Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Bulldawg
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2023 10:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Bulldawg »

Helen1 έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 4:20 pm
Panoss99 έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 4:10 pm quote=Helen1 post_id=528482 time=1700745552]
Παντως δεν μπορω να καταλαβω πν γιατι φωναξαν τοσα ατομα για 1 θεση γιατι βλεπω αρκετους και με λιγοτερα μορια οπως εμεις... Αν φωναξαν ατομα με 700-800 μορια 3-4 αρκουσαν εμας τι μας φωναξαν για 20ους επιλαχοντες για 1 θεση; Στην αεροπορια οκ περνει 4 πες οτι καλεσαν γυρω στα 15 ατομα... Πραγματικα φαινεται να ειμαστε μπολικοι και βλεπω με αρκετα μορια ειναι πολλοι...
Εδώ κάλεσαν άτομο με 290. Ίσως επειδή ξέρουν ότι οι πρώτοι είναι κοινοί υποψήφιοι και θα επιλέξουν αεροπορία κάλεσαν περισσότερους τι να πω; Ο πρώτος δλδ με πόσα μόρια θα περάσει αν υπάρχουν άτομα με 800 στο φόρουμ;

Με 290 μονο για πν; Για αεροπορια εχει νοημα να καλεσαν και 15 ατομα για 4 θεσεις αλλα για πν ειναι 1 θεση... Αυτο λεω κι εχω δει και σε αλλα νηματα εκτος απο δω ατομα που ισχυριζονται οτι εχουν μορια αρκετα τι να πω θα δειξει παντως με 500 δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη
[/quote]

Για τεχνικός όπλων πυροβόλων έχω βάλει εγώ με έχουν καλέσει με μόρια κάτω από 400 απλά να το αναφέρω
Helen1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Helen1 »

Bulldawg έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 10:01 pm
Helen1 έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 4:20 pm
Panoss99 έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 4:10 pm quote=Helen1 post_id=528482 time=1700745552]
Παντως δεν μπορω να καταλαβω πν γιατι φωναξαν τοσα ατομα για 1 θεση γιατι βλεπω αρκετους και με λιγοτερα μορια οπως εμεις... Αν φωναξαν ατομα με 700-800 μορια 3-4 αρκουσαν εμας τι μας φωναξαν για 20ους επιλαχοντες για 1 θεση; Στην αεροπορια οκ περνει 4 πες οτι καλεσαν γυρω στα 15 ατομα... Πραγματικα φαινεται να ειμαστε μπολικοι και βλεπω με αρκετα μορια ειναι πολλοι...
Εδώ κάλεσαν άτομο με 290. Ίσως επειδή ξέρουν ότι οι πρώτοι είναι κοινοί υποψήφιοι και θα επιλέξουν αεροπορία κάλεσαν περισσότερους τι να πω; Ο πρώτος δλδ με πόσα μόρια θα περάσει αν υπάρχουν άτομα με 800 στο φόρουμ;

Με 290 μονο για πν; Για αεροπορια εχει νοημα να καλεσαν και 15 ατομα για 4 θεσεις αλλα για πν ειναι 1 θεση... Αυτο λεω κι εχω δει και σε αλλα νηματα εκτος απο δω ατομα που ισχυριζονται οτι εχουν μορια αρκετα τι να πω θα δειξει παντως με 500 δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη
Για τεχνικός όπλων πυροβόλων έχω βάλει εγώ με έχουν καλέσει με μόρια κάτω από 400 απλά να το αναφέρω
[/quote]


Εμεις μιλαμε για ειδικοτητα β/φαρμ...
Vm1
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 16, 2023 12:28 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Vm1 »

Bulldawg έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 10:01 pm
Helen1 έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 4:20 pm
Panoss99 έγραψε: Πέμ Νοέμ 23, 2023 4:10 pm quote=Helen1 post_id=528482 time=1700745552]
Παντως δεν μπορω να καταλαβω πν γιατι φωναξαν τοσα ατομα για 1 θεση γιατι βλεπω αρκετους και με λιγοτερα μορια οπως εμεις... Αν φωναξαν ατομα με 700-800 μορια 3-4 αρκουσαν εμας τι μας φωναξαν για 20ους επιλαχοντες για 1 θεση; Στην αεροπορια οκ περνει 4 πες οτι καλεσαν γυρω στα 15 ατομα... Πραγματικα φαινεται να ειμαστε μπολικοι και βλεπω με αρκετα μορια ειναι πολλοι...
Εδώ κάλεσαν άτομο με 290. Ίσως επειδή ξέρουν ότι οι πρώτοι είναι κοινοί υποψήφιοι και θα επιλέξουν αεροπορία κάλεσαν περισσότερους τι να πω; Ο πρώτος δλδ με πόσα μόρια θα περάσει αν υπάρχουν άτομα με 800 στο φόρουμ;

Με 290 μονο για πν; Για αεροπορια εχει νοημα να καλεσαν και 15 ατομα για 4 θεσεις αλλα για πν ειναι 1 θεση... Αυτο λεω κι εχω δει και σε αλλα νηματα εκτος απο δω ατομα που ισχυριζονται οτι εχουν μορια αρκετα τι να πω θα δειξει παντως με 500 δεν ειμαι τοσο αισιοδοξη
Για τεχνικός όπλων πυροβόλων έχω βάλει εγώ με έχουν καλέσει με μόρια κάτω από 400 απλά να το αναφέρω
[/quote]
Πόσα μόρια έχεις ακριβώς αν επιτρέπεται. Και εγώ την ίδια έχω
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για εμάς που δεν περάσαμε πιστεύετε θα ξαναβγεί προκήρυξη το 2024; Συνσυμμετέχων μου είπε πως πάμε ίσως για 2025 αφού η τωρινή άργησε τόσο πολύ.
Κάτι τέτοιο για εμάς τους 26αρηδες θα ήταν μεγάλη χασούρα.
Όποιος ξέρει κάτι μας πει!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 24, 2023 9:28 am Για εμάς που δεν περάσαμε πιστεύετε θα ξαναβγεί προκήρυξη το 2024; Συνσυμμετέχων μου είπε πως πάμε ίσως για 2025 αφού η τωρινή άργησε τόσο πολύ.
Κάτι τέτοιο για εμάς τους 26αρηδες θα ήταν μεγάλη χασούρα.
Όποιος ξέρει κάτι μας πει!
Που κοπηκες;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Στα μόρια, δήλωσα πολύ λίγα καθότι για λίγο χρόνο δεν είχα έτοιμο το πτυχίο αγγλικών και το δίπλωμα μου.
Ηλικιακά είμαι 26 για αυτό η μόνη ελπίδα είναι το 2024 ΑΝ βγει
gxmam
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Σεπ 05, 2023 12:35 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από gxmam »

Εγώ πιστεύω και βέβαια με ότι έγινε πέρσι... Εκτός από τις υγειονομικές ειδικότητες και τις ειδικότητες που ζητάει 1 με 2 άτομα όλοι οι άλλοι έχετε παρά πολλές ελπίδες να μπείτε... Αν όχι στους επιτυχόντες στους επιλαχοντες σίγουρα. ... Και τότε είστε με το ένα πόδι μέσα... Για να μη σας πω να ετοιμάζετε και βαλίτσα αν δείτε το όνομα σας στους επιλαχοντες... Θα υπάρχουν παραιτήσεις σίγουρα... Πέρσι φώναξαν και με 200 μόρια... Σε αυτές τις, ειδικότητες...
Helen1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Helen1 »

gxmam έγραψε: Παρ Νοέμ 24, 2023 9:52 am Εγώ πιστεύω και βέβαια με ότι έγινε πέρσι... Εκτός από τις υγειονομικές ειδικότητες και τις ειδικότητες που ζητάει 1 με 2 άτομα όλοι οι άλλοι έχετε παρά πολλές ελπίδες να μπείτε... Αν όχι στους επιτυχόντες στους επιλαχοντες σίγουρα. ... Και τότε είστε με το ένα πόδι μέσα... Για να μη σας πω να ετοιμάζετε και βαλίτσα αν δείτε το όνομα σας στους επιλαχοντες... Θα υπάρχουν παραιτήσεις σίγουρα... Πέρσι φώναξαν και με 200 μόρια... Σε αυτές τις, ειδικότητες...

Εμεις με τις υγειονομικες που περνει 1-2 ατομα αστα... Εντωμεταξυ εχουν καλεσει πανω απο 10 ατομα για 1 θεση 😭
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άστα. Ελένη ποιά ειδικότητα δήλωσες; Εγώ Β χειρουργείου με 400 μόρια!
Helen1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Helen1 »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Νοέμ 24, 2023 10:21 am Άστα. Ελένη ποιά ειδικότητα δήλωσες; Εγώ Β χειρουργείου με 400 μόρια!
Β/φαρμακειου πν και πα... Αλλα ελαχιστες θεσεις 500 μορια τα οποια δεν αρκουν γιατι φετος εχει πολυ ζητηση η ειδικοτητα! Καλη επιτυχια
Paulossk

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Paulossk »

Οι επιτυχόντες του ΠΝ που παρουσιάζονται;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναυτικό οχυρό Σκαραμαγκά
Episkepths

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Episkepths »

Έχουμε κανέναν ΣΥΓΚΟΛΛΗΤΗ δεν έχω βρει κανέναν
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τελικά τίποτα σήμερα…
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Νοέμ 27, 2023 4:59 pm Τελικά τίποτα σήμερα…
Ειπαμε 1 Δεκεμβρη... Σημερα τελειωσαν οι επανεξετασεις θελατε κι αποτελεσματα; Ανθρωποι τα βγαζουν οχι ρομποτ...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες