ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ioannaaaa

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από Ioannaaaa »

Διαβιβασεις κανεις;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από Eleonora »

Kwstas378 έγραψε: Κυρ Αύγ 13, 2023 10:54 pm Ξέρεις να μας πει κάποιος καμία πληροφορία για την ειδικότητα πλήρωμα σκάφους στις ειδικές δυνάμεις δηλαδή τι κάνουν ακριβώς και αν επανδρώνουν μονο αμφιβοιες μοιρες ή και πεζοναύτες;
Εάν αναζητήσεις στο google " εποπ πλήρωμα σκάφους ειδικές δυνάμεις, θα βρεις στο army.gr αρχείο pdf που εμφανίζει όλες τις ειδικότητες των Εποπ, με αναλυτική περιγραφή καθηκόντων. Η συγκεκριμένη, είναι στη σελίδα 20 του αρχείου.

ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΕΠΟΠ.1. Ειδικότητα : Πλήρωμα Σκάφους ΕΔ.2. Αριθμός Κώδικα :9057.3. Καθήκοντα : Εκτελεί τα παρακάτω καθήκοντα σε καιρό ειρήνης, ...
228 σελίδες·1 MB
Styga
TheDude2343

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από TheDude2343 »

Καλησπέρα δήλωσα κι εγω Πληρωμα Σκαφους ΕΔ! Η απορια μου ειναι αν γνωρίζει κανεις σε ποιες μοναδες παιρνουν αυτην τη ειδικοτητα; Πχ μονο νησια ή και Αττικη πχ στη ΜΑΛ και το ΚΕΕΔ;
DimStau

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από DimStau »

TheDude2343 έγραψε: Παρ Σεπ 08, 2023 5:39 pm Καλησπέρα δήλωσα κι εγω Πληρωμα Σκαφους ΕΔ! Η απορια μου ειναι αν γνωρίζει κανεις σε ποιες μοναδες παιρνουν αυτην τη ειδικοτητα; Πχ μονο νησια ή και Αττικη πχ στη ΜΑΛ και το ΚΕΕΔ;
Η όλη προκήρυξη αφορά νησιά, Έβρο γενικά παραμεθόριο
Labros98
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:13 pm
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από Labros98 »

Καλησπέρα σας. Εχω δηλώσει ΠΑ, διασώστης. Είναι το όνειρο μου απο παιδι. Υπολογίζω 640 μόρια. Ελπίζω όσοι το θέλουν πραγματικα να το καταφέρουν.
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Labros98 έγραψε: Τετ Σεπ 13, 2023 1:59 pm Καλησπέρα σας. Εχω δηλώσει ΠΑ, διασώστης. Είναι το όνειρο μου απο παιδι. Υπολογίζω 640 μόρια. Ελπίζω όσοι το θέλουν πραγματικα να το καταφέρουν.
Ευχομαι ολοψυχα να τα καταφερεις! Καλη επιτυχια
Labros98
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 19, 2023 3:13 pm
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από Labros98 »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Σεπ 13, 2023 2:13 pm
Labros98 έγραψε: Τετ Σεπ 13, 2023 1:59 pm Καλησπέρα σας. Εχω δηλώσει ΠΑ, διασώστης. Είναι το όνειρο μου απο παιδι. Υπολογίζω 640 μόρια. Ελπίζω όσοι το θέλουν πραγματικα να το καταφέρουν.
Ευχομαι ολοψυχα να τα καταφερεις! Καλη επιτυχια
Σευχαριστω κι εσυ επίσης!
papvag

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από papvag »

Αν έχουμε δηλώσει μια συγκεκριμένη ειδικότητα στο πυροβολικό πχ και είμαστε εντός των ατόμων αλλά έχουμε επιλέξει κοινή υποψηφιότητα για πολεμική αεροπορία και πολεμικό ναυτικό τι γίνεται;
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ 2023 - Τι ειδικότητα θα δηλώσετε;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αν είσαι επιτυχών σε όλα επιλέγεις εκεί που θέλεις να παρουσιαστείς και στέλνεις ένα email στο άλλο ότι δεν θα παρουσιαστείς εκεί
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες