Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MAJOR

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από MAJOR »

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε δεν έχει ακουστεί κατι ακόμα μόνο για ΣΦ είπαν ότι θα πάρουν 150 αλλά για ΕΦ τιποτα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και αυτοί οι 150 θα είναι κάτι χωριάτες με πρόβατα από χωριά του Έβρου με 1500 μόρια, γιατί θα έχουν προτεραιότητα λόγω εντοπιότητας :lol:
Airborne376
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Αύγ 01, 2023 4:45 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Airborne376 »

Μάγκες πάμε για του χρόνου... Δυστυχώς όλα δείχνουν ότι δεν υπάρχει ελπίδα για φέτος το καλοκαίρι τουλάχιστον οπότε μαζέψτε μόρια και υπομονή... Φιλαράκι στην αστυφυλακων μου λέει ότι η σχολή έχει πολύ κόσμο αυτή τη στιγμή μέσα σε όλα τα έτη και ίσως έχουν σκοπό να καλύψουν τα κενά από εκεί τι να πω
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αδερφέ αλλά τα κενά που έχει η αστυνομία αυτή τη στιγμή όχι τα άτομα των σχολών ούτε τρεις χιλιάδες κόσμος δεν τα καλύπτει και φεύγει και φέτος και του χρόνου θα φύγει άπειρος κόσμος.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AlexanderIII έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 2:29 am Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αδερφέ αλλά τα κενά που έχει η αστυνομία αυτή τη στιγμή όχι τα άτομα των σχολών ούτε τρεις χιλιάδες κόσμος δεν τα καλύπτει και φεύγει και φέτος και του χρόνου θα φύγει άπειρος κόσμος.
Αδερφε δεν ειχες κατι νεοτερο;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Όταν σας λέμε δεν θα βγει φέτος προκήρυξη μας βρίζατε και λέγατε είμαστε ανώνυμοι επισκέπτες και τρολαρουμε. Ο, τι δε σας βολεύει το βριζετε! Είναι η αληθεια όμως. Είχαμε πει εξαρχής ότι θα βγει για 200 άτομα συνοριοφύλακες κ όχι για ειδικους φρουρούς
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Μέχρι τον Αύγουστο έχει πολύ ακόμα κάντε υπομονή. Δεν βριζαμε κανέναν τουλάχιστον εγώ προσωπικά.
MAJOR

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από MAJOR »

ALEXANDER έχεις κάνα νέο σου είπανε να περιμένουμε. Δώσε καμία παραπάνω έτσι διευκρίνιση
Episkeptis

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Παντός παιδιά, το μόνο που ακούγεται είναι για ΣΦ, Τη Μία λένε Ρόδο την άλλη Έβρο κι από την άλλη καβαλα κι κομοτηνή τα συμπεράσματα δικά σας!
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Αναμένουμε και ελπίζουμε να βγει πρώτα το ΦΕΚ των ΕΠΟΠ να φεύγει και αυτό για να περιμένουμε προκήρυξη εποχικών σιγά σιγά.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι σχέση έχει αυτό με το θέμα μας ρε τριμπουρδελο;
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Τι τριμπουρδελο βρε ***** την Παναγίτσα σου και την πουτανα τη μανούλα σου ρε καρκινιαρη!
Discan97

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Discan97 »

Καλά υπερβολικός είσαι αλλά η αλήθεια είναι ότι αυτά τα τρολακια είναι πολλά γαμωσταυριδια, ρε φίλε ο άνθρωπος εννοεί ότι πολύ απλά πρώτα θα τρέξουν τους ΕΠΟΠ και μετά θα βγάλει προκήρυξη ειδικών φρουρών. Δεν γίνεται να βγάλει προκήρυξη ειδικών φρουρών ενώ παράλληλα τρέχει και μία μεγάλη προκήρυξη η οποία έχει προαναγγείλει η κυβέρνηση εδώ και τέσσερα χρόνια.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε ‘σύ DYK τι έγινε ; Ακόμα να κλείσεις το νήμα ; Πως επιτρέπονται τέτοια λόγια ; Είσαστε στα καλά σας εδώ μέσα ρε ακατάλληλοι; Τι λέξεις χρησιμοποιείτε για τον άλλο ρε ; Για μια θέση; Για μια προκήρυξη; Ντροπή ρε!
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Μα γράφει ο άλλος την εκτίμηση του ότι κατά πάσα πιθανότητα θα τρέξουν τους ΕΠΟΠ πρώτα και τον αποκαλεί τριμπουρδελο ο ξεφτίλας το τρολακι μόνο και μόνο για τον πικάρει ρε αδερφέ μας δουλεύεις τώρα; Και εγώ θα τσαντιζομουν αν μου λέγανε κάτι τέτοιο.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες