως, η Eurostat, μας λέει, ότι είμαστε στην δεύτερη θέση, στην Ευρώπη, στον αριθμό αστυνομικών, ανά κάτοικο. Παρ'όλα αυτά, δεν υπάρχουν αστυνομικοί στα τμήματα! Που κρύβονται όλοι αυτοί;https://www.gazzetta.gr/plus/2321605/eu ... stynomikon
καλα ναι ειναι κι αυτο πονεμενη ιστορια! Για αυτο το λογο πρεπει να παρει τους διπλους απο οσους πραγματικα χρειαζεται γιατι οι μισοι θα κανουν τη δουλεια... Οι αλλοι μισοι βυσμα και θα ειναι σα να μην υπαρχουν! Θα τους βλεπουμε μονο στις μετρησεις της eurostat!
EricHalland

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Βρε παιδιά αφού ξέρουμε ότι υπάρχουν χιλιάδες αποσπασμένοι σε πολιτικούς και παρά πολλά βύσματα σε ολόκληρη την επαρχία δεν πρόκειται ποτέ να λυθεί το θέμα της αστυνόμευσης στην Ελλάδα απλά ας πάρει τώρα κάνα 1000αρι μπας και σωθούμε και εμείς και οι άνθρωποι πού έχουν αγανακτήσει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

EricHalland έγραψε: Πέμ Απρ 04, 2024 11:56 pm Βρε παιδιά αφού ξέρουμε ότι υπάρχουν χιλιάδες αποσπασμένοι σε πολιτικούς και παρά πολλά βύσματα σε ολόκληρη την επαρχία δεν πρόκειται ποτέ να λυθεί το θέμα της αστυνόμευσης στην Ελλάδα απλά ας πάρει τώρα κάνα 1000αρι μπας και σωθούμε και εμείς και οι άνθρωποι πού έχουν αγανακτήσει.
το θελουν εδω και καιρο... Αλλα δεν υπαρχει φραγκο! Μια 500αρα ναι... Εγω πιστευω οτι θα παρει! Αλλα αυτα τα νουμερα 1000 και 2000 ειναι αδυνατο! Μη με παρεξηγητε! Το ευχομαι ειλικρινα μακαρι να παρει 2000! Αλλα τα γεγονοτα δειχνουν οτι η οικονομια ειναι πριν το σκασιμο της φουσκας! Και μην ακουτε αυτα τα περι ακμαζουσας οικονομιας παραμυθι ειναι! Για νεο μνημονιο παμε!
Chilli

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Chilli »

Όπως είπα, για το 2024 δεν θα υπάρξουν προσλήψεις σε ΕΦ.

Οι δήθεν «το βύσμα μου είπε έτσι και έτσι» μια λένε για 500, μια για 1000, μια για 2000 ΕΦ. Άλλοι λένε πως θα αυξηθούν τα όρια ηλικίας. Άλλοι λένε πως έως το Μάρτιο (που πέρασε) θα είχε βγει η ανάλογη ενημέρωση επίσημα.

Αυτή την στιγμή αναμένεται να βγει από τις σχολές μεγάλος αριθμός αστυφυλάκων που θα ενισχύσουν το σώμα. Δε θέλουν άλλους μη ανακριτικούς υπαλλήλους. Και επίσης δεν υπάρχουν λεφτά.

Για εμένα αφήστε τα φόρουμ και κοιτάξτε να βρείτε καμια δουλειά γιατί σας τρώει το άγχος χωρίς λόγο.

Εξάλλου, από την ημέρα που θα βγει η προκήρυξη (όταν βγει) μέχρι και την πρόσληψη θα μεσολαβήσει και ένα τουλάχιστον ένα 6μηνο κατάθεση δικαιολογητικών, ελέγχου δικαιολογητικών, ενστάσεων, ιατρικών, ψυχομετρικών, αθλημάτων, οριστικών πινάκων κτλ. Όποτε έχουμε ΠΟΛΥ δρόμο ακόμα.
vasiliszov24
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 27, 2022 7:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από vasiliszov24 »

Κοίτα τσιλι, επειδή είσαι από τα τρολλακια που βάζουν διαφορετικό όνομα, όπως λένε και τα παιδιά και μπαίνεις και βγάζεις το κόμπλεξ σου και λες διάφορες βλακειες, εγώ από τα λεγόμενα σου σε κόβω να είσαι η κομμένος από προκηρύξεις ή ένα ακόμα γιωτομπαλο ι-5 βύσμα από σχολή και μας το παίζεις παντογνωστης (που αυτό είναι το πιο πιθανό). Οπότε άσε να κρίνουμε εμείς πιο είναι το πιο σωστό.
give

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από give »

:D Καλημερα αν. Βγει θα βγει μέσω ΑΣΕΠ;
PoliceInt

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από PoliceInt »

Δεν προβλέπονται στον φετινό προϋπολογισμό προσλήψεις ΕΦ.

Αν γίνει κάτι θα γίνει από το 2025.


Καλή συνέχεια.
Pasokos

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Pasokos »

Γιατι το 2019 υπηρχαν; Η οππι ηταν στον προυπολογισμο;
Ερχονται 3.000 προσληψεις ειδικων φρουρων... 1000 καθε χρονο για τα επομενα 3 χρονια!
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με τίς 3 συνεχόμενες διαδοχικές προκηρύξεις αλλά φέτος θα πάρει 100% έστω και με μία 500αρα το καλοκαίρι κατά πάσα πιθανότητα. Οι υπόλοιποι ξυδακι και σπίτι σας.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για 500 το πιστευω! Για αυτα τα νουμερα 1000 2000 3000... Εσεις που τα λετε αυτα τα νουμερα εχετε καποια πηγη?
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Παιδιά δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι πού λένε ότι δε θα πάρει 100% εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει κλειδώσει για 500 και προσπαθεί ο Χρυσοχοΐδης να κόψει από αλλού χρήματα και να πάρει 1000 ίσως και παραπάνω πάντως ειλικρινά όσοι λένε το αντίθετο για απώτερους σκοπούς προφανώς για λόγω ανταγωνισμού να μην ανεβάσουν άτομα περαιτέρω μόρια η να πάνε στους ΕΠΟΠ πχ το κρίνω φθηνό και άνανδρο. Αυτά από εμένα ότι μάθω θα μιλήσω και να ξέρετε εγώ δεν ενδιαφέρομαι έχω μπει ήδη από το 21 απλά προσπαθώ να βοηθήσω ανιδιοτελή σε αντίθεση με τους τσίλι και επισκέπτες πιο πάνω...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχεις κάποια πληροφορία για το πότε περίπου θα βγει;
vasiliszov24
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 27, 2022 7:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από vasiliszov24 »

Chilli, μάλλον δεν ξέρεις να διαβάζεις και να κατανοείς κείμενα, και πόσο μάλλον να παραφράζεις τα λόγια μου και να λες ότι θες όπως και να βρίζεις τους υπόλοιπους που έχουν διαφορετική άποψη, μάλλον είσαι άτομο κομπλεξικό και χωρίς πολύ νοημοσύνη. Καταρχάς δεν ξέρεις με τι ασχολούμαι και ποιος είμαι, οπότε μην γράφεις βλακείες, και πόσο μάλλον εσύ είσαι το τρολλάκι που βρίζει και γράφει κομπλεξικά πράγματα, εγώ στα σώματα ασφαλείας μπορώ να μπω γιατί έχω σωας τας φρένας μου, μάλλον εσύ είσαι ο κλασσικός κομμένος γιωτάς, οπότε για μένα μην ξαναγράψεις παιδάκι.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AlexanderIII έγραψε: Παρ Απρ 05, 2024 2:04 pm Παιδιά δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι πού λένε ότι δε θα πάρει 100% εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι έχει κλειδώσει για 500 και προσπαθεί ο Χρυσοχοΐδης να κόψει από αλλού χρήματα και να πάρει 1000 ίσως και παραπάνω πάντως ειλικρινά όσοι λένε το αντίθετο για απώτερους σκοπούς προφανώς για λόγω ανταγωνισμού να μην ανεβάσουν άτομα περαιτέρω μόρια η να πάνε στους ΕΠΟΠ πχ το κρίνω φθηνό και άνανδρο. Αυτά από εμένα ότι μάθω θα μιλήσω και να ξέρετε εγώ δεν ενδιαφέρομαι έχω μπει ήδη από το 21 απλά προσπαθώ να βοηθήσω ανιδιοτελή σε αντίθεση με τους τσίλι και επισκέπτες πιο πάνω...
αυτα που λενε για το οριο ηλικιας οτι θα ανεβει λογω πιεσης απο συνδικαλιστες και λογω δικαστικης και δημοτικης ειναι αληθεια; Ξερεις κατι για αυτο?
RangerTony

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Ο Hellas που είναι να μας πει καμιά πληροφορία έχει εξαφανιστεί.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες