Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Episkeptis

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Να φανταστώ για το δίπλωμα οδήγησης απλά θέλει σκαναρισμενο το δίπλωμα μπρος πίσω σωστά;
Vasilis777
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Αύγ 02, 2023 3:57 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Episkeptis έγραψε: Σάβ Αύγ 12, 2023 9:35 pm Να φανταστώ για το δίπλωμα οδήγησης απλά θέλει σκαναρισμενο το δίπλωμα μπρος πίσω σωστά;
Σωστά.
Odyseas
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 05, 2023 4:29 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Odyseas »

Pal έγραψε: Σάβ Αύγ 12, 2023 9:17 pm Καλησπέρα ανέβασα την αίτηση και παρόλο που τσέκαρα ότι έχω δίπλωμα αυτοκινήτου στα δικαιολογητικά δεν ανέβασα το αρχείο
Χάνω τα μόρια η θα με ειδοποιήσουν στα ελλιπείς δικαιολογητικά για να το στείλω;
Ανέβασες ένα αρχείο που δεν φαίνεται το δίπλωμα;(Εμένα μου εμφανιζε μόνο λευκή σελίδα)
ή δεν το πήρε καθόλου;
Στη δεύτερη περίπτωση δεν νομίζω να ασχοληθούν.
Δεν παίρνεις κανένα τηλέφωνο; Στην τελική να σου πουν δεν γίνεται κάτι αλλά να έχεις μια απάντηση στα χέρια σου
Konn11

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Konn11 »

Τι έκανες όταν σου εμφανιζε λευκή σελίδα; Το κάνει και σε μένα στο πτυχίο αγγλικών. Δεν έχω υποβάλει ακόμα την αίτηση εξαιτίας του. Πηρα τηλέφωνο μου είπαν να το σκαναρω σε βιβλιοπωλείο διαφορετικά να τους ξαναπσρω τηλέφωνο. Πσντως και σε pdf είναι και 1,80 MB.
Τι να πω πια; Απαρχαιωμένη είναι η πλατφόρμα τους.
Konn11

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Konn11 »

Παιδιά τι κάνατε όταν σας εμφανίζει λευκή σελίδα;
Ευχαριστώ πολύ
Καλό βράδυ
pal

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από pal »

Odyseas έγραψε: Κυρ Αύγ 13, 2023 12:11 am
Pal έγραψε: Σάβ Αύγ 12, 2023 9:17 pm Καλησπέρα ανέβασα την αίτηση και παρόλο που τσέκαρα ότι έχω δίπλωμα αυτοκινήτου στα δικαιολογητικά δεν ανέβασα το αρχείο
Χάνω τα μόρια η θα με ειδοποιήσουν στα ελλιπείς δικαιολογητικά για να το στείλω;
Ανέβασες ένα αρχείο που δεν φαίνεται το δίπλωμα;(Εμένα μου εμφανιζε μόνο λευκή σελίδα)
ή δεν το πήρε καθόλου;
Στη δεύτερη περίπτωση δεν νομίζω να ασχοληθούν.
Δεν παίρνεις κανένα τηλέφωνο; Στην τελική να σου πουν δεν γίνεται κάτι αλλά να έχεις μια απάντηση στα χέρια σου
Στην πρώτη σελίδα της αίτησης έχει επιλογή δίπλωμα αυτοκινήτου, όπου και επέλεξα τον τύπο διπλώματος που έχω, αλλά στην σελίδα που ανεβάζεις τα αρχεία δεν έκανα προσθήκη δίπλωμα οδήγησης για να μου βγάλει να ανεβάσω το αρχείο
Odyseas
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 05, 2023 4:29 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Odyseas »

Konn11 έγραψε: Κυρ Αύγ 13, 2023 12:38 am Παιδιά τι κάνατε όταν σας εμφανίζει λευκή σελίδα;
Ευχαριστώ πολύ
Καλό βράδυ
Ξανά απάντησα σε προηγούμενο ποστ την δική μου λύση.
Το έκανα με ένα online pdf converter σε κάτι άλλο, πχ word, και μετά το ξανά αλλαξα πίσω σε pdf.
Χρειάστηκα 2 τέτοιες προσπάθειες (σε δύο διαφορετικά online ! Δωρεάν! Σάιτ μέχρι να δουλέψει.) Ελπίζω να πιάσει και για σένα
Odyseas
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 05, 2023 4:29 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Odyseas »

pal έγραψε: Κυρ Αύγ 13, 2023 4:45 am
Odyseas έγραψε: Κυρ Αύγ 13, 2023 12:11 am
Pal έγραψε: Σάβ Αύγ 12, 2023 9:17 pm Καλησπέρα ανέβασα την αίτηση και παρόλο που τσέκαρα ότι έχω δίπλωμα αυτοκινήτου στα δικαιολογητικά δεν ανέβασα το αρχείο
Χάνω τα μόρια η θα με ειδοποιήσουν στα ελλιπείς δικαιολογητικά για να το στείλω;
Ανέβασες ένα αρχείο που δεν φαίνεται το δίπλωμα;(Εμένα μου εμφανιζε μόνο λευκή σελίδα)
ή δεν το πήρε καθόλου;
Στη δεύτερη περίπτωση δεν νομίζω να ασχοληθούν.
Δεν παίρνεις κανένα τηλέφωνο; Στην τελική να σου πουν δεν γίνεται κάτι αλλά να έχεις μια απάντηση στα χέρια σου
Στην πρώτη σελίδα της αίτησης έχει επιλογή δίπλωμα αυτοκινήτου, όπου και επέλεξα τον τύπο διπλώματος που έχω, αλλά στην σελίδα που ανεβάζεις τα αρχεία δεν έκανα προσθήκη δίπλωμα οδήγησης για να μου βγάλει να ανεβάσω το αρχείο
Είχε να το προσθέσεις εκεί που λέει περισσότερα δικαιολογητικά όπως εκεί ήταν και της τριτεκνιας αλλά και άλλα. Ίσως το γεγονός ότι το δήλωσες στην αρχή να σε βάλουν να το διορθώσεις μετά; Αλλά σίγουρη απάντηση κάνεις δεν θα ξέρει. Για αυτό λέω τηλέφωνο
Visitor

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Visitor »

Καλησπέρα, σε ειδικότητες που ζητούνται μόνο απολυτήριο λυκείου ή πτυχίο ΕΠΑ. Λ., εάν προσθέσω απολυτήριο επαλ ή πτυχίο με ειδικότητα βοηθού νοσηλευτή, θα υπάρξει πρόβλημα;
Ευχαριστώ.
Them

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Them »

Καλησπέρα έχω προσωρινό διπλωμα οδήγησης μετράει κανονικά?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι ειδικότητα έχετε δηλώσει?
Panagiotisvrg

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Panagiotisvrg »

Καλησπέρα, όταν κάνω την αίτηση για ΣΞ δεν με αφήνει να προχωρήσω πέρα απο την 1η σελίδα και λέει "ΠΡΟΣΟΧΉ παρουσιάστηκε σφάλμα κατα της αποθήκευση των στοιχείων". Ξέρει κανείς κάτι για αυτό; Μήπως φταίει που τι κανω απο κινητό;
Visitor

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Visitor »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Αύγ 14, 2023 11:25 am Τι ειδικότητα έχετε δηλώσει;
Εάν απευθύνεσαι σε μενα προσωπικά, δεν έχω κάνει ακόμα την αίτηση, αλλά σκέφτομαι να δηλώσω σύνοδος σκύλων ΥΓ.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχουμε εικόνα πόσες αιτήσεις έχουν γίνει;
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1008
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Αύγ 14, 2023 9:25 pm Έχουμε εικόνα πόσες αιτήσεις έχουν γίνει;
Αυτό ψάχνω και εγώ, αλλά δεν βρίσκω κάτι.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες