Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε μπας και έχετε τον ίδιο γνωστό στο υπουργείο και μας παραμυθιαζει όλους 😂 (πλάκα κάνω)
Μακάρι οι πληροφορίες σας να ευσταθούν μάγκες
Πάντως από τα λεγόμενα πολλών και με Χρυσοχοϊδη στην κυβέρνηση πιστεύω πως κάτι θα γίνει φέτος
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Εγώ πιστεύω ότι από όλους αυτούς που γράφουν ότι τους λένε ότι θα πάρει όλοι λένε αλήθεια και δεν τρολαρουν δεν έχουν να κερδίσουν κάτι με το να πουν ψέματα και για να είμαι ειλικρινής εγώ έχω μάθει από τις διαφορετικές πηγές ότι θα πάρει φέτος σίγουρα μια μικρή σειρά. Το μόνο επίφοβο είναι ότι αυτό οι επισκέπτες που έχουμε στο φόρουμ αντικρούουν τις πηγές μας. Αλλά μόνο ο χρόνος θα δείξει κατά πόσο θα επαληθευτούν οι δικές μας πηγές ή των άλλων.
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Ερώτηση υπάρχει περίπτωση ο διαχειριστής τής ομαδικής μας στο φβ να ανοίξει μια συνομιλία να μπορούμε να μιλάμε όπως γίνεται και με την ομαδική συνομιλία της δημοτικής στο φβ?
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Magnum7 »

Πιστεύεται στο ενδεχόμενο να κάνει μια μικρη μερίδα δημοτικών ΕΦ;
RangerTony

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Με τίποτα... Θα βγάλει ξεχωριστά για ειδικούς φρουρούς δεν υπάρχει περίπτωση να ανακατευτούν οι θέσεις με της δημοτικής.
MAJOR

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από MAJOR »

ALEXANDER Έχουμε κανένα νέο;
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Καλησπέρα. Καλό μήνα κιόλας παιδιά με καλά νέα σήμερα. Περιμένουμε ακόμα θα κάνω μια απόπειρα να ρωτήσω κάπου αλλού από Δευτέρα μήπως μάθω τίποτα αλλά εμένα μου είπαν ότι θα έχουμε νέα τον Μάρτιο τώρα τι να σας πω...
kwlotoumpas

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από kwlotoumpas »

Ελλάδα είμαστε, αν είναι να μάθουμε κάτι Μάρτιο μάλλον θα περάσουν καμιά δυο εβδομάδες μέχρι να μάθουμε κάτι. Ίσως και τρεις. Θέλω να πιστεύω πως αν είναι να μάθουμε κάτι να το μάθουμε σχετικά σύντομα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AlexanderIII έγραψε: Σάβ Μαρ 02, 2024 3:20 pm Καλησπέρα. Καλό μήνα κιόλας παιδιά με καλά νέα σήμερα. Περιμένουμε ακόμα θα κάνω μια απόπειρα να ρωτήσω κάπου αλλού από Δευτέρα μήπως μάθω τίποτα αλλά εμένα μου είπαν ότι θα έχουμε νέα τον Μάρτιο τώρα τι να σας πω...
Αδερφε μηπως μπορεσεις να μαθεις τι παιζει και με τα ορια ηλικιας;
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Αγορίνα δεν έχω την παραμικρή ιδέα για τα όρια ηλικίας ειλικρινά δεν ξέρω αν θα ανέβουν δεν μου έχουν αναφέρει κάτι. Ο διασώστης μήπως έχει κάποια πληροφορία.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγινε μου ευχαριστω να εισαι καλα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κανα νεο υπαρχει;
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Δεν έχουμε κάτι ακόμα περιμένουμε και ελπίζουμε.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Το λεω επειδη το αλανι πιο πανω ειχε πει οτι θα ρωτησει απο δευτερα και ελεγα μηπως ειχε καποιο νεο
RangerTony

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από RangerTony »

Ο λαιμουριος πού είχε πει ότι θα πάρει σίγουρα 500 άτομα μέχρι το τέλος του χρόνου έχει κάποια πληροφόρηση;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: niasimas και 32 επισκέπτες