Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Episkeptis

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Edwwww έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 5:03 am Αφήστε τις πληροφορίες, αυτό που πρέπει να αποδεχτείτε και να το κατανοήσετε είναι ότι θα φάτε πολύ καράβι και στην αρχή θα κάνετε και πράγματα που θα είναι εκτός της ειδικότητας σας.
Παρακαλώ δεν ανέφερα πουθενά απέχθεια προς καραβισια ειδικότητα απλά θελω όποιος γνωρίζει παραπάνω πληροφορίες να μου πει για να καταλάβω ακριβώς με τι ασχολούνται η κάθε μία ειδικότητα. Ευχαριστώ
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδεία γνωρίζει κανείς αν θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα ;
K2372
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Παρ Οκτ 20, 2023 11:13 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από K2372 »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 1:29 pm Παιδεία γνωρίζει κανείς αν θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα ;
Μου είπαν για κατάταξη 12 με 13 Δεκεμβρίου. Αν υποθέσουμε ότι ισχύει, μην περιμένουμε αποτελέσματα σήμερα. Από Δευτέρα ίσως και Τρίτη. Λίγη υπομονή ακόμη. Καλό ΣΚ.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

K2372 έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 2:56 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 1:29 pm Παιδεία γνωρίζει κανείς αν θα βγουν σήμερα τα αποτελέσματα ;
Μου είπαν για κατάταξη 12 με 13 Δεκεμβρίου. Αν υποθέσουμε ότι ισχύει, μην περιμένουμε αποτελέσματα σήμερα. Από Δευτέρα ίσως και Τρίτη. Λίγη υπομονή ακόμη. Καλό ΣΚ.

Άρα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μαζι με κατάταξη ;
VarangianGuard

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από VarangianGuard »

Για καταταξη μας ειχαν πει στις ΠΚΕ για της 11 του μηνα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στο Πολεμικό Ναυτικό (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά κάποτε έκανα μια ερώτηση και δεν μου απάντησε κανείς. Εγω έχω ειδικότητα καθαρά για καράβι. Για δικούς μου λόγους δεν θέλω να νοικιάσω σπίτι έξω. Άσε που τα ενοίκια είναι πανάκριβα οι σπιτονυκοκυραίοι θέλουν να βγάλουν μισθό... Μπορώ να μένω μέσα στο καράβι;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες