Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

kiriaki έγραψε: Σάβ Νοέμ 25, 2023 10:28 pm Εχω αρχισει να σιγουρευομαι οτι ολη η Ελλαδα εχει δηλωσει αυτην την ειδικοτητα! Πολλοι ειμαστε και στα πκε εγω συναντησα 2 ατομα κι εδω πολυ συμμετοχη.
Ναι αρκετοί είμαστε. Εγώ πάντως συνάντησα ένα άτομο κ αυτό με ελάχιστα μόρια
Royla8

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Royla8 »

Εγώ έδωσα την προηγούμενη εβδομάδα... Και δεν συνάντησα κανένα βοηθό φαρμακείου!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Royla8 έγραψε: Σάβ Νοέμ 25, 2023 10:28 pm Μπράβο σου! Θ είσαι ο πρώτος! Πως σ φάνηκαν τ αθληματα;

Θα δειξει, υπαρχουν και παιδια που μπορει να χουν και πιο πολλα! Εγω εχω μιλησει με 2 ατομα στο 800αρι και μια αλλη κοπελα 750 κανεις δεν ξερει, δεν με δυσκολεψαν καλη επιτυχια! Αλλο το τι ειδες καθε μερα εδιναν πολλα ατομα. Γενικα συμμετοχη υπαρχει πολυ
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άντε να βγουν να τελειώσει η αγωνία!
Royla8

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Royla8 »

Καλή επιτυχία σε όλους, θ βγουν οι πίνακες έτσι κ αλλιώς. Όλα θ είναι ξεκάθαρα τότε!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλη επιτυχια και σε σενα.
Ele

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Ele »

Γεια, εγώ έχω 710 και πέρασα κι εγώ τα αθληματα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ele έγραψε: Σάβ Νοέμ 25, 2023 11:09 pm Γεια, εγώ έχω 710 και πέρασα κι εγώ τα αθληματα
τι ειδικοτητα φιλε?
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ele έγραψε: Σάβ Νοέμ 25, 2023 11:09 pm Γεια, εγώ έχω 710 και πέρασα κι εγώ τα αθληματα

Εγω 720, να το αφησω ειναι καλα;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μπραβο μπραβο παιδακια για τα πολλα η τα λιγα μορια που εχετε, οπως επισης και για το γεγονος οτι βγαλατε τα αθληματα. Συντομα τα αποτελεσματα και εκει θα φανει εαν με τα 700+ θα ειστε επιτυχοντες η επιλαχοντες στην ειδικοτητα που δηλωσατε.
1234

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από 1234 »

Παρακολουθω αρκετο καιρο το φορουμ αλλα δεν εχω τοποθετηθει. Βλεπω κατι μορια τα οποια δεν υπαρχουν ουτε στη φαντασια σας σοβαρα μην εκτιθεστε καποιοι τρολαδες εδω μεσα. Απλη φιλικη συμβουλη μην το κανετε αυτο ειτε ειστε της ειδικοτητας ειτε απλοι τρολαδες που μπαινετε και σχολιαζετε σε ακυρα φορουμ. Εγω γνωριζω τη θεση μου κι αν ειμαι μεσα η εκτος εκ των προτερων για αυτο τον λογο δεν μπηκα ποτε να σχολιασω. Αλλα λογω οτι βλεπω ατομα"μανιταρια" που πεταγονται κι εξαφανιζονται και τα μορια τους δεν θα υπαρξουν καν στους πινακες ειπα να σας συμβουλεψω να μην το κανετε αυτο γιατι καποιοι περιμενουν πως και πως να δουν σε τι θεση ειναι κι αν πετυχαν. Ακομη κι αν εχετε 700,800 η 1500 (που ξαναλεω μορια της φαντασιας πολλων), καλυτερα θα ηταν να μην αναφερεστε σε μορια και ουτε να κανετε επιδειξη ουτε να πογοητευτειτε μετα. Καλη επιτυχια και καλη συνεχεια σε οσους το προσπαθησαν και το θελουν, εγω δεν εχω να πω κατι αλλο.
Helen1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Helen1 »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Νοέμ 26, 2023 8:37 am Μπραβο μπραβο παιδακια για τα πολλα η τα λιγα μορια που εχετε, οπως επισης και για το γεγονος οτι βγαλατε τα αθληματα. Συντομα τα αποτελεσματα και εκει θα φανει εαν με τα 700+ θα ειστε επιτυχοντες η επιλαχοντες στην ειδικοτητα που δηλωσατε.
Λιγο περιεργο να εμφανιζονται ατομα ολοι ισχυριζονται οτι εχουν πανω απο 700 σε μια ειδικοτητα που περσι 2-3 ατομα ειχαν κι αυτο κατω απο 700 μορια! Περσι που ηταν αυτα τα ατομα; Πολυ εντυπωση μου προκαλει οτι ξαφνικα φετος εμφανιζονται πολλοι που ισχυριζονται τοσα μορια κατι που δεν ειναι και τοσο ευκολο, τι να πουμε οι πινακες θα δειξουν
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μα ακριβως αυτο προσπαθω να αναδειξω με το προηγουμενο μηνυμα μου, αν και με καλυψε ο φιλος "1234" περαιτερω με το δικο του.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κοιταξτε, το γεγονος οτι παιρνει καθε χρονο ΕΠΟΠ ειναι και θετικο για οσους εχουν και 2η και 3η και 4η ευκαιρια, διοτι απορροφηθηκαν αρκετοι ΟΒΑ με τις προηγουμενες προκηρυξεις, οποτε μοιραια σε καποιες ειδικοτητες τα μορια θα πεσουν. Δικη μου εκτιμηση ειναι αυτη, ωστοσο θεωρω οτι εχει μια λογικη. Τωρα ως προς τα τρολς θα συμφωνησω μαζι σας, αλλα ετσι δεν γινεται παντα στα ανωνυμα φορουμς; Οποιος θεωρει οτι επηρεαζεται βαθυτατα μπορει να επιλεξει να μην το παρακολουθει.
1234

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στην Πολεμική Αεροπορία (2023)

Δημοσίευση από 1234 »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Νοέμ 26, 2023 9:02 am Μα ακριβως αυτο προσπαθω να αναδειξω με το προηγουμενο μηνυμα μου, αν και με καλυψε ο φιλος "1234" περαιτερω με το δικο του.


Αα γνωριζεις κι εσυ; Τελεια μην ειμαι μονο εγω ο αλλοπροσαλλος
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες